انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در ساختن اکانت steam (حل شد)  (دفعات بازدید: 455 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
مشکل در ساختن اکانت steam (حل شد)
« : 10 آذر 1399، 12:39 ب‌ظ »
راستش من کلا با استیم بازی نکردم و نمی دونم چیه اومدم تو یه نسخه دبیان lxde که داشتم steam رو نصب کردم و بدون مشکل نصب شد و اکانت که خواستم بسازم با آی پی وطنی (!) اومدم و کشور رو هم ایران انتخاب کردم با خود نرم افزار همش recaptcha رو تکرار میکنه چهار پنج بار رفتم خسته شدم بعد با تور بروزر محبوب رفتم تو سایت استیم و signup رو زدم با کشور پیش فرض آلمان دوباره همون مشکل رو داره یعنی همش recaptcha رو تکرار میکنه باور کنید  درست هم وارد می کنم .
می خواستم بدونم کلکی چیزی داره جریانش چیه ؟
« آخرین ویرایش: 10 آذر 1399، 02:16 ب‌ظ توسط vegetarian »
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
پاسخ : مشکل در ساختن اکانت steam
« پاسخ #1 : 10 آذر 1399، 01:16 ب‌ظ »
خب اول از همه برو از سایتش یه اکنت بساز. اگه نمیخوای بازی ازش بخری پس کشور رو بزار روی United kingdom (من خودم همین کار رو کردم . درضمن به فیلتر شکن هم احتیاجی نداری)
بعد از اینکه اینکار رو کردی مراحل ثبت نام رو (حتما از سایتش) انجام میدی و با استیمی که یوزر پسوردش رو داری لاگ این میکنی

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
« پاسخ #2 : 10 آذر 1399، 02:15 ب‌ظ »
خب اول از همه برو از سایتش یه اکنت بساز. اگه نمیخوای بازی ازش بخری پس کشور رو بزار روی United kingdom (من خودم همین کار رو کردم . درضمن به فیلتر شکن هم احتیاجی نداری)
بعد از اینکه اینکار رو کردی مراحل ثبت نام رو (حتما از سایتش) انجام میدی و با استیمی که یوزر پسوردش رو داری لاگ این میکنی
ممنون عالی بود
حالا یه سوال من یه لپ تاپ قدیمی داغون که بیش تر از ۱۲ ساله داره کار میکنه با cpu 2 هسته ایی ۲ GHZ و رم ۲ گیگ و کارت گرافیک onboard (که فکر کنم ۳۸۶ مگ رم داره) دارم . با این سیستم داغون چه بازی هایی رو میشه رفت مثلا کانتر رو جواب میده ؟
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
« پاسخ #3 : 10 آذر 1399، 07:54 ب‌ظ »
ممنون عالی بود
حالا یه سوال من یه لپ تاپ قدیمی داغون که بیش تر از ۱۲ ساله داره کار میکنه با cpu 2 هسته ایی ۲ GHZ و رم ۲ گیگ و کارت گرافیک onboard (که فکر کنم ۳۸۶ مگ رم داره) دارم . با این سیستم داغون چه بازی هایی رو میشه رفت مثلا کانتر رو جواب میده ؟
راستش یه همچین سیستمی نداشتم که بگم  ](*,) ](*,) اما برای فهمیدنش توی هر سایتی برای دانلود بازی بری حداقل سیستم مورد نیاز رو زده.