انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب برنامه در درایور های های دیگر اوبونتو  (دفعات بازدید: 478 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین احمدرضا بشری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
    • وبلاگ شخصی احمدرضا بشری
سلام من برنامه زیاد رو سیستم نصب میکنم ولی حجم درایورم کافی نیست هر کاری هم میکنم که برنامه رو درایور دیگری نصب بشه نمیشه لطفا راهنماییم کنید
یاد بگیرید و اموزش بدید تا افراد بعد از شما به خوبی ازتون یاد کنند

آفلاین احمدرضا بشری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
    • وبلاگ شخصی احمدرضا بشری
سلام شاید ی کم منظورمو بد گفتم منظورم اینه که توی ویندوز یه درایوی رو برای نصب سیستم ویندوز انتخاب میکنیم و خیلی راحت میتونیم مسیر نصب برنامه ها رو تغییر بدیم و توی درایو دیگه ای برنامه ها رو نصب کنیم. اینجوری اگه فضای درایو ویندوز کم باشه ،میتونیم از فضای سایر درایو ها استفاده کنیم.
سوالم اینه که تو لینکوس هم همچین چیزی هست ؟
یعنی من باید حجم درایوی که لینکوس رو روش نصب میکنم رو خیلی زیاد در نظر بگیرم تا جا برای نصب برنامه ها باشه یه میتونم از درایور های دیگه برای نصب برنامه های لینوکس استفاده کنم؟
و اینکه آیا میشه مثل ویندوز ، خیلی راحت به فایل های برنامه های نصب شده روی لینوکس دسترسی داشت یا نه ؟؟
ممنون
یاد بگیرید و اموزش بدید تا افراد بعد از شما به خوبی ازتون یاد کنند

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سوالم اینه که تو لینکوس هم همچین چیزی هست ؟
خیر. گنو برپایهٔ پازیکسه که هرچیزی برای وجودش، دلیلی داره و مثل ویندوز همه‌چیز هردمبیل نیست.

یعنی من باید حجم درایوی که لینکوس رو روش نصب میکنم رو خیلی زیاد در نظر بگیرم تا جا برای نصب برنامه ها باشه یه میتونم از درایور های دیگه برای نصب برنامه های لینوکس استفاده کنم؟
اگه بین بیست و پنج تا سی گیگ برای افراز ریشه در نظر بگیرید، می‌تونید مطمين باشید که هرگز پر نخواهد شد.

و اینکه آیا میشه مثل ویندوز ، خیلی راحت به فایل های برنامه های نصب شده روی لینوکس دسترسی داشت یا نه ؟؟
بله. در واقع خیلی راح‌ت‌تر از ویندوز. چون در پازیکس، همه‌چیز پرونده است.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن