انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درایو ابری برای رزبیان  (دفعات بازدید: 1133 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
درایو ابری برای رزبیان
« : 28 بهمن 1398، 06:11 ب‌ظ »
سلام و وقت بخیر
هرچی میگردم نسخه ای از OneDrive مایکروسافت یا حتی GoogleDrive پیدا نمیکنم که روی لینوکس نصب کنم ??? توزیع رزبین (Raspbian) دارم، و میخوام یکی از این نرم افزارها رو بصورت گرافیکی داشته باشم (گوگل درایو تحت ترمینال رو دیدم).

شما برای سینک کردن اطلاعاتتون از چه فضای ابری استفاده میکنین؟ نسخه لینوکسی (گرافیکی) داره؟

آفلاین SLACKER

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 868
پاسخ : درایو ابری برای رزبیان
« پاسخ #1 : 28 بهمن 1398، 06:52 ب‌ظ »
mega

برای توزیع شما هم داره

اسلکور

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
« پاسخ #2 : 29 بهمن 1398، 12:37 ب‌ظ »
mega

برای توزیع شما هم داره
چقدر مورد اطمینانه؟ ???

آفلاین SLACKER

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 868
« پاسخ #3 : 29 بهمن 1398، 01:14 ب‌ظ »
mega

برای توزیع شما هم داره
چقدر مورد اطمینانه؟ ???
اينترنت سرچ كنيد. زياد از اين سرويس استفاده ميكنن شايد تو ايران كمتر استفاده ميكنن
من از اين استفاده ميكنم و فكر كنم از كشور نيوزيلند باشه

Mega is known for its security feature where all files are end-to-end encrypted locally before they are uploaded. This prevents anyone (including employees of Mega Limited) from accessing the files without knowledge of the pass key used for encryption.[4] The service was previously noted for a large 50 GB storage allocation for free accounts.[5][6] Up to 8 TB is available for paid accounts.[7]

The website and service was launched on 19 January 2013, by Kim Dotcom, who had founded the now-defunct service Megaupload. However, in 2015 Kim Dotcom disassociated himself from the service and stated that the New Zealand government had seized the shares of a Chinese investor and has control of the site. Mega Limited responded that the authorities have not interfered with its operations.[8]
اسلکور