انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: معرفی توزیع زیبا و سریع بدون نرم افزار های اضافه  (دفعات بازدید: 1501 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
سلام من دنبال یک توزیع زیبا و سریع بدون نرم افزار های اضافه هستم
سیستم من اینه
پردازنده 2.70 گیگاهرتز
رم 6 گیگ
حافظه هم تا 50 گیگ میتونم براش خالی بزارم

زورین رو امتحان کردم خیلی قشنگ بود ولی  انمیشن هاش گیر میکرد نرم افزار های اضافه زیاد داشت راستی گرابش هم عالی بود
اوبونتو خوب کار میکرد ولی فروشگاه نرم افزارش اسمش رو نمیدونم  کار نمیکرد هرچی میزدم یا انتخاب میکردم فقط ... میومد اگه بشه درستش کرد خوبه 
لوبونتو خوب اجرا میشه با 2 گیگ رم  تو ماشین مجازی ولی نمیدونم نصبش کنم یا نه
دپین هم خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم سرعتش چطوره

شما چه چیزی پیشنهاد میدین ؟
سرعتش خیلی برام مهمه
یک چیزی به قشنگی دپین گراب زورین سرعت لوبونتو ;D
« آخرین ویرایش: 17 آذر 1399، 02:10 ب‌ظ توسط Mehr32 »
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
راستی کنار ویندوز میخام نصب کنم :)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین به یاد سردار دل ها

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
    • مافیا انلاین
سلام من دنبال یک توزیع زیبا و سریع بدون نرم افزار های اضافه هستم
سیستم من اینه
پردازنده 2.70 گیگاهرتز
رم 6 گیگ
حافظه هم تا 50 گیگ میتونم براش خالی بزارم

زورین رو امتحان کردم خیلی قشنگ بود ولی  انمیشن هاش گیر میکرد نرم افزار های اضافه زیاد داشت راستی گرابش هم عالی بود
اوبونتو خوب کار میکرد ولی فروشگاه نرم افزارش اسمش رو نمیدونم  کار نمیکرد هرچی میزدم یا انتخاب میکردم فقط ... میومد اگه بشه درستش کرد خوبه 
لوبونتو خوب اجرا میشه با 2 گیگ رم  تو ماشین مجازی ولی نمیدونم نصبش کنم یا نه
دپین هم خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم سرعتش چطوره

شما چه چیزی پیشنهاد میدین ؟
سرعتش خیلی برام مهمه
یک چیزی به قشنگی دپین گراب زورین سرعت لوبونتو ;D
من سیتم یک سوم شماست و الان خیلی راحت دارم از مانجرو تم  kde استفاده می کنم به افکت های سنگین

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
شما دنبال دبیان هستین!

اوبونتو رو هم می‌شه این‌چوری درست کرد البته: https://wiki.ubuntu.ir/wiki/Remove_Snap_Packages
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین پوردریائی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
من از Pop_OS استفاده میکنم با آیکون های YARU ، خیلی سبک هست و کلا نرم افزارهای اضافی نداره - میتونی Elementary OS  نصب کنی اون هم همینطور یکسری نرم افزارهای خودش رو نصب داره ولی چون افکتهاش بیشتره کمی سنگینتره.

ضمنا روی هر هسته ای میتونی دسکتاپ های مختلف رو نصب کنی و تم های متنوع، KDE Plasma رو میتونی خیلی راحت سفارشی کنی.
از تاریکی میترسم و به روشنائی مشکوکم

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1119
شما به نظرم باید میگفتی میز کار نه توزیع
گراب رو که خودت خیلی راحت میتونی شخصی سازیش کنی
برای میز کار هم اگه با گنوم حال نکردی kde قابلیت شخصی سازی خوبی میده بهت xfce و lxqt سبک و ساده هستند میتونی از میزکار های دیگه ای مثل deepin یا budgie یا pantheon استفاده کنی که سه تاشون ظاهر خوبی دارند
برای توزیع هم میتونی از اوبونتو مینیمال با طعم های مختلفش یا deepin ( که توصیه نمیشه) یا elementary os
ولی من خودم یکی دبیان رو پیشنهاد می کنم یکی همون اوبونتو با طعم هاش و یکی دیگه هم آرچ

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
سلام من مانجارو رو انتخاب کردم با دسکتاپ KDE Plasma اگه ممکنه لینک دانلود و روش نصب مانجارو و KDE Plasma برام بزارید خیلی ممنون  :)

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
ببخشید من تو سایتش لینک دانلود رو پیدا کردم اینه
https://mirrors.tuna.tsinghua.edu.cn/osdn/storage/g/m/ma/manjaro/kde/20.2/manjaro-kde-20.2-201207-linux59.iso

با دسکتاپ kde  هست روش نصبش رو میخوام . اول رو ماشین مجازی نصب کنم اگه کسی داره یک لطفا عکس از دسکتاپش هم بزاره ببینم چطوره ;D ???

آفلاین \SmHk/

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 318
  • کاربر کوبونتو بودم
تصویر دسکتاپ kubuntu با یکم شخصی سازی

آفلاین gnkalk

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • linux the kernl - gnu/linux the OS
اگه بهینگی رو میخواید و خیلی اهل نرم افزار های عجیب غریب نیستید سالاس پیشنهاد منه
حداقل توی kde بهینه ترین رو به من میده و تی باجی هم خیلی بهینه تره
تو بحث زیبایی اصلا مربوط به توزیع نیست
شما باید خودتون دسکتاپ رو خوشگل کنید چه گنوم چه kde چه ...
گراب هم قابل شخصی سازیه
کلا ظاهر توی گنو/لینوکس قابل تغییره پس فقط بهینه بودن یا... رپ مد نظر قرار بدید نه ظاهر

آفلاین alih_net

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 596
    • سیدعلی حسینی
دبیان + Xfce و این روز‌ها LXQT یا هر میزکار دیگه‌ای که دوست دارید!

آفلاین به یاد سردار دل ها

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
    • مافیا انلاین
https://mirrors.tuna.tsinghua.edu.cn/osdn/storage/g/m/ma/manjaro/kde/20.2/manjaro-kde-20.2-201207-linux59.iso

با دسکتاپ kde  هست روش نصبش رو میخوام . اول رو ماشین مجازی نصب کنم اگه کسی داره یک لطفا عکس از دسکتاپش هم بزاره ببینم چطوره ;D ???
اولش زیاد قشنگ نیست اما از صفر تا صدش شخصی سازی میشه برو تو کافه ابونتو اونجا به تای\یک است تم می زارن برو ببین

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *

اولش زیاد قشنگ نیست اما از صفر تا صدش شخصی سازی میشه برو تو کافه ابونتو اونجا به تای\یک است تم می زارن برو ببین

نصب کردم خیلی قشنگه خیلی جالبه حس خیلی خوبی داره آره خودم شخسیش میکنم من که خیلی دوستش دارم گرابش هم قشنگه ممنون از همگی

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *