انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آموزش رایگان gimp و inkscape به زبان فارسی  (دفعات بازدید: 972 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین عرفان پورصدیقیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 183
    • ketabeeslami.blog.ir
آموزش رایگان gimp و inkscape به زبان فارسی
« : 03 خرداد 1400، 12:55 ب‌ظ »
با سلام
یه سایت عالی واسه ی آموزش برنامه نویسی و لینوکس پیدا کردم که توش آموزش های رایگان هم پیدا میشه از جمله گیمپ (جایگزین فتوشاپ) که در 60 جلسه آموزش داده شده و اینک اسکیپ (جایگزین ایلیستریتور) در 36 جلسه.
متاسفانه توی ایران منابع آموزشی برای برنامه های لینوکسی کمتر پیدا میشه چون تو ایران کپی رایت رعایت نمیشه واسه همین میگن بزار بهترین برنامه رو یاد بگیریم و وقتمون رو رو اون بزاریم حالا وقتی هم که میخوان یه جا استخدام کنن برای روتوش و اینا میگن یه فرد مسلط به فتوشاپ نیازمندیم نه یه فرد مسلط به گیمپ حالا فکر نمیکنم تو کشور های خارجی بگن فتوشاپ بلدی یا نه میگن نرم افزار ویرایشگر عکس بلدی یا نه آخه میدونید به غیر از فتوشاپ و گیمپ نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره که نیاز هم نیست هر ساله مثل فتوشاپ نیاز باشه که اشتراک بخری و فقط با یک بار خرید میتونی ازش استفاده کنی اما تو کشور های خارجی میگن بزار یه نرم افزاری رو استفاده کنم که مجبور نباشم هر سال بابتش پول بدم! یا آپشنی نیاز داره که توی فتوشاپ نیست. اما تو ایران وقتی همه چی کرکی و مفتکی شده میگن حالا که میخوایم دزدی کنیم بزار بهترین رو بدزدیم! ولی همه ی ما که داریم از لینوکس استفاده میکنیم دلایل خودمونو داریم و میدونیم که خیلی از کار ها رو تو نرم افزار های رایگان هم میشه انجام داد چه بسا امکانات نرم افزار های پولی رو لازم نداشته باشیم و الکی سخت افزار بسوزونیم و سرعت سیستممون رو الکی کاهش بدیم
به هر حال میتونید این رو به دوستاتون هم معرفی کنید تا از بند نرم افزار های پولی و دزدی و سنگین خلاص بشن.
خب آدرس این سایت avasam.ir هست.
« آخرین ویرایش: 03 خرداد 1400، 01:02 ب‌ظ توسط عرفان پورصدیقیان »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : آموزش رایگان gimp و inkscape به زبان فارسی
« پاسخ #1 : 03 خرداد 1400، 12:58 ب‌ظ »
اموزش پایتون هم میشناسم کامل هست و رایگان خودم دارم یاد میگیرم فقط اموزشش تو ویندوزده که مهم نیست پایتون همونه سایت تاپلرن هست مدرسش هم محمد اردوخانی هست :)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #2 : 03 خرداد 1400، 12:59 ب‌ظ »
با سلام
یه سایت عالی واسه ی آموزش برنامه نویسی و لینوکس پیدا کردم که توش آموزش های رایگان هم پیدا میشه از جمله گیمپ (جایگزین فتوشاپ) که در 60 جلسه آموزش داده شده و اینک اسکیپ (جایگزین ایلیستریتور) در 36 جلسه.
متاسفانه توی ایران منابع آموزشی برای برنامه های لینوکسی کمتر پیدا میشه چون تو ایران کپی رایت رعایت نمیشه واسه همین میگن بزار بهترین برنامه رو یاد بگیریم و وقتمون رو رو اون بزاریم حالا وقتی هم که میخوان یه جا استخدام کنن برای روتوش و اینا میگن یه فرد مسلط به فتوشاپ نیازمندیم نه یه فرد مسلط به گیمپ حالا فکر نمیکنم تو کشور های خارجی بگن فتوشاپ بلدی یا نه میگن نرم افزار ویرایشگر عکس بلدی یا نه آخه میدونید به غیر از فتوشاپ و گیمپ نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره که نیاز هم نیست هر ساله اشتراک بخری و فقط با یک بار خرید میتونی ازش استفاده کنی! اما تو ایران وقتی همه چی کرکی و مفتکی شده میگن حالا که میخوایم دزدی کنیم بزار بهترین رو بدزدیم! ولی همه ی ما که داریم از لینوکس استفاده میکنیم دلایل خودمونو داریم و میدونیم که خیلی از کار ها رو تو نرم افزار های رایگان هم میشه انجام داد چه بسا امکانات نرم افزار های پولی رو لازم نداشته باشیم و الکی سخت افزار بسوزونیم.
به هر حال میتونید این رو به دوستاتون هم معرفی کنید تا از بند نرم افزار های پولی و دزدی و سنگین خلاص بشن.
ممنون جالبه  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین عرفان پورصدیقیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 183
    • ketabeeslami.blog.ir
آموزش رایگان gimp و inkscape به زبان فارسی
« پاسخ #3 : 03 خرداد 1400، 01:04 ب‌ظ »
با سلام
متاسفانه توی ایران منابع آموزشی برای برنامه های لینوکسی کمتر پیدا میشه چون تو ایران کپی رایت رعایت نمیشه واسه همین میگن بزار بهترین برنامه رو یاد بگیریم و وقتمون رو رو اون بزاریم حالا وقتی هم که میخوان یه جا استخدام کنن برای روتوش و اینا میگن یه فرد مسلط به فتوشاپ نیازمندیم نه یه فرد مسلط به گیمپ حالا فکر نمیکنم تو کشور های خارجی بگن فتوشاپ بلدی یا نه میگن نرم افزار ویرایشگر عکس بلدی یا نه آخه میدونید به غیر از فتوشاپ و گیمپ نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره که نیاز هم نیست هر ساله مثل فتوشاپ نیاز باشه که اشتراک بخری و فقط با یک بار خرید میتونی ازش استفاده کنی اما تو کشور های خارجی میگن بزار یه نرم افزاری رو استفاده کنم که مجبور نباشم هر سال بابتش پول بدم! یا آپشنی نیاز داره که توی فتوشاپ نیست. اما تو ایران وقتی همه چی کرکی و مفتکی شده میگن حالا که میخوایم دزدی کنیم بزار بهترین رو بدزدیم! ولی همه ی ما که داریم از لینوکس استفاده میکنیم دلایل خودمونو داریم و میدونیم که خیلی از کار ها رو تو نرم افزار های رایگان هم میشه انجام داد چه بسا امکانات نرم افزار های پولی رو لازم نداشته باشیم و الکی سخت افزار بسوزونیم و سرعت سیستممون رو الکی کاهش بدیم

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #4 : 03 خرداد 1400، 01:50 ب‌ظ »
ممنون که معرفی کردید.  ;)
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #5 : 03 خرداد 1400، 02:45 ب‌ظ »
با سلام
میگن بزار بهترین برنامه رو یاد بگیریم و وقتمون رو رو اون بزاریم

۱. البته اینکه مردم فکر می کنن همیشه پولی ها و انحصاری ها بهتر از آزاد ها هستن درست نیست.
۲. آواسام سایت خوبیه
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید