انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سوال در مورد پارتیشن ها  (دفعات بازدید: 496 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Zakparamir

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
سوال در مورد پارتیشن ها
« : 16 آذر 1399، 10:47 ب‌ظ »
سلام و خسته نباشید به پیشگامان لینوکس من در مورد پارتیشن ها سوال دارم در تصویر میبینید که dev sda5 فرمت fat32 هست و نمیدونم چیه و مهم به نظر میاد و هنگام نصب پکیج ها مثل make یه ارور میده که دیسک installation media رو وارد کن منم مینویسم clear خودش خودکار ادامه میده پروسه نصبو و به کارم بدون مشکل ادامه میدم مشکلی هست باید کاری کنم یا همینجوری ادامه بدم ؟
file:///home/zakparamir/Pictures/Screenshot%20from%202020-12-06%2022-46-30.png
ویرایش: بلد نیستم در انجمن عکس اضافه کنم پس لینک میزارم
« آخرین ویرایش: 16 آذر 1399، 10:51 ب‌ظ توسط Zakparamir »

آفلاین به یاد سردار دل ها

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
    • مافیا انلاین
پاسخ : سوال در مورد پارتیشن ها
« پاسخ #1 : 16 آذر 1399، 11:08 ب‌ظ »
سلام و خسته نباشید به پیشگامان لینوکس من در مورد پارتیشن ها سوال دارم در تصویر میبینید که dev sda5 فرمت fat32 هست و نمیدونم چیه و مهم به نظر میاد و هنگام نصب پکیج ها مثل make یه ارور میده که دیسک installation media رو وارد کن منم مینویسم clear خودش خودکار ادامه میده پروسه نصبو و به کارم بدون مشکل ادامه میدم مشکلی هست باید کاری کنم یا همینجوری ادامه بدم ؟
file:///home/zakparamir/Pictures/Screenshot%20from%202020-12-06%2022-46-30.png
ویرایش: بلد نیستم در انجمن عکس اضافه کنم پس لینک میزارم

پارتیشن بوت و در ان گراب نصبه که وظیفه بوت سیتم عامل ها رو دارد و قطعاپارتیشن مهمی اما مشکلی که بر میخوری رو نمی فهم میشه واضح تر توضیح دهید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : سوال در مورد پارتیشن ها
« پاسخ #2 : 17 آذر 1399، 05:43 ب‌ظ »
این که ازت سی‌دی می‌]واد، به خاطر اینه که توی مخازنت، سی‌دی رو غیرفعّال نکردی. می‌تونی از برنامهٔ «نرم‌افزارها و به‌روز رسانی» غیرفعّالش کنی.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن