انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب برنامه ها با wine  (دفعات بازدید: 749 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mhdph

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
مشکل در نصب برنامه ها با wine
« : 03 تیر 1400، 06:40 ب‌ظ »
سلام و درود من موقع نصب برنامه چه از داخل پلی ان لینوکس چه با خود دستور واین با این ارور مواجه میشم.ممنون میشم راهنمایی کنین.

در ضمن اضافه کنم که تفاوتی نداره چه با فایل exe که خودم دانلود کردم چه با ی سری برنامه هایی که داخل خود playonlinux هست چیزی نصب میکنم همین ارور رو میده
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1400، 06:43 ب‌ظ توسط mahdiph75 »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : مشکل در نصب برنامه ها با wine
« پاسخ #1 : 03 تیر 1400، 09:58 ب‌ظ »
سلام و درود من موقع نصب برنامه چه از داخل پلی ان لینوکس چه با خود دستور واین با این ارور مواجه میشم.ممنون میشم راهنمایی کنین.

در ضمن اضافه کنم که تفاوتی نداره چه با فایل exe که خودم دانلود کردم چه با ی سری برنامه هایی که داخل خود playonlinux هست چیزی نصب میکنم همین ارور رو میده
سلام
من وارد نیستم چون به برنامه ای که برای گنو لینوکس نباشه بر نخوردم
چه برنامه ای میخواهید نصب کنید؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
« پاسخ #2 : 04 تیر 1400، 10:36 ق‌ظ »

اول از همه باید بگید چه برنامه هستش (دقیق، اینکه فقط بگید بازیه یا فلان کافی نیست) بعدش بگید از چه نسخه از واین استفاده میکنید.

آفلاین A. Rahmati

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
« پاسخ #3 : 05 تیر 1400، 01:28 ب‌ظ »
فکر کنم روندش اینجوری بود که اول باید برنامه را در ویندوز نصب می‌کردی، بعد فایل نصب شده را در لینوکس با wine اجرا می‌کردی.

نه اینکه از اول با wine نصب کنی.
Ubuntu Gnome 20.04 LTS

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #4 : 05 تیر 1400، 03:49 ب‌ظ »
فکر کنم روندش اینجوری بود که اول باید برنامه را در ویندوز نصب می‌کردی، بعد فایل نصب شده را در لینوکس با wine اجرا می‌کردی.

نه اینکه از اول با wine نصب کنی.
چیییی؟
نه این چه کاریه واین رو نصب میکنی بعد برنامه های ویندوزی رو باهاش باز کرده و نصب می کنید
ولی هنوز هم میگم دیگه به واین نیازی نیست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #5 : 05 تیر 1400، 04:24 ب‌ظ »
ولی هنوز هم میگم دیگه به واین نیازی نیست
درسته الان اکثر برنامه ها مشابه های آزاد و لینوکسی لایقی دارن که کار باهاشون راحت تر و بهتر از کار با همون نرم افزار و واین و دردسرهاش هست

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #6 : 05 تیر 1400، 07:13 ب‌ظ »
سلام و درود

اول از همه چه نسخه واین هستش و سالمه دیگه؟ بعد اینکه چه نرم افزاری؟ چون واین قادر نیست همه نرم افزار هارو اجرا کنه که در سایت هایی امتیاز اجرا برنامه ها زده شده میتونی ببینی میادش یا نه..  اخر هم اینکه یبار کلا پوشه واین حذف کن یا اگه این نرم افزار یه مجازی ساز دوباره بساز چون بعضی موقع قاطی میکنه..

از همه بهترم هست اگه میشه نسخه نرم افزار گنو/لینوکسی بنصبی و واین بیخیال شی ;)