انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کار نکردن گوگل کروم در لینوکس در حالی موزیلا کار می کند  (دفعات بازدید: 929 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mostafaheydar

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
سلام دوستان بنده درلینوکس با اینکه به اینترنت وصل هستم و با موزیلا میتونم وارد اینترنت بشم (همه صحفات رو باز میکند )ولی کروم هیچ صفحه ای رو باز نمیکند مشکل چیست و چگونه میشه رفعش کرد ممنون

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اوبونتو اصلاً از کروم پشتیبانی نمی‌کنه و توی مخازنش هم نیست. حتا پشتیبانیش از کرمیوم هم کامل نیست!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
ببینید توی کروم پروکسی تنظیم نکردید؟ شاید هم فایروال به کروم اجازه نمی‌ده. بهتره اروی که می‌ده رو توضیح بدید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین mostafaheydar

• Newbie
  • *
ببینید توی کروم پروکسی تنظیم نکردید؟ شاید هم فایروال به کروم اجازه نمی‌ده. بهتره اروی که می‌ده رو توضیح بدید.
خیلی منون اره پروکسی مشکل داشت مشکلش حل شد خیلی ممنون

آفلاین mostafaheydar

• Newbie
  • *
اوبونتو اصلاً از کروم پشتیبانی نمی‌کنه و توی مخازنش هم نیست. حتا پشتیبانیش از کرمیوم هم کامل نیست!
من خیلی وقته دارم ازش استفاده میکنم مشکلی هم تا حالا نداشته از موزیلا هم بهتره کار کرده

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
مشکلش اینه‌که آزاد نیست ولی فایرفاکس آزاده. chromium شبیه chrome هست آزاد هم هست.
گوگل میاد کد chromium رو برمی‌داره و یه سری چیز‌ها بهش اضافه می‌کنه و بعد کامپایل می‌کنه و به اسم chrome منتشرش می‌کنه.
ولی یه مشکلی که داره اینه‌که ممکنه یکمی ناپایدار باشه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من خیلی وقته دارم ازش استفاده میکنم مشکلی هم تا حالا نداشته از موزیلا هم بهتره کار کرده
خب این که یه اشتباهی رو شما می‌کنی، دلیل نمی‌شه اون اشتباه، درست بشه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن