انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کار نکردن فایرفاکس هنگام وصل بودن وی پی ان  (دفعات بازدید: 1141 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین seha

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 56
من یک وی پی انی به اسم windscribe روی اوبونتو نصب کردم. وقتی فعالش میکنم تلگرام فعال هست و اپرا هم کار میکنه ولی مرورگر فایرفاکس اصلا کار نمیکنه. بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ از توی تنظیمات وی پی ان مثلا پورت یا پروتکلشو تغییر دادم یا مکان رو هم تغییر دادم ولی بازم فایرفاکس کار نمیکنه.

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
تو فایرفاکس اون وی پی ان رو تنظیم کردی؟
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
من یک وی پی انی به اسم windscribe روی اوبونتو نصب کردم. وقتی فعالش میکنم تلگرام فعال هست و اپرا هم کار میکنه ولی مرورگر فایرفاکس اصلا کار نمیکنه. بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ از توی تنظیمات وی پی ان مثلا پورت یا پروتکلشو تغییر دادم یا مکان رو هم تغییر دادم ولی بازم فایرفاکس کار نمیکنه.
تنظیمات پروکسی فایر فاکس چیه؟ use system default?

آفلاین esmaeelE

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1253
وقتی برنامه را اجرا می‌کنید خروجی این دستور؟
$ netstat -tupln

آفلاین bita.azr

• Newbie
  • *
  • ارسال: 23

سلام
سرور وی پی ان رو تغییر بده
گاهی اوقات فایرفاکس نمیتونه با هر سرور کار کنه . راه حل اینکه سرور وی پی ان رو تغییر بدید و با یه سرور دیگه متصل بشین
اگر این مورد جواب نداد فایرفاکس رو اپدیت کن
اگر این راه حل هم جواب نداد فایرفاکس رو دوباره نصب کن
فراتر از زمان باش

آفلاین seha

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 56
ممنون از همگی.. یه سری مشکلات دیگه ای همراه اون وی پی ان بود برای همین از یچیز دیگه استفاده کردم