انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عرض تسلیت  (دفعات بازدید: 8527 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین vegetarian

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 405
  • سیستم عامل : ننه اوبونتو
پاسخ : عرض تسلیت
« پاسخ #60 : 08 امرداد 1400، 05:25 ب‌ظ »
اینترنت ملی
با این دو کلمه همیشه یاد گربهٔ شرودینگر می‌افتم. اگر اینترنت باشه که ملی نیست :) اگر ملی باشه که اینترنت نیست!

جمله جالبی بود :)
دوره lpic1 آقای پیمان هوشمندی راد برای علاقه مندان به لینوکس (مجانی):
https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=152339.0

آفلاین - HOSSEIN -

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 250
« پاسخ #61 : 08 امرداد 1400، 06:09 ب‌ظ »
خبر خبر خبرگزاری ایرنا این اخبار را تکذیب کرد نماینده خمینی شهر اصفهان در مجلس گفت هدف از این طرح بستن اینستاگرام و... نیست زیرا ما هم از انها برای پوشش اخبارمان استفاده می کنیم
 :D
سلام
نه من تا جایی که شنیدم خبر واقعیه، فکر کنم بحث فیلترینگ‌ هم نباشه، میگفتند سرعت سرویس های خارجی رو اونقدر کاهش میدند که دیگه عملاً نشه ازش استفاده کرد، حتی با فیلترشکن
به شنیده ها خیلی اهمیت ندید. طرح رو بخونید.
من این شنیده ها رو از یکی از افراد فامیل شنیدم که بهشون اعتماد دارم و ایشون هم طرح رو‌ خونده‌اند
نقل‌قول
چرا جلوی چیزی که به سود ماست رو بگیریم؟
حالا درسته که جا افتادن پیام رسان های داخلی به سود ماست، اما اینکه دیگه نتونیم از خیلی از سرویس ها استفاده کنیم واقعاً به ضرره
عاشق کامپیوتر و کار های مرتبط به اون D;

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #62 : 08 امرداد 1400، 06:41 ب‌ظ »
خبر خبر خبرگزاری ایرنا این اخبار را تکذیب کرد نماینده خمینی شهر اصفهان در مجلس گفت هدف از این طرح بستن اینستاگرام و... نیست زیرا ما هم از انها برای پوشش اخبارمان استفاده می کنیم
 :D
سلام
نه من تا جایی که شنیدم خبر واقعیه، فکر کنم بحث فیلترینگ‌ هم نباشه، میگفتند سرعت سرویس های خارجی رو اونقدر کاهش میدند که دیگه عملاً نشه ازش استفاده کرد، حتی با فیلترشکن
به شنیده ها خیلی اهمیت ندید. طرح رو بخونید.
من این شنیده ها رو از یکی از افراد فامیل شنیدم که بهشون اعتماد دارم و ایشون هم طرح رو‌ خونده‌اند
نقل‌قول
حالا درسته که جا افتادن پیام رسان های داخلی به سود ماست، اما اینکه دیگه نتونیم از خیلی از سرویس ها استفاده کنیم واقعاً به ضرره

ببینید منظور دوستمون این نبود . اصلا جا افتادن پیام رسان های داخلی به سود که نه به ضرر ما هست . منظورشون بحث اصلی بود .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
« پاسخ #63 : 08 امرداد 1400، 06:51 ب‌ظ »
خبر: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به صورت آزمایشی اجرا شد.

نتیجه: سرعت خدمات و اپلیکیشن هایی که در ایران ثبت نشدن به شدت کم میشه و بعد از چهار ماه فیلتر میشن. البته اگه نیان تو ایران خودشون رو ثبت کنن. اولیش اینستاگرام.
بعد کسی حق دعوت یا اجبار به استفاده از خدمات پایه کاربری خارجی رو نداره. احتمالا بعد حکم زندان هم میاد براش.
و ....
۳۶ تا بند داره میتونید خودتون تو گوگل جستجو کنید و بخونیدش. البته اگه گوگل رو هنوز فیلتر نکردن.
مونده به خدمت. اگه خیلی برای مردم مهم باشه - مثل اینستا - اگه به ایران نیاد هم مشکلی پیش نمیاد. یعنی چی کسی حق دعوت نداره!؟ این حرفا چیه. منطقی حرف بزنید.
حتی قراره برخی از سرویس ها رفع فیلتر بشن
من خودم طرح رو دقیق نخوندم ولی توی یه تصویر از یکی از بند ها اینو نوشته بود که کسی حق دعوت دیگران به خدمات پایه کاربری های خارجی رو نداره. اینم لینک جایی که خوندم.
https://mas.to/web/statuses/106658225250734791
شاید تو پیشنویسهای قبلی بود.

اما اینکه چیزایی که شما گفتید باعث شد که سرمو بکوبم به دیوار.
شما ماهی چقدر از دولت پول میگیرید. یه کاری هم برا ما خور کن منم دستمال زنیم بد نیست.
راستی کدوم سرویس ها میخوان رفع فیلتر بشن.
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #64 : 08 امرداد 1400، 06:58 ب‌ظ »
خبر: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به صورت آزمایشی اجرا شد.

نتیجه: سرعت خدمات و اپلیکیشن هایی که در ایران ثبت نشدن به شدت کم میشه و بعد از چهار ماه فیلتر میشن. البته اگه نیان تو ایران خودشون رو ثبت کنن. اولیش اینستاگرام.
بعد کسی حق دعوت یا اجبار به استفاده از خدمات پایه کاربری خارجی رو نداره. احتمالا بعد حکم زندان هم میاد براش.
و ....
۳۶ تا بند داره میتونید خودتون تو گوگل جستجو کنید و بخونیدش. البته اگه گوگل رو هنوز فیلتر نکردن.
مونده به خدمت. اگه خیلی برای مردم مهم باشه - مثل اینستا - اگه به ایران نیاد هم مشکلی پیش نمیاد. یعنی چی کسی حق دعوت نداره!؟ این حرفا چیه. منطقی حرف بزنید.
حتی قراره برخی از سرویس ها رفع فیلتر بشن
من خودم طرح رو دقیق نخوندم ولی توی یه تصویر از یکی از بند ها اینو نوشته بود که کسی حق دعوت دیگران به خدمات پایه کاربری های خارجی رو نداره. اینم لینک جایی که خوندم.
https://mas.to/web/statuses/106658225250734791
شاید تو پیشنویسهای قبلی بود.

اما اینکه چیزایی که شما گفتید باعث شد که سرمو بکوبم به دیوار.
شما ماهی چقدر از دولت پول میگیرید. یه کاری هم برا ما خور کن منم دستمال زنیم بد نیست.
راستی کدوم سرویس ها میخوان رفع فیلتر بشن.
رفع فیلتر ؟؟
به نظر من فیلتر میشد بهتر بود تا تصویب همچین قانون غیر منطقی ای .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4859
  • masoft قدیم
« پاسخ #65 : 08 امرداد 1400، 07:47 ب‌ظ »
برای اینکه امکان دید کلی این موضوع از بین نره، پیغام‌هایی که در چند پست پشت‌سرهم نوشته بشن، همینطوری که قبل‌تر اخطارش رو دادم، حذف میشن.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #66 : 08 امرداد 1400، 08:54 ب‌ظ »

هدفشون روی اسم طرح هست:
صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی

آخه میخوام تفکرات اشتباه از بین برن.

این طرح اگه به سود مردمه پس چرا داره غیر علنی (اصل ۸۵) بررسی میشه؟ چه دلیلی می‌تونه داشته باشه؟ چرا اصل ۵۹ نه؟ چون این اصل میگه که «مسائل ضروری و بسیار مهم» باید به همه‌پرسی گذاشته بشن. با توجه به حساسیت‌هایی که در سطح گسترده پیش اومده، این طرح بسیار مهم و تأثیرگذار نیست؟ آیا مردم رو نفهم و بدون درک و شعور فرض می‌کنن و به این علت حق اطلاع داشتن و اظهارنظر کردن در مورد چنین طرح مهمی رو بهمون نمیدن؟ آیا به این دلیله که معاون فرمانده‌ی یک گروه نظامی به خودش اجازه میده در مورد موضوعی که هیچ تخصصی نداره و کمترین ارتباطی بهش نداره اظهارنظر کنه و بگه «نمایندگان از یک مشت منافق کامنت‌گذار نترسند»؟ آیا من و شما یک مشت منافق کامنت‌گذاریم؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین joker_x

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
« پاسخ #67 : 08 امرداد 1400، 09:24 ب‌ظ »

هدفشون روی اسم طرح هست:

این طرح اگه به سود مردمه پس چرا داره غیر علنی (اصل ۸۵) بررسی میشه؟ چه دلیلی می‌تونه داشته باشه؟ چرا اصل ۵۹ نه؟ چون این اصل میگه که «مسائل ضروری و بسیار مهم» باید به همه‌پرسی گذاشته بشن. با توجه به حساسیت‌هایی که در سطح گسترده پیش اومده، این طرح بسیار مهم و تأثیرگذار نیست؟ آیا مردم رو نفهم و بدون درک و شعور فرض می‌کنن و به این علت حق اطلاع داشتن و اظهارنظر کردن در مورد چنین طرح مهمی رو بهمون نمیدن؟ آیا به این دلیله که معاون فرمانده‌ی یک گروه نظامی به خودش اجازه میده در مورد موضوعی که هیچ تخصصی نداره و کمترین ارتباطی بهش نداره اظهارنظر کنه و بگه «نمایندگان از یک مشت منافق کامنت‌گذار نترسند»؟ آیا من و شما یک مشت منافق کامنت‌گذاریم؟
همین پیش پای شما مادران آبان رفته بودن میدون آزادی که اعتراض کنن بعد پلیس زن آورده بودن و با ضرب وشتم دستگیرشون کرده بودن میخوام بگم تو کشوری که مادران پیر رو هم در ملا عام کتک می زنن باید فاتحه اون حکومت نالایق رو خوند

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #68 : 08 امرداد 1400، 10:30 ب‌ظ »

هدفشون روی اسم طرح هست:

بله از دید جمهوری اسلامی و هر مشکلی پیش میاد ما شکر نکردیم . مثلا شکر نکردیم خدا برق رو قطع کرد  ](*,)
ولی به این امید پیش میریم که انشالاه در اون دنیا بهشت میریم
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #69 : 08 امرداد 1400، 10:37 ب‌ظ »
میگذره
« آخرین ویرایش: 09 امرداد 1400، 07:04 ق‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #70 : 08 امرداد 1400، 10:58 ب‌ظ »
تازه چندتاشون زیر ضرب‌وشتم کشته شدند و چندتایی هم زخمی شدند. آمدنیوز هم همین الان پیام تسلیت برای داغ‌دیده‌های جدید فرستاده. مردم زدند ۱۵۰ پایگاه بسیج را منفجر کردند. حتی اینترانت و دسترسی به سایت‌های داخلی را هم کنار خارجی‌ها قطع کردند. یکی از شهرها بر اثر انفجار غیب شده.
از این متن پست‌تر و لجن‌تر هم داریم؟ چه مدل موجودی می‌تونه درد و رنج «مستند و واقعی» هم‌نوع خودش رو مسخره کنه؟

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
« پاسخ #71 : 08 امرداد 1400، 10:58 ب‌ظ »
باسلام
نقل‌قول
مادران آبان

نقل‌قول
از این متن پست‌تر و لجن‌تر هم داریم؟ چه مدل موجودی می‌تونه درد و رنج «مستند و واقعی» هم‌نوع خودش رو مسخره کنه؟

مسخره چیه؟آخه داره فنگ میندازه >:(
« آخرین ویرایش: 08 امرداد 1400، 11:03 ب‌ظ توسط goloshon »

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #72 : 08 امرداد 1400، 11:05 ب‌ظ »
باسلام
نقل‌قول
مادران آبان
الان که مرداد چله تابستون ](*,)
به نظرم کمی منابع معتبرتر خبری رو هم دنبال کنید. منظورم منابعیه که اعتبار خودشون رو از صحت و سقم اخبار و اطلاعاتی که در طی چند سال پوشش داده‌ن به دست آورده‌ن و با متصل کردنشون به الفاظ «اربابان» یا «سعودی» نمیشه اعتبارشون رو به طور منطقی زیر سؤال برد. هر چند این خبر که همین امروز اتفاق افتاده ربطی به موضوع تاپیک نداره اما چند نفر از مادران جوانانی که آبان ۹۸ به دست نیروی سرکوب کشته شده‌ن امروز در تهران راهپیمایی کرده‌ن و شعار داده‌ن.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #73 : 08 امرداد 1400، 11:06 ب‌ظ »
نقل‌قول
مسخره چیه؟آخه داره فنگ میندازه >:(
بی‌خیال. اونی که باید بگیره گرفته. وگرنه فرافکنی نمی‌کرد.
« آخرین ویرایش: 09 امرداد 1400، 06:53 ق‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
« پاسخ #74 : 08 امرداد 1400، 11:46 ب‌ظ »
بدون اینترنت نمیشه ، نه
اینترنت ماهواره ای چطوره ؟