انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عرض تسلیت  (دفعات بازدید: 8496 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19695
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : عرض تسلیت
« پاسخ #105 : 12 امرداد 1400، 06:19 ب‌ظ »
حمله دیروز به اسنپ؟ کیا حمله کردن؟
من فقط یدونه که راننده تاکسی ها ریختن دفتر کرمانشون رو میدونم  چرا خود اسنپ خبری نداده؟
برادرها حدود ۲ بعد از ظهر ریختن سرورهای اسنپ رو بردن. یک ساعتی کلاً قطع بود تا بعد یه پشتیبان مربوط به چند ساعت پیش رو برگردوندن و چند ساعتی هم طول کشید تا خدمات جانبیش مثل کیف پول و… وصل شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #106 : 12 امرداد 1400، 07:55 ب‌ظ »
من فقط یدونه که راننده تاکسی ها ریختن دفتر کرمانشون رو میدونم  چرا خود اسنپ خبری نداده؟
برادرها حدود ۲ بعد از ظهر ریختن سرورهای اسنپ رو بردن. یک ساعتی کلاً قطع بود تا بعد یه پشتیبان مربوط به چند ساعت پیش رو برگردوندن و چند ساعتی هم طول کشید تا خدمات جانبیش مثل کیف پول و… وصل شه.
دلیل خاصی داشتند ؟ چه کسایی بودند؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #107 : 12 امرداد 1400، 08:09 ب‌ظ »
تا جایی که من میدونم، راننده آژانس ها حمله کردن تا جلوی اسنپ توی کرمان و کساد شدن کسب و کارشون رو بگیرن
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #108 : 12 امرداد 1400، 11:48 ب‌ظ »
دلیل خاصی داشتند ؟ چه کسایی بودند؟
دلیل هم می‌خواد مگه؟ احتمالاً اسنپ در پرداخت باجش تأخیر داشته.

تا جایی که من میدونم، راننده آژانس ها حمله کردن تا جلوی اسنپ توی کرمان و کساد شدن کسب و کارشون رو بگیرن
سرورهای اسنپ تو کرمانه؟ /:
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #109 : 13 امرداد 1400، 08:30 ق‌ظ »

طرح را نباید جزئی نگاه کنی. البته این تازه در کمیسیونی با حضور متخصصان بیشتر قراره بحث بشه و شاید خیلی تغییر کنه.
قبول دارم این حرف رو خیلی ساده زدم... که شاید از پایه غلط باشه کلا!...
ممنونم ازت :)

آفلاین warlock

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
« پاسخ #110 : 13 امرداد 1400، 09:49 ق‌ظ »
وقتی سرور اجاره می کنه و داخل یه کشور دیگه قرار میده باید از توافقی که داخل قرارداد اومده رو رعایت کنه. قرار نیست که قرار داد رو یک نفره اجرا کنند.
البته اجاره نکرده بود. کارساز خودش رو در مرکز دادهٔ شهید قندی تهران گذاشته بود و البته تمام موارد قرارداد رو هم رعایت کرده بود. برادرها مثل نئاندرتال‌ها ریختن و برقش رو کشیدن، درست مث حملهٔ دیروزشون به اسنپ هم هاردهاش رو هم بردن که مطالب توش رو بخونن که البته چون رمزنگاری داشت، نتونستن چیزی ازش دربیارن.
بله. خود آقای فیروزآبادی توی جلسه‌مون در شورای عالی فضای مجازی گفت!
[/quote]

مقصود داخل ایران بودنش هست و توافق رو هم رعایت نکرده همونطور که داخل روسیه رعایت نکرد و فیلتر شد. احتمالا اونجا هم برادرها ریخت برقش رو قطع کردن. برای تیک تاک هم احتمالا برادرا گفتن اگر به آمریکا فروخته نشه فیلتر می کنیم.

لینکی که فیروز آبادی گفته یا ویدیوشو میدی؟ من جستوجو کردم چیزی پیدا نکردم!

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 805
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #111 : 13 امرداد 1400، 09:51 ق‌ظ »
یه فیزیکدانی میگفت زندگی استقامت در مقابل آنتروپی‌ه ،
یه آزادی‌خواهی هم میگفت سخت‌ترین بخش مبارزه با برده‌داری آمریکا این بود که به برده‌ها بفهمونیم که آزادیت ،

شخصا دیگه خسته شدم از سوییچ کردن بین افکار هیتلر و آرمان دموکراسی ،
هربار که فیلم Gangs Of New York رو می‌بینم هم به شخصیت منفی حق میدم هم اشخاص بی آزار ،
ساختار این دنیا طوریه که اگر چیزی رو رها کنی رو به نابودی و سیاهی و نیستی پیش میره ،

چه پادشاهانی که منشور حقوق بشر ننوشتن ، ولی بعد رفتنشون دوباره همه چیز خراب شد و بدتر ،
چه آزادی خواهانی که با فریاد آزادی کشته نشدن ، و فقط خاطره و داستانی برای تعریف کردن ازشون موند ،

بعضی وقت‌ها به این فکر می‌کنم که کسانی که آزادی رو نفهمیدن باید به حال خودشون رها کرد ، و اگر توی جامعه‌ای هستی که آزادی توش معنا نداره ، باید بزاری بری ، بجای موندن .

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #112 : 13 امرداد 1400، 10:26 ق‌ظ »
یه فیزیکدانی میگفت زندگی استقامت در مقابل آنتروپی‌ه ،
یه آزادی‌خواهی هم میگفت سخت‌ترین بخش مبارزه با برده‌داری آمریکا این بود که به برده‌ها بفهمونیم که آزادیت ،

شخصا دیگه خسته شدم از سوییچ کردن بین افکار هیتلر و آرمان دموکراسی ،
هربار که فیلم Gangs Of New York رو می‌بینم هم به شخصیت منفی حق میدم هم اشخاص بی آزار ،
ساختار این دنیا طوریه که اگر چیزی رو رها کنی رو به نابودی و سیاهی و نیستی پیش میره ،

چه پادشاهانی که منشور حقوق بشر ننوشتن ، ولی بعد رفتنشون دوباره همه چیز خراب شد و بدتر ،
چه آزادی خواهانی که با فریاد آزادی کشته نشدن ، و فقط خاطره و داستانی برای تعریف کردن ازشون موند ،

بعضی وقت‌ها به این فکر می‌کنم که کسانی که آزادی رو نفهمیدن باید به حال خودشون رها کرد ، و اگر توی جامعه‌ای هستی که آزادی توش معنا نداره ، باید بزاری بری ، بجای موندن .
=D> =D> =D> =D>
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #113 : 13 امرداد 1400، 10:44 ق‌ظ »
سرورهای اسنپ تو کرمانه؟ /:
نمی دونم ولی مگه حمله به نمایندگی اسنپ توی کرمان نبود؟
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #114 : 13 امرداد 1400، 12:03 ب‌ظ »
مقصود داخل ایران بودنش هست و توافق رو هم رعایت نکرده همونطور که داخل روسیه رعایت نکرد و فیلتر شد.
می‌شه بگی کدوم بند قرارداد رو رعایت نکرده؟

احتمالا اونجا هم برادرها ریخت برقش رو قطع کردن. برای تیک تاک هم احتمالا برادرا گفتن اگر به آمریکا فروخته نشه فیلتر می کنیم.
اون‌جا رو نمی‌دونم. ولی این‌جا به مرکز دادهٔ شهید قندی پیام دادن که همهٔ چت‌های این چند نفر رو بهمون بدین و وقتی بهشون گفتن چنین چیزی غیرممکنه، ریختن و سرور رو بردن که باعث شد شبکهٔ تلگرام چند ساعتی در تمام دنیا با مشکل مواجه شه. نشون به اون نشون که سرور رو دادن به یه آقایی به اسم یوسف‌پور که روش کار کنه و ایشون هم تأیید کرد که چنین اطلاعاتی نمی‌تونه استخراج بشه. البته خود سرور نکسوس چند ده میلیاردی که از امارات بار زده بودن، آورده بودن ایران رو برادرها احتمالاً به عنوان غنیمت جنگی مصادره کردن برای خودشون.

لینکی که فیروز آبادی گفته یا ویدیوشو میدی؟ من جستوجو کردم چیزی پیدا نکردم!
طبیعی هم هست که نتونی پیدا کنی. چون جلسه‌های شورای عالی فجازی غیرعلنی هستن و من هم خودم تو جلسه حضور داشتم که شنیدم. اگه تاریخ دقیقش رو هم بخوای ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ بود.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4859
  • masoft قدیم
« پاسخ #115 : 13 امرداد 1400، 01:53 ب‌ظ »
انتظار هست حداقل افرادی که اینجا هستند این موضوع رو متوجه بشن و چشم‌بسته بر اساس اطلاعات اشتباهی که رسانهٔ خودی (مجبوره) بهشون بده، آزادی خودشون رو محدود نکنن. حداقل به این راحتی با افکار خنده‌دار سرشون کلاه نره، مثل اینکه اینستگرام (یا بهتره بگیم فیس‌بوک که یک شرکت آمریکاییه) یا نتفلیکس (باز هم یک شرکت آمریکایی) میان با وجود تحریم‌های موجود و برنامه‌های موشکی (که باهاشون هواپیمای مسافربری خودی رو میزنیم) و «مرگ بر» گفتن‌ها و ...، توی ایران نماینده میذارن.

منطقهٔ خاورمیانه احتمالا یکی از بدترین شرایط سرعت اینترنت رو در دنیا داره و اینترنت ایران سرعتش از اکثر همسایه‌هاش (شامل عراق، پاکستان، ارمنستان، ترکیه، آذربایجان، عمان، بحرین، امارات، قطر) کمتره، چون برادران بجای ایجاد Peering، تصمیم گرفتند مثل کرهٔ شمالی، شبکهٔ ملی راه بندازند. اگر اون هزینه‌ها صرف ایجاد Peering شده بود، احتمالا ایران الان سرعت اینترنتش حداقل از همسایه‌هاش بیشتر بود. گوش مردم هم به دروغ پر می‌کنند که بقیهٔ کشورها هم، مثلا آلمان، شبکهٔ ملی دارند و یک سری هم واقعا باور می‌کنند و میان ازش دفاع هم می‌کنند!

از لحاظ محدودیت و سانسور هم که احتمالا در دنیا جزو ۵ کشور اول هستیم و به نظر میاد با این طرح به رتبهٔ اول سعود می‌کنیم.

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 805
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #116 : 13 امرداد 1400، 03:18 ب‌ظ »
من یه آمار سطحی از اطرافیانم گرفتم امروز ، از هر ۳۰ نفر فقط ۲ نفر به آزادی فردی اهمیت میدادن ، درواقع اون دونفر هم فقط می‌دونستن که آزادی چیه نه اینکه دنبالش باشن یا برای بدست آوردن یا ساختنش کاری کنن ،
اگر همین آمار سطحی رو گسترش بدم به کل کشور میشه ۵ میلیون نفر از ۸۰ میلیون نفر ، ۷۵ میلیون نفر دیگه اگه به ریا و دروغ و محدودیت و اجبار و کنترل اوکی باشن ، آیا برای من ۵ میلیون نفر شانسی هست ؟

یکی از نمایندگان مجلس فرمایش کرده که باید در "گوگل" و "واتساپ" و "اینستاگرام" به خودکفایی برسیم ،
مثل اینه که منی که کارم کامپیوتره بیام درباره ایمپلنت دندانپزشکی نظر بدم و بگم چرا ما نباید به ایمپلنت خودمان برسیم!؟! و بعد از اینکه بالادستی هام رو راضی کردم ، برم تو افق محو شم ،

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #117 : 13 امرداد 1400، 03:31 ب‌ظ »
واقعا هیچی
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #118 : 13 امرداد 1400، 04:31 ب‌ظ »
یکی از نمایندگان مجلس فرمایش کرده که باید در "گوگل" و "واتساپ" و "اینستاگرام" به خودکفایی برسیم ،
این که چیزی نیست. وزیر ارتباطات دوم احمدی‌نژاد که کارش باید همین باشه، در روز معارفه گفته بود وضعیت اینترنت کشور خیلی بده. من نگاهی کردم و دیدم داریم این‌قدر اینترنت وارد کشور می‌کنیم. برنامهٔ من اینه که ابتدا در اینترنت به خودکفایی برسیم و بعد با صادرات اینترنت، برای کشور ارزآوری کنیم.

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #119 : 13 امرداد 1400، 04:48 ب‌ظ »
خدا به داد برسه مثل اینکه اوضا خیلی بده . این چیز هایی که میگین رو مت اولین باره میشنوم .
وبمستری به سبک سامیت