انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تغییر ظاهر زوبونتو  (دفعات بازدید: 786 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین howsen

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
  • خوشحال
تغییر ظاهر زوبونتو
« : 16 اردیبهشت 1399، 08:59 ب‌ظ »
سلام رفقا. امیدوارم حالتون خوب شده. ظاهرا توی زوبونتو ۲۰ تم دارک هم اضافه شده. مشکل اینجاست تم رو کع انتخاب میکنم یه مشکلی داره. اونم این که نوار بالایی نرم افزار که اسمشو مینوسه و گزینه های مینیمایز و بستن هست، متن داخلش رنگ بدی داره و من میخوام اون رنگ رو عوض کنم. عکس پیوست رو ببینید بهتر متوجه میشید! منظورم همون جایی هست که نوشته ترمینال
ممنونم

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
پاسخ : تغییر ظاهر زوبونتو
« پاسخ #1 : 16 اردیبهشت 1399، 09:06 ب‌ظ »

آفلاین ali7rangoo

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 282
  • I am a gnu/linux user
« پاسخ #2 : 17 اردیبهشت 1399، 12:26 ق‌ظ »
سلام رفقا. امیدوارم حالتون خوب شده. ظاهرا توی زوبونتو ۲۰ تم دارک هم اضافه شده. مشکل اینجاست تم رو کع انتخاب میکنم یه مشکلی داره. اونم این که نوار بالایی نرم افزار که اسمشو مینوسه و گزینه های مینیمایز و بستن هست، متن داخلش رنگ بدی داره و من میخوام اون رنگ رو عوض کنم. عکس پیوست رو ببینید بهتر متوجه میشید! منظورم همون جایی هست که نوشته ترمینال
ممنونم
window manager رو اجرا کن میتونی یه تم دیگه تو window manager انتخاب کنی . تمی که اینجا انتخاب میکنی رو همون نوار بالایی اعمال میشه .( در window manager میتونی کلا پجره هات رو شخصی سازی کنی.)
خداوند دنیا رو open source قرار داده .
پس باید سورسش رو تغییر بدیم و اون رو به  سوی مثبت ببریم.
vim world

آفلاین howsen

• Full Member
  • *
  • خوشحال
« پاسخ #3 : 17 اردیبهشت 1399، 01:04 ق‌ظ »
https://forum.xfce.org/viewtopic.php?id=7541
اشاره نکرده این فایل در کدوم مسیر قرار داره. میشه مسیرش رو به من بدید؟

آفلاین howsen

• Full Member
  • *
  • خوشحال
« پاسخ #4 : 17 اردیبهشت 1399، 01:08 ق‌ظ »
ممنونم
window manager رو اجرا کن میتونی یه تم دیگه تو window manager انتخاب کنی . تمی که اینجا انتخاب میکنی رو همون نوار بالایی اعمال میشه .( در window manager میتونی کلا پجره هات رو شخصی سازی کنی.)
ممنونم. مشکلم حل شد. موفق باشید