انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل سیو نشدن تنظیمات pulseaudio  (دفعات بازدید: 332 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
مشکل سیو نشدن تنظیمات pulseaudio
« : 17 آبان 1400، 03:55 ب‌ظ »
با سلام دوستان در چند سوال قبل این موضوع را به صورت کلی پرسیده بودم ولی حالا یکم جزئی‌ترش از شما سوال میکنم، ببینید من مشکلم اینه که باید left front میکروفون را روی 0% قرار بدم تا میکروفون کار کند، مشکل اینجاست که وقتی اینکار را انجام میدهم هنگام استفاده از میکروفون مخصوصا وقتی بلند حرف میزنم هی تنظیمات خودکار عوض میشود و چپ و راست مساوی هم میشن و میکروفون از کار میفتد. من pulseaudio را حذف کردم و از alsamixer این کار را انجام دادم که خوب مشکل حل شد ولی مشکلات دیگه‌ای اضافه شد مثل دیلی در پخش صدا نشناختن میکروفون در مرورگر و ...
الان دوستان اگه راه حلی به ذهنشان میرسد که من یه کاری کنم تنطیمات pulseaudio هی عوض نشه ممنون میشم بگه، آخه تا دیدم روی لپ‌تاپ‌ها این مشکل بوده برای استفاده از میکروفون داخلی، در ضمن من از Lubuntu 20.04 استفاده میکنم.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : مشکل سیو نشدن تنظیمات pulseaudio
« پاسخ #1 : 18 آبان 1400، 11:56 ق‌ظ »
۱. از اوبونتو ۲۰٫۰۴ استفاده نکن. قدیمیه و می‌تونه مشکل پشتیبانی سخت‌افزار داشته باشه.

۲. پالس‌آدیو رو پاک نکن. می‌تونی تنظیم کنی که در جایی ازش استفاده نشه.

۳. دیسک‌های زندهٔ اوبونتو ۲۱٫۱۰ و فدورا ۳۵ رو بررسی کن. ممکنه اون‌جا با تغییرات صدا، مشکل رفع شده باشه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن