انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل اجرا نشدن وردپرس در لوکال هاست (حل شد یک سوال کوچیک مونده)  (دفعات بازدید: 2399 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
چون اصلاً نباید توی گنو/لینوکس از زمپ و مشابه‌هاش استفاده کنی:
https://wiki.ubuntu.ir/wiki/Apache
چرا؟
سامانه رو بهم میریزه یا منفجرش میکنه یا چی؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نرم‌افزارها باید از مخازن نصب شن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
بله.
مشکل همینه توی تاپیک دیگه هم گفتم لمپ رو که نصب کردم ازم رمز عبور گرفت ولی وقتی می خوام وارد phpmyadmin بشم هر کار کردم نتونستم وارد بشم اصلا رمز عبور رو قبول نمی کرد  :-X
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مشکل همینه توی تاپیک دیگه هم گفتم لمپ رو که نصب کردم ازم رمز عبور گرفت ولی وقتی می خوام وارد phpmyadmin بشم هر کار کردم نتونستم وارد بشم اصلا رمز عبور رو قبول نمی کرد  :-X
رمز عبور چی گرفت؟ شما باید با استفاده از کارخواه mysql در کاربر ریشه به مدیر پایگاه داده وصل شی و کاربر جدید بسازی وبهش گذرواژه بدی.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
رمز عبور چی گرفت؟ شما باید با استفاده از کارخواه mysql در کاربر ریشه به مدیر پایگاه داده وصل شی و کاربر جدید بسازی وبهش گذرواژه بدی.
وقت نصب phpmayadmin ازم رمز خواست و وارد کردم ولی وقت رفتن به phpmayadmin رمز رو قبول منمیکرد که وارد. بشم و دیتابیس ایجاد کنم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من خیلی وقته phpmyadmin نصب نکردم. ولی منطقاً باید با روشی که گفتم، بتونی با نام کاربری و گذرواژه‌ای که توی کارخواه mysql ساختی، واردش شی.