انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب ویندوز در لینوکس برای ادیتور pdf {حل شد}  (دفعات بازدید: 786 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمد رجبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 276
  • Ubuntu 22.04
    • اورلرن
سلام دوستان. یه برنامه نیاز دارم که فقط توی ویندوز هست. میخوام با ویرچوآل باکس روی دبیان ویندوز نصب کنم. با wine میشه این کار رو کرد؟ برنامه ام foxit reader هستش. یه برنامه به اسم master pdf editor پیدا کردم که خیلی عالی بود ولی وقتی میخواستم فارسی بنویسم میگفت فونت پیدا نشد. الان شما میگید چیکار کنم؟
« آخرین ویرایش: 14 اسفند 1398، 09:56 ب‌ظ توسط M.RAJ »
ما نمیتوانیم به مانند یک سوزن از جامعه بیرون بزنیم، ما همراه با جامعه پیش میرویم پس باید به افزایش سواد جامعه کمک کنیم تا خودمان باسواد شویم
«خلاصه ی نقل قولی از جادی»

آفلاین SLACKER

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 868
پاسخ : ویندوز در لینوکس
« پاسخ #1 : 14 اسفند 1398، 08:19 ب‌ظ »
سلام دوستان. یه برنامه نیاز دارم که فقط توی ویندوز هست. میخوام با ویرچوآل باکس روی دبیان ویندوز نصب کنم. با wine میشه این کار رو کرد؟ برنامه ام foxit reader هستش.
امتحانش كه ضرر نداره. اول با wine امتحان كن. احتمالاً راحت اجرا بشه
فكر كنم رم سيستمت كمه. اگه اينجور باشه ويندوز روي ماشين مجازي نصب كني سيستمت كند ميشه
بهتره با واين امتحان كني
اسلکور

آفلاین محمد رجبی

• Sr. Member
  • *
  • Ubuntu 22.04
    • اورلرن
« پاسخ #2 : 14 اسفند 1398، 08:34 ب‌ظ »
سلام دوستان. یه برنامه نیاز دارم که فقط توی ویندوز هست. میخوام با ویرچوآل باکس روی دبیان ویندوز نصب کنم. با wine میشه این کار رو کرد؟ برنامه ام foxit reader هستش.
فكر كنم رم سيستمت كمه. اگه اينجور باشه ويندوز روي ماشين مجازي نصب كني سيستمت كند ميشه
بهتره با واين امتحان كني
یه بار سعی کردم واین رو روی دبیان با کد زیر نصب کنم:
apt install wineنصب هم شد. ولی هرچی توی برنامه های منو دبیان گشتم نبودش. نمیدونم جریان چیه. میشه توضیح بدی باید چطور نصب و استفادش کنم. ممنون میشم.
ما نمیتوانیم به مانند یک سوزن از جامعه بیرون بزنیم، ما همراه با جامعه پیش میرویم پس باید به افزایش سواد جامعه کمک کنیم تا خودمان باسواد شویم

آفلاین SLACKER

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 868
« پاسخ #3 : 14 اسفند 1398، 08:45 ب‌ظ »
بهتره با واين امتحان كني
یه بار سعی کردم واین رو روی دبیان با کد زیر نصب کنم:
apt install wineنصب هم شد. ولی هرچی توی برنامه های منو دبیان گشتم نبودش. نمیدونم جریان چیه. میشه توضیح بدی باید چطور نصب و استفادش کنم. ممنون میشم.
زياد با واين كار نكردم
ولي اينو امتحان كن
روی برنامه ای که میخوایی اجرا کنی کلیک راست رو بزن ببین گذینه باز شدن با واین میاد یا نه
اسلکور

آفلاین محمد رجبی

• Sr. Member
  • *
  • Ubuntu 22.04
    • اورلرن
پاسخ : تصب ویندوز در لینوکس برای ادیتور pdf
« پاسخ #4 : 14 اسفند 1398، 09:55 ب‌ظ »
جمع بندی
شما میتونید از همون pdf master editor استفاده بکنید. اگه از گزینه ی insert type استفاده کنید برای نوشتن بهتون ارور مده که این فونت رو نداریم. شما باید برای این کار از گزینه ی type write استفاده کنید. همین  8)