انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: گرفتن فضای ذخیره از روت و اختصاص به هوم  (دفعات بازدید: 271 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sami6767

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام مجدد دوستان عزیز من الان میخام از پوشه روت که حدودا ۵۵ گیگ هست ۳۰ گیگ رو بدم به پوشه هوم که بتونم برنامه و بازی های استیمم رو نصب کنم مثل اینکه فقط برنامه های سیستمی apt فقط داخل روت میرن مابقی داخل هوم میرن خب راهی هست که بدون نصب مجدد از روت بردارم و بدم به هومم از داخل disc میشه جدا کرد ازش نمیدونم میشه انداختش رو هوم یا نه یا اصلا راه دیگه ای داره ممنون میشم کمک کنید نمیخام فایلام بپره و دوباره نصب کنم 

آفلاین seyedmm

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
پاسخ : گرفتن فضای ذخیره از روت و اختصاص به هوم
« پاسخ #1 : 16 آبان 1400، 11:11 ب‌ظ »
سلام مجدد دوستان عزیز من الان میخام از پوشه روت که حدودا ۵۵ گیگ هست ۳۰ گیگ رو بدم به پوشه هوم که بتونم برنامه و بازی های استیمم رو نصب کنم مثل اینکه فقط برنامه های سیستمی apt فقط داخل روت میرن مابقی داخل هوم میرن خب راهی هست که بدون نصب مجدد از روت بردارم و بدم به هومم از داخل disc میشه جدا کرد ازش نمیدونم میشه انداختش رو هوم یا نه یا اصلا راه دیگه ای داره ممنون میشم کمک کنید نمیخام فایلام بپره و دوباره نصب کنم
اگر یک فلش که با فایل isoی اوبونتو بوتیبل شده دارید، میتونید اون رو به صورت زنده اجرا کنید و از طریق Gparted فضا رو تقسیم کنید. ولی در هر صورت توصیه میشه حتما بکاپ از فایل هاتون داشته باشید

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
پاسخ : گرفتن فضای ذخیره از روت و اختصاص به هوم
« پاسخ #2 : 17 آبان 1400، 12:13 ق‌ظ »
بالاتر گفتند به چی نیاز دارید. اگه می‌تونید، یه عکس از صفحه gparted، قبل از تغییر بذارید.
میدونید که زکات علم نشر آن است