انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: command not allowed here  (دفعات بازدید: 562 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
command not allowed here
« : 03 مهر 1399، 01:21 ب‌ظ »
سلام. من یه گوشی هواوی cam l21 دارم که هر کاری کردم نتونستم روش رام نصب کنم توی اینترنت گفته که رام رو که دانلود کردی بریز توی sdcard در پوشه ی dload توی فایل زیپش یه فایلی هست به اسم update.app که باید اونو بزاری توی dload و با استفاده از دکمه های ترکیبی یا روش های دیگه نصبش کنی اما ارور میده . خواستم یه رام کاستوم روش نصب کنم که باید نرم افزار twrp رو داشته باشی. بعد از دانلود گفته بود که adb و fastboot هم نیازه اونا رو هم داشتم (تقریبا بیشتر android-sdk ها و tool ها رو دارم) . در ادامه گقته بود که با دستور adb reboot bootloader و بعد بزن fastboot flash recovery recovery.img recovery.img فقط اسم فایله که هرچیزی میتونه باشه دیشنهاد شده بود همین باشه. اما هنگام اجرای این دستور اررور command not allowed here رو میگیرم .دلیلش چیه؟
میشه رام این مدل گوشی رو با نرم افزار هایی مثل odin یا sp flash tool نصب کرد؟

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
پاسخ : command not allowed here
« پاسخ #1 : 04 مهر 1399، 12:19 ب‌ظ »
واقا؟ یه راهنمایی لینکی چیزی این فقط روی لینوکس اینجوریه وقتی ویندوز داشتم این مشکل رو نداشت.(دسترسی چیزی لازمه؟)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19710
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : command not allowed here
« پاسخ #2 : 07 مهر 1399، 01:25 ب‌ظ »
اما هنگام اجرای این دستور اررور command not allowed here رو میگیرم .دلیلش چیه؟
مشکل از گوشیه. خروجی‌های fastboot رو گوشی می‌فرسته. احتمالاً بارکنندهٔ راه‌انداز قفل‌گشایی نشده یا چنین چیزی.

میشه رام این مدل گوشی رو با نرم افزار هایی مثل odin یا sp flash tool نصب کرد؟
خیر
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن