انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: میشه دسکتاپ یک توزیع رو جدا روی یک توزیع دیگه نصب کرد؟  (دفعات بازدید: 488 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
من توی یکی از همین تاپیک ها اسم توزیع Garuda رو دیدم. ازش خوشم اومد چون پیشفرض تم تاریک داشت و از اینجور حرفا. میخوام ببینم که میشه دسکتاپ همین توزیع رو روی اوبونتو 20.04 lts نصب کنم یا نه.
اگه میشه یه راهنمایی برا نصبش بکنید که مخزن های اضافی رو اضافه نکنم

آفلاین moheb2000

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 297
  • Hello, World
    • mebrahimi.ir
داخل اینترنت سرچ کنید ببینید تمش برای دانلود هست یا نه. معمولا پکیج های مخازن رو هم میشه جدا از اینترنت دانلود کرد اگه داره دانلود کنید. در غیر اینصورت هم خیلی راحت میتونید همون توزیع رو به صورت لایو بالا بیارید و فایل های تمشو کپی کنید داخل سیستم خودتون

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
دسکتاپ گرادا دسکتاپ جدیدی نیست فقط یه سری شخصی سازی هاس که خودتون میتونید اعمالش کنید احتمالا دسکتاپی که دیدید kde بوده

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
اره، میدونم که شخصی سازی شده است، مثل دسکتاپ اوبونتو ک گنوم هست اما کمی خود اوبونتو شخصی سازیش کرده
سرچ کردم تم کاملشو برای دانلود پیدا نکردم. احتمالا باید همون لایو بیارمش بالا و تمشو کپی کنم

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
من توی یکی از همین تاپیک ها اسم توزیع Garuda رو دیدم. ازش خوشم اومد چون پیشفرض تم تاریک داشت و از اینجور حرفا. میخوام ببینم که میشه دسکتاپ همین توزیع رو روی اوبونتو 20.04 lts نصب کنم یا نه.
اگه میشه یه راهنمایی برا نصبش بکنید که مخزن های اضافی رو اضافه نکنم
Derek Taylor تو کانال یوتیوب distrotube می گفت garuda زیباترین توزیع لینوکسیه که تا حالا دیدم
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0