انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درایور های lenovo t440 برای اوبونتو (حل شد)  (دفعات بازدید: 1043 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
سلام. من می خوام سیستم عامل لپ تاپم (lenovo t440) رو از ویندوز به اوبونتو تغییر بدم. آیا باید دوباره درایور ها رو نصب کنم؟ مثلا درایور های میکروفون یا وبکم. یا اینکه اوبونتو خودش اونها رو تشخیص میده؟ اگر باید دوباره نصب کنم، لطفا یه درایور پک خوب معرفی کنید
« آخرین ویرایش: 16 دی 1399، 08:07 ق‌ظ توسط Reza Hosseinzadeh »
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
پاسخ : درایور های lenovo t440 برای اوبونتو
« پاسخ #1 : 23 آبان 1399، 04:12 ب‌ظ »
سلام. معمولا خود اوبونتو میشناسه. البته اگه کارت گرافیکت انویدیاست که انگار داری دشمن لینوکس رو میاری جلو چشاش. (ولی نگران نباش همه ی درایور ها رو میتونی نصب کنی) اگه درایوری رو بعد از نصب نشناخت ۲ تا راه داری
اولیش که معمولا کار راه اندازه اینه که این کد رو توی ترمینال اجرا کنی و منتظر بشینی تا درایور هات نصب بشن
sudo ubuntu-drivers autoinstallبعد اگه بازم مشکلی بود باید بری به سایت خود لنوو ک معمولا بیشتر درایور هاش برای لینوکس هم هست.

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #2 : 23 آبان 1399، 07:08 ب‌ظ »
ممنون بابت پاسختون. این کد رو امتحان می کنم. توی سایت لنوو درایور های مخصوص لینوکس وجود داشت ولی برای یه توزیع دیگه. اسمش یادم نیست
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین AbOl

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 338
  • Debian
« پاسخ #3 : 23 آبان 1399، 08:15 ب‌ظ »
ممنون بابت پاسختون. این کد رو امتحان می کنم. توی سایت لنوو درایور های مخصوص لینوکس وجود داشت ولی برای یه توزیع دیگه. اسمش یادم نیست
مانجارو بوده احتمالا
welcome to freedom

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19700
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 28 آبان 1399، 09:27 ب‌ظ »
سلام. من می خوام سیستم عامل لپ تاپم (lenovo t440) رو از ویندوز به اوبونتو تغییر بدم. آیا باید دوباره درایور ها رو نصب کنم؟ مثلا درایور های میکروفون یا وبکم. یا اینکه اوبونتو خودش اونها رو تشخیص میده؟ اگر باید دوباره نصب کنم، لطفا یه درایور پک خوب معرفی کنید
نه. همهٔ راه‌اندازهای ThinkPadها توی خود اوبونتو هست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن