انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار win (اجرای نرم افزار های ویندوز در اوبونتو)  (دفعات بازدید: 1121 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید هادی

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
سلام دوستان وقتتون بخیر

اجرای نرم افزار های ویندوز در اوبونتو توسط نرم افزار win مشکلی برای سیستم عامل یا خود نرم افزار اجرا شده پیش نمیاره

مثلا اگه visual studio 2019 یا فتوشاپ رو اجرا کنم مشکلی برای نرم افزار پیش نمیاد؟؟؟
برای اوبونتو چطور؟؟؟

آفلاین \SmHk/

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 318
  • کاربر کوبونتو بودم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاره مسءله ی اصلی اینه که اصلا این نرم افزارها رو می تونی با wine اجرا کنی؟
برخی کاربران wine در خود سایت wine تجربه ی اجرا شدن یک نرم افزار که اصلا اجرا میشن یا نه و چطور رو گفتند.

پ.ن.
اگر کار حرفه ای با فتوشاپ داری که هیچ وگرنه gimp هست که آزاد و رایگان هست امکانات خوبی هم داره

آفلاین سید هادی

• Newbie
  • *
خیلی ممنون
واقعا عالی هست اینقدر سریع به سوالات پاسخ میدید

دستتون درد نکنه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
البته خیلی کار عجیبیه که بخوای ویژوال‌استودیو رو روی اوبونتو اجرا کنی. مثل اینه که بری پلی‌استیشن ۵ بخری که روش سوپر ماریو اجرا کنی.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
سلام دوستان وقتتون بخیر

اجرای نرم افزار های ویندوز در اوبونتو توسط نرم افزار win مشکلی برای سیستم عامل یا خود نرم افزار اجرا شده پیش نمیاره

مثلا اگه visual studio 2019 یا فتوشاپ رو اجرا کنم مشکلی برای نرم افزار پیش نمیاد؟؟؟
برای اوبونتو چطور؟؟؟
سلام. برای نرم‌افزارهای معروف‌تر چنین صفحاتی وجود داره که میزان هماهنگی و حد عملکرد نسخه‌های مختلف رو طبقه‌بندی کرده‌ن:
https://appdb.winehq.org/objectManager.php?iId=17&sClass=application
مثلا برای بیشتر نسخه‌های اخیر فتوشاپ، امتیاز نقره‌ای در نظر گرفته‌ن.

البته خیلی کار عجیبیه که بخوای ویژوال‌استودیو رو روی اوبونتو اجرا کنی. مثل اینه که بری پلی‌استیشن ۵ بخری که روش سوپر ماریو اجرا کنی.
(((:
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین سید هادی

• Newbie
  • *
;D ;D ;D ;D

خب نرافزار جایگزینش چیه؟؟؟؟؟

به غیر ازmonodevelopment ....

آفلاین سید هادی

• Newbie
  • *
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اوبونتو چطور؟؟؟
سلام. برای نرم‌افزارهای معروف‌تر چنین صفحاتی وجود داره که میزان هماهنگی و حد عملکرد نسخه‌های مختلف رو طبقه‌بندی کرده‌ن:
https://appdb.winehq.org/objectManager.php?iId=17&sClass=application
مثلا برای بیشتر نسخه‌های اخیر فتوشاپ، امتیاز نقره‌ای در نظر گرفته‌ن.

(((:

خیلی ممنون

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
;D ;D ;D ;D

چرا جايگزين خود ویژوال‌استودیو  ;)

دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
;D ;D ;D ;D

بسته به هدفت، جایگزینش می‌تونه جی‌ادیت، جینی، کدبلاکز، کیوت‌کریتر، ویم، ای‌مکس یا چیزهای دیگه باشه. می‌]وای با ویژوال‌استودیو چی کار کنی؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سیدهادی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 46
;D ;D ;D ;D

بسته به هدفت، جایگزینش می‌تونه جی‌ادیت، جینی، کدبلاکز، کیوت‌کریتر، ویم، ای‌مکس یا چیزهای دیگه باشه. می‌]وای با ویژوال‌استودیو چی کار کنی؟
برنامه نویسی سی شارپ و سی پلاس پلاس
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1400، 10:41 ق‌ظ توسط سیدهادی »

آفلاین pythonly

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
  • Arch one :)
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اوبونتو چطور؟؟؟

یک نرم افزاری هست به نامplay on linux که نرم افزاری هایی که تست شدن داخلش هست در اصل همون wine هست ولی به صورت گرافیکی و تست شده
https://www.playonlinux.com/en/
JUST SUDO IT
============
   LINUX

آفلاین سیدهادی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 46
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اوبونتو چطور؟؟؟

یک نرم افزاری هست به نامplay on linux که نرم افزاری هایی که تست شدن داخلش هست در اصل همون wine هست ولی به صورت گرافیکی و تست شده

خیلی ممنون از راهنمایی تون

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اوبونتو چطور؟؟؟

اگر هیچ کدوم از راههایی که دوستان کفتن کارساز نبود و اون نرم افزار مورد نظر مشابهی نداشت یا شما به هر دلیلی خواستید از همون نرم افزار استفاده کنید می تونید VirtualBox روی لینوکس نصب کنید و توش ویندوز بریزید و نرم افزار مورد نظرتون رو روش نصب کنید (البته سیستم متوسط به بالا می خواد)
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1400، 10:22 ق‌ظ توسط vegetarian »
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین pythonly

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
  • Arch one :)
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اوبونتو چطور؟؟؟

خیلی ممنون از راهنمایی تون
;D ;D ;D ;D
JUST SUDO IT
============
   LINUX

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
برنامه نویسی سی شارپ و سی پلاس پلاس
برای سی‌پلاس‌پلاس اگه هنوز تازه‌کاری کدبلاکس و اگه یه کم واردتری، کیوت کریتور و اگه حرفه‌ای هستی، ویم رو پشنهاد می‌کنم.
در مورد سی‌شارپ هم بهترین توصیه اینه که کلّاً بی‌خیالش شی!