انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل نشناختن کیبورد و موس در زوبونتو ۱۸.۰۴ (۳۲ بیتی) و گراب (بیخیالش شدم)  (دفعات بازدید: 481 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
سلام. برای یک بنده خدایی زوبونتو ۱۸.۰۴ ریختم (کامپیوترش ۳۲ بیت نمیشد بالاتر ریخت) ولی مشکل اینجاست که چه در گراب و چه در زوبونتو کیبورد و موس رو نمیشناسه باید چیکارش کنم. (در لایو زوبونتو همه چیز اوکیه) ممنون میشم کمکم کنید  ;D
« آخرین ویرایش: 22 خرداد 1400، 12:01 ق‌ظ توسط mobin1387 »

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
پس از سرکله زدن با زوبونتو به این نتیجه رسیدم:

زوبونتو برای رایانه های قدیمی دارای باگ های چرت و مزخرفیه مانند مشکلات عجیب شبکه، باگ های احمقانه در رابط کاربری و ...
در نتیجه من این توزیع رو برای رایانه های قدیمی (مال ۱۵ سال پیش)) توصیه نمیکنم

فردا هم برای این بنده خدا آرچ نصب و کانفیگ میکنم چون بهترین گزینه است. آرچ ۳۲ بیتی شامل ویژگی های خوبی مانند پشتیبانی های واقعا خوب (هنوزم پشتیبانی داره و یکسری از توسعه دهنده ها روش کار میکنن) و ... میشه

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
دبیان ۳۲ بیتی هم گزینه‌ی خوبیه. فقط اول باید یکم تنظیمش کنید تا بدرد تازه‌کار‌ها هم بخوره.
نسخه bullseye هم پشتیباتی ۳۲ بیتی داره. پس با این حداقل تا ۳ سال دیگه پشتیبانی می‌گیرید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
دبیان ۳۲ بیتی هم گزینه‌ی خوبیه. فقط اول باید یکم تنظیمش کنید تا بدرد تازه‌کار‌ها هم بخوره.
نسخه bullseye هم پشتیباتی ۳۲ بیتی داره. پس با این حداقل تا ۳ سال دیگه پشتیبانی می‌گیرید.
این بنده خدا میخواد یکم از لینوکس سر در بیاره مثل خودم با تجربه کردن میخواد یاد بگیره واسه همین قراره هنگام نصب کنارش باشم و توضیح بدم که چی چکار میکنه
من همیشه با تجربه کردن بهتر یاد گرفتم تا دیدن ویدیو و از این کارا (ویندوز، بلندر، گیمپ، لینوکس، BSDs و ... رو با همین روش یاد گرفتم). این بنده خدا هم با این روش راحت تره.

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
از پیشنهادتون سپاسگزارم  ;D