انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: از کار افتادن ولوم کم و زیاد کردن صدا  (دفعات بازدید: 333 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MortezaUbuntu

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 33
از کار افتادن ولوم کم و زیاد کردن صدا
« : 16 فروردین 1400، 03:53 ب‌ظ »
سلام. امروز داشتم با سیستمم ور میرفتم که بعد ریست کردن، ایکن ولوم و دکمه های f1 f2 f3 که روی کیبرد لپ تاپ برای این کاره از کار افتاده. الآن صدا هست اما کمه. نه زیاد میشه و نه کم. توی تنظیمات هم اوت پوت درایو رو نشون نمیده. روی تست که میزنم. مثل همیشه نیست. قبلا دو تا دکمه برای تست صدای اسپیکر های چپ و راست میداد. اما الآن اون ها رو نشون نمیده. نمیدونم قضیه چیه. لطفا راهنمایی کنید.

آفلاین MortezaUbuntu

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 33
پاسخ : از کار افتادن ولوم کم و زیاد کردن صدا
« پاسخ #1 : 16 فروردین 1400، 03:55 ب‌ظ »
سلام. امروز داشتم با سیستمم ور میرفتم که بعد ریست کردن، ایکن ولوم و دکمه های f1 f2 f3 که روی کیبرد لپ تاپ برای این کاره از کار افتاده. الآن صدا هست اما کمه. نه زیاد میشه و نه کم. توی تنظیمات هم اوت پوت درایو رو نشون نمیده. روی تست که میزنم. مثل همیشه نیست. قبلا دو تا دکمه برای تست صدای اسپیکر های چپ و راست میداد. اما الآن اون ها رو نشون نمیده. نمیدونم قضیه چیه. لطفا راهنمایی کنید.
باید بگم که میخواستم تو پالس اودیو امتحان کنم که اون هم باز نمیشه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #2 : 16 فروردین 1400، 04:32 ب‌ظ »
از تو تنظیمات نمیتونید زیاد کنید‍؟
من رو کیبورد یک ردیف دکمه جدا دارم برای این کار و...
« آخرین ویرایش: 16 فروردین 1400، 04:52 ب‌ظ توسط Mehr32 »
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 16 فروردین 1400، 04:53 ب‌ظ »
این برنامه هم شاید به درد بخوره رو اوبونتو نصب هست
alsamixer

اسمش رو تو ترمینال بزنید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com