انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: اجرای برنامه های ویندوز روی لبنوکس!!!!!!!!!!!  (دفعات بازدید: 486 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
سلام دوستان من یه مطلب خواندم با نرم افزاری به نا وین WINE میشه نرم افزار های ویندوز رو روی لینوکس ران کرد ایا این برای تمام نر افزار ها وجود دارد اگه داره ایا فقط یه تعوری سادست یا امکان اجرا در واقعیت رو داره من می خوام تمام ویندوزم رو پاک کنم بعد می خوام فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی رو به اینتو انتقال بدم ممکنه چون من از ویندوز برای کار گرافیکیم ایتفاده میکنم
من ازادم

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
سلام دوستان من یه مطلب خواندم با نرم افزاری به نا وین WINE میشه نرم افزار های ویندوز رو روی لینوکس ران کرد ایا این برای تمام نر افزار ها وجود دارد اگه داره ایا فقط یه تعوری سادست یا امکان اجرا در واقعیت رو داره من می خوام تمام ویندوزم رو پاک کنم بعد می خوام فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی رو به اینتو انتقال بدم ممکنه چون من از ویندوز برای کار گرافیکیم ایتفاده میکنم

وبسایت خود Wine رو چک کنید:

https://appdb.winehq.org/objectManager.php?iId=17&sClass=application
پ.ن: نمی‌دونم چرا اینقدر اصرار در اشتباه نوشتن واژه‌ها به خصوص واژه اوبونتو دارید.
« آخرین ویرایش: 27 مهر 1399، 07:02 ب‌ظ توسط M!lad »
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
سلام دوستان من یه مطلب خواندم با نرم افزاری به نا وین WINE میشه نرم افزار های ویندوز رو روی لینوکس ران کرد ایا این برای تمام نر افزار ها وجود دارد اگه داره ایا فقط یه تعوری سادست یا امکان اجرا در واقعیت رو داره من می خوام تمام ویندوزم رو پاک کنم بعد می خوام فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی رو به لینوکس انتقال بدم ممکنه چون من از ویندوز برای کار گرافیکیم ایتفاده میکنم

وبسایت خود Wine رو چک کنید:

https://appdb.winehq.org/objectManager.php?iId=17&sClass=application
پ.ن: نمی‌دونم چرا اینقدر اصرار در اشتباه نوشتن واژه‌ها به خصوص واژه اوبونتو دارید.
من ازادم

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
ببین اصولش اینه که از لینوکس برای نرم افزار های لینوکسی استفاده کنی.
برای هر برنامه ی ویندوزی هم بهترین کار اینه که پورتابل ش رو بگیری وگرنه یکسری مشکلات برات هنگام نصب پیش میشاد مخصوصا نرم افزار های adobe
اگه دوست داری برنامه ی ویندوزی با دابل کلیک اجرا شه بهترین کار اینه کا از سایت خود واین بگیری وگرنه فقط پکیج هاش نصب میشه.
ولی خب من حتی بازی هم روی واین اجرا کردم. (هرچند یکسری باگ هایی داره که امیدوارم رفعش کنن)