انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: حذف ناقص برنامه ها  (دفعات بازدید: 2181 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
پاسخ : حذف ناقص برنامه ها
« پاسخ #15 : 27 خرداد 1400، 10:19 ب‌ظ »
تو تنظیمات روی همین کارت صدا بود؟
[/quote]
یادم نیست
 ولی تنظیمات پیشرفته صدا با ترمیناله فک کنم
چون تو ستینگز صدا هر چی بود رو امتحان کردم .

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #16 : 27 خرداد 1400، 10:23 ب‌ظ »
لینوکس مینت یا مانجارو رو هم امتحان کنید.
یادش به شر
اولین توزیعی که استفاده کردم مینت بود و پر از باگ !
مانجارو ، بعید میدونم توزیع خوبی باشه چون خیلیا ازش شاکی بودن
ولی تا امتحان نکنم نمیشه به طور قطع گفت .

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #17 : 28 خرداد 1400، 10:45 ق‌ظ »
یادش به شر
اولین توزیعی که استفاده کردم مینت بود و پر از باگ !

شما چطور اینقدر باگ پیدا میکنید؟ از کجا ؟ اینجوری که شما میگید که  نمیشه هر مشکل کوچیک دیدید جمع کنیم بریم جای دیگه  که ؟
من بیشتر از دوساله اینجام به همچین مشکلاتی بر نخوردم هر چی بوده یا به سرعت حل شد یا با کمک دوستان حل  کردمش
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 28 خرداد 1400، 10:50 ق‌ظ »

همین دیگه کی از مانجارو بد گفته؟
شما که هنوز  حتی امتحان نکردی به نظرت میتونی نظر بدی؟

لطفا بحث  رو تموم کنیم که با  موضوع یکی نیست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #19 : 30 خرداد 1400، 02:02 ق‌ظ »
سلام دوست عزیز احساس میکنم متوجه نشدید اینها اسمش باگ یا... نیست مثلا وقتی مخزن اشباهی  وارد کنید ارور میده حالا شما هر توزیعی میخوای نصب کن فرقی نداره.. بنظرم فرار نکن از مشکلات و زوبونتو دقیقا همون اوبونتو که دوستمونم گفتش، و زیاد دقت نکردم مشکلت چی بود ولی بنظر خیلی راحت قابل حل بود!  اگه اینطور ادامه بدید فرقی نداره هی باید باز توزیع عوض کنید چون خیلی از این چیز هایی که گفتید خیلی پیش میاد و البته ساده هم حل میشه!! مثل اینه یه بازی تو ویندوز نصب کنی بگه دایرکت‌اکس نصب کن بعد بهش بگی ای بابا اینم باگ داره پاکش کنم..!
به هرحال موفق باشی ولی بنظرم مشکل پیش اومد ازش فرار نکن مخصوصا این مشکلات ساده.. :)
« آخرین ویرایش: 30 خرداد 1400، 02:04 ق‌ظ توسط aliiririran »

آفلاین aFard

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 638
  • از دوستاران لینوکس
    • ویرگول من
« پاسخ #20 : 30 خرداد 1400، 10:40 ق‌ظ »
اوبونتو رو حذف و جاش زوبونتو رو نصب کردم
فعلا در حال شخصی سازی زوبونتو هستم
این مشکل رو بعدا رسیدگی میکنیم
شخصی سازی  که کردی یک عکس توی کافه ابونتو بزار.
Its The legendery alireza138812

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #21 : 30 خرداد 1400، 04:59 ب‌ظ »
سلام دوست عزیز احساس میکنم متوجه نشدید اینها اسمش باگ یا... نیست مثلا وقتی مخزن اشباهی  وارد کنید ارور میده حالا شما هر توزیعی میخوای نصب کن فرقی نداره.. بنظرم فرار نکن از مشکلات و زوبونتو دقیقا همون اوبونتو که دوستمونم گفتش، و زیاد دقت نکردم مشکلت چی بود ولی بنظر خیلی راحت قابل حل بود!  اگه اینطور ادامه بدید فرقی نداره هی باید باز توزیع عوض کنید چون خیلی از این چیز هایی که گفتید خیلی پیش میاد و البته ساده هم حل میشه!! مثل اینه یه بازی تو ویندوز نصب کنی بگه دایرکت‌اکس نصب کن بعد بهش بگی ای بابا اینم باگ داره پاکش کنم..!
به هرحال موفق باشی ولی بنظرم مشکل پیش اومد ازش فرار نکن مخصوصا این مشکلات ساده.. :)
خودمو گول نمیزنم دادا
اینایی که گفتم همشون باگ بودن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #22 : 30 خرداد 1400، 07:50 ب‌ظ »
خودمو گول نمیزنم دادا

باشه شما درست میگید این ها همش باگه هرجا هم باگ باشه باید بریم یک جای دیگه اگه اونجا هم باگ بود باز هم بریم جای دیگه اینقدر بگردیم تا کامپیوتر بسوزه از شرش راحت بشیم این خوبه؟

بابا نرم افزار باگ داره دیگه اکثرا حل میشه و هرچیزی هم راه  حل داره خوب و بهتره به جای فرار حلش کنیم
مثلا تو حیاط خونمون درخت کاشتیم حالا شته میگیره
سم بزنیم بهتره یا از ریشه در بیاریم یکی دیگه بکاریم ؟

این هم گول زدن نیست منطقی فکر کردنه

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #23 : 30 خرداد 1400، 08:05 ب‌ظ »
شخصی سازی  که کردی یک عکس توی کافه ابونتو بزار.
دوستان گفتن زوبونتو همون اوبونتو هست فقط میزکار فرق میکنه .
در نتیجه اونم حذف کردم .

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #24 : 30 خرداد 1400، 08:08 ب‌ظ »
باشه شما درست میگید این ها همش باگه هرجا هم باگ باشه باید بریم یک جای دیگه اگه اونجا هم باگ بود باز هم بریم جای دیگه اینقدر بگردیم تا کامپیوتر بسوزه از شرش راحت بشیم این خوبه؟

بابا نرم افزار باگ داره دیگه اکثرا حل میشه و هرچیزی هم راه  حل داره خوب و بهتره به جای فرار حلش کنیم
مثلا تو حیاط خونمون درخت کاشتیم حالا شته میگیره
سم بزنیم بهتره یا از ریشه در بیاریم یکی دیگه بکاریم ؟

این هم گول زدن نیست منطقی فکر کردنه
حرف شما منطقی است .
توقع من از لینوکس بالاست .
در هر صورت لینوکس رو به هر سیستم عاملی دیگه ای ترجیح میدم .

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #25 : 31 خرداد 1400، 09:03 ق‌ظ »
خودمو گول نمیزنم دادا
اوم درسته شاید اسمش بشه باگ هم گذاشت، دیگم حرفی ندارم خودت مدتی دیگه متوجه میشی که این مشکل apt یا هر چیز دیگه ای ربطی به زوبونتو اوبونتو و... نداره و راه حل منطقی داره برای درست شدنش، اصلا از اوبونتو اونور تر دبیان هم قبلا کار میکردم apt به همین شکله حالا مهم نیست شاید داری توزیع گردی میکنی! ولی به هرحال فک میکنم زمان همین بهت میرسونه ولی خب کلا مشکل نیست بعضی چیزا و ممکن شما متوجه نشده باشی؟ یا مثلا مشکلات عادی باشه مثلا موقع نصب برنامه یهو سیستم خاموش شه یا بصورت غیر استاندارد ببندیش و سر همین apt خراب شه، ولی احتمالا میتونی راحت با یکی دوتا دستور که خود apt هم کمکت میکنه درستش کنی یا بگی نه از اول نصب میکنم...مثال دوستمون هم خوب بود(:

به هرحال فک کنم خودت منظور حرفمون رو مدتی دیگه متوجه بشی گنو/لینوکس تا الان که دیدم واقعا هرچی بیشتر پیش میرم میفهمم چقد پایدار هست
و اگه خدا‌نکرده خراب شد چقد دستمون وا گذاشته واسه درست کردنش برعکس ویندوز که اکثر موقع خراب شه اصن نمیدونی چشه..

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #26 : 31 خرداد 1400، 10:26 ق‌ظ »
اوم درسته شاید اسمش بشه باگ هم گذاشت، دیگم حرفی ندارم خودت مدتی دیگه متوجه میشی که این مشکل apt یا هر چیز دیگه ای ربطی به زوبونتو اوبونتو و... نداره و راه حل منطقی داره برای درست شدنش، اصلا از اوبونتو اونور تر دبیان هم قبلا کار میکردم apt به همین شکله حالا مهم نیست شاید داری توزیع گردی میکنی! ولی به هرحال فک میکنم زمان همین بهت میرسونه ولی خب کلا مشکل نیست بعضی چیزا و ممکن شما متوجه نشده باشی؟ یا مثلا مشکلات عادی باشه مثلا موقع نصب برنامه یهو سیستم خاموش شه یا بصورت غیر استاندارد ببندیش و سر همین apt خراب شه، ولی احتمالا میتونی راحت با یکی دوتا دستور که خود apt هم کمکت میکنه درستش کنی یا بگی نه از اول نصب میکنم...مثال دوستمون هم خوب بود(:

به هرحال فک کنم خودت منظور حرفمون رو مدتی دیگه متوجه بشی گنو/لینوکس تا الان که دیدم واقعا هرچی بیشتر پیش میرم میفهمم چقد پایدار هست
و اگه خدا‌نکرده خراب شد چقد دستمون وا گذاشته واسه درست کردنش برعکس ویندوز که اکثر موقع خراب شه اصن نمیدونی چشه..
بیخیال ولش
از نظر شما این توزیع ها پایداره ولی از نظر من نه .
نظرها متفاوته و قابل احترام .

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #27 : 31 خرداد 1400، 11:12 ق‌ظ »

بیخیال ولش
از نظر شما این توزیع ها پایداره ولی از نظر من نه .
نظرها متفاوته و قابل احترام .
اوهوم اگه پایدار بودن چیز های مختلف در نظر بگیریم، من که الان یه توزیع رو مخی هم دارم ولی چون کار باهاش یاد گرفتم کلا خراب نمیشه..
به هرحال ممنونم منم سعی میکنم احترام بزارم :) ببخش یجور حرفم تند شدش انگار، قصدی نداشتم وگرنه (((::