انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

با ایجاد قسمت مورد علاقه ها یا.... برای انجمن جدید موافق هستید ؟

بله
نه

نویسنده موضوع: افزودن قسمت مورد علاقه یا.... به انجمن جدید  (دفعات بازدید: 3791 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
سلام
تو انجمن خیلی شده که می خواستم به یک تاپیک بعدا جواب بدم اما فراموش کردم :'( یا مثلا یک تاپیک رو لازم داشتم ببینم اما بعدا دیگه پیداش نکردم
پیشنهاد دارم که قسمتی برای تاپیک های مورد علاقه یا نشانک گذاری(میدونم مرورگر داره ولی برای خود انجمن میگم :) )یا هر چیز دیگه ای تو انجمن جدید وجود داشته باشه که بشه تاپیک ها رو اونجا برای بعدا قرار داد

یک پیشنهاد دیگه هم دارم :D قسمتی هم جداگانه برای تاپیک های پاسخ داده شده باشه که بتونی بر حسب تاریخ پاسخ دادن اون رو پیدا کنی (منظورم جدا از ارسال ها است )
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
موافقم
بعضی ها هم یه سری آموزش میزارن که شاید بعدا بخوای چکشون کنی ولی تنها راهت فعلا یا استفاده از بوکمارکه یا pocket فایرفاکس

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
اینم پیشنهاپ خوبیه . به نظر من تاپیک های مورد علاقه ی من یا ... باشه میتونه کمک خوبی باشه .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین \SmHk/

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 318
  • کاربر کوبونتو بودم
بالای هر موضوع یک قسمت نشانه گذاری هست ولی نمی دونم وقتی اونو می‌زنی کجا می ره؟ :-s

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
بالای هر موضوع یک قسمت نشانه گذاری هست ولی نمی دونم وقتی اونو می‌زنی کجا می ره؟ :-s
امتحان کردم وقتی اون رو میزنی برای یک دفعه اون علامت جدید رو از کنار اسمش بر نمیداره ولی زیاد کمکی نمیکنه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
سلام منم موافقم

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
سلام
تو انجمن خیلی شده که می خواستم به یک تاپیک بعدا جواب بدم اما فراموش کردم :'( یا مثلا یک تاپیک رو لازم داشتم ببینم اما بعدا دیگه پیداش نکردم
پیشنهاد دارم که قسمتی برای تاپیک های مورد علاقه یا نشانک گذاری(میدونم مرورگر داره ولی برای خود انجمن میگم :) )یا هر چیز دیگه ای تو انجمن جدید وجود داشته باشه که بشه تاپیک ها رو اونجا برای بعدا قرار داد

یک پیشنهاد دیگه هم دارم :D قسمتی هم جداگانه برای تاپیک های پاسخ داده شده باشه که بتونی بر حسب تاریخ پاسخ دادن اون رو پیدا کنی (منظورم جدا از ارسال ها است )
معمولاً بهتره از امکانات پیش‌فرض هر انجمن‌ساز استفاده بشه و تا وقتی اجباری نباشه افزونه استفاده نشه. هم می‌تونن حفره‌ی امنیتی باز کنن و هم ممکنه مشکل پایداری نرم‌افزاری یا بار اضافی روی سرور ایجاد بشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92