انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فایل ISO ماونت شده unreadable هست و توسط wine نمیتونم بخونمش  (دفعات بازدید: 861 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alinabavi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
سلام دوستان من چند هفته ای هست ابونتویی شدم و از اول این سایت رو دنبال میکردم
به نرم افزار های تخصصی رشته تحصیلی ام (مهندسی برق :D) نیاز داشتم که فقط برای ویندوز هستن
 دنبال راهی برای اجرای اونها در لینوکس بودم که پس از پرس و جو در اخر بین نصب ویرچوال ماشین و نصب وین گزینه دوم رو انتخاب کردم و وین با winetricks رو نصب کردم.
نرم افزار های exe رو راخت نصب و اجرا میکنه مخصوصاking of the road  8) که کلی خاطراتمون زنده شد
ولی تو نصب کردن فایل های ایزو مشکل دارم یعنی توی ماونت کردنشون
اول میخواستم با التراایزو اونها رو توسط وین ماونت کنم که نشد و ارور میزنه که درایو ویرچوال یافت نشد
بعد به این فکر افتادم که فایلا رو با ابونتو ماونت کنم و با وین نصب کنم ولی هر جوری که ماونت میکنم بعدش اون ماونت پوینتم رو نمیتونم ببینم و unreadable هست و با اینکه صاحب اون خودم هستم هیچ اجازه دسترسی ندارم بهش و فقط با زدن پسورد روت در فایل منیجر اوبونتو میتونم فایل هاش رو ببیینم اما wintricks کلا نمیتونه به اون دسترسی داشته باشه
راهی سراغ دارید بی دردسر بشه ایزو ها رو ماونت کرد و قایل نصبی رو با وین نصب کنم؟؟
داخل سایت ها هم زیاد گشتم ولی انگار هیچکس به این مشکل بر نخورده. ](*,)
ممنونم از پاسخگویی همگی

آفلاین moheb2000

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 297
  • Hello, World
    • mebrahimi.ir
سلام
کلیک راست بزن اکسترکتش کن

آفلاین alinabavi

• Newbie
  • *
سلام
کلیک راست بزن اکسترکتش کن

ممنون
الان بازم دسترسی نداشتم و اونرو دستی درست کردم ولی موقع نصب ارور directory invalid و unable to open file میزنه وقتی اتوران یا فایل اینستال رو ران میکنم

آفلاین alinabavi

• Newbie
  • *
برای یکی دیکه از نرم افزار هام هم موقع اکسترکت ارور extraction not performed رو میگه :-k

آفلاین alinabavi

• Newbie
  • *
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟
بهتره کلا ماشین مجازی نصب کنم؟

آفلاین mohammad kazemi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 896
  • ... :|
ماشین مجازی بهتره. به خاطر اینکه برنامه‌هات مستقیم داره روی ویندوز اجرا میشه. به نظرم اون رو هم یه تست بکن.

راستی چه نرم‌افزار‌هایی استفاده می‌کنی؟ بگو شاید دوستان نسخه لینوکس و یا یه جایگزین خوب داشته باشن.
از این سایت هم می‌تونی جایگزین برنامه‌هایی که می‌خوای رو واسه لینوکس پیدا کنی: https://alternativeto.net/

آفلاین alinabavi

• Newbie
  • *
ماشین مجازی بهتره. به خاطر اینکه برنامه‌هات مستقیم داره روی ویندوز اجرا میشه. به نظرم اون رو هم یه تست بکن.

راستی چه نرم‌افزار‌هایی استفاده می‌کنی؟ بگو شاید دوستان نسخه لینوکس و یا یه جایگزین خوب داشته باشن.
از این سایت هم می‌تونی جایگزین برنامه‌هایی که می‌خوای رو واسه لینوکس پیدا کنی: https://alternativeto.net/

من از بعضی نرم افزار های مهندسی برق استفاده میکنم اونا با واین مشکلی ندارن این یکی هم بشه حله