انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چطوری از گنو گراب وارد اوبونتو شم؟ (حل شد‌)  (دفعات بازدید: 635 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Armyn

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
سلام
...کارم با کامپیوتر تموم شده بود و میخواستم خاموشش کنم که متوجه شدم خاموش نمیشه حتی با دکمه پاور و Reset هم هیچ اتفاقی نمیفته \: پس از کلید پشت کیس برای خاموش کردنش کمک گرفتم [=

ولی بعدش وارد محیط گنو گراب(که اطلاعات زیادی در موردش ندارم) شدم:

اینتر رو هم میزنم اینو نشون میده:

لطفا راهنماییم کنید که چجوری از GNU GRUB خارج شم و اوبونتو رو اجرا کنم...
« آخرین ویرایش: 12 اسفند 1399، 01:06 ب‌ظ توسط Armyn »

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
پاسخ : چطوری از GNU GRUM خارج شم؟
« پاسخ #1 : 10 اسفند 1399، 04:06 ب‌ظ »
گراب همیشه موقع روشن شدن سیستم اجرا میشه ولی شما اونو نمی بینید.

منظورتون از خارج شدن از گراب چیه؟ روی گزینه ubuntu برید (پیش فرض روش هست) و اینتر بزنید، اینطوری از منوی گراب خارج میشید و وارد اوبونتو میشید.
اگه منظورتون اینه که وقتی این کار رو انجام میدید، وارد اوبونتو نمیشید و اون صفحه لاگ (گزارش، همونی که عکسشو دادید) نمایش داده میشه. باید ببینید چیکار کردید که باعث این مشکل شده.
اگه دوست داشتید عنوان تایپک رو هم اصلاح کنید .
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : چطوری از GNU GRUM خارج شم؟
« پاسخ #2 : 10 اسفند 1399، 05:13 ب‌ظ »
قبل از اینکه سیستم رو خاموش کنید که گفتید نمیشد در حال چه کاری بودید و چه کاری انجام دادید ؟
وقتی دیدید که خاموش نمیشه موس حرکت میکرد ؟
پارتیشن اصلی اوبونتو پر که نشده بود ؟ چون من این اتفاق برام افتاده ولی نه به این شکل
لطفاً اطلاعات دقیق بدید تا بهتر بتونیم کمک کنیم تو اینترنت جست و جو کنید
از منوی ریکاوری هم میتوانید کمک بگیرید البته از روی اموزش ها و جستجو در اینترنت 
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Armyn

• Newbie
  • *
پاسخ : چطوری از گنو گراب وارد اوبونتو شم؟
« پاسخ #3 : 12 اسفند 1399، 09:46 ق‌ظ »
سلام
ممنون از تمام کسایی که پاسخ دادند، دقیقا نمیدونم چرا اینجوری شد ولی با نصب کردن دوباره اوبونتو حل شد.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : چطوری از گنو گراب وارد اوبونتو شم؟
« پاسخ #4 : 12 اسفند 1399، 10:55 ق‌ظ »
سلام
ممنون از تمام کسایی که پاسخ دادند، دقیقا نمیدونم چرا اینجوری شد ولی با نصب کردن دوباره اوبونتو حل شد.
کاش بیشتر سعی میکردی و درستش میکردی تا دفعه بعد هم بلد باشی و به تجربه هات اضافه بشه و اگه کس دیگه ای هم به مشکل خورد بتونه درستش کنه  ;)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
اینجور مواقع حتما یه بار از توی advance options for ubuntu یه ریکاوری مود تست کن که بیشتر مواقع یا ارور رو بت میده یا درست ویشه و سیستم عامل اجرا میشه

آفلاین Armyn

• Newbie
  • *
اینجور مواقع حتما یه بار از توی advance options for ubuntu یه ریکاوری مود تست کن که بیشتر مواقع یا ارور رو بت میده یا درست ویشه و سیستم عامل اجرا میشه

امتحان کردم،همون تصویر دوم رو باز نشون داد.