انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکلات chromium  (دفعات بازدید: 2602 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : مشکلات chromium
« پاسخ #15 : 19 آبان 1400، 04:42 ب‌ظ »
فایرفاکس روی اندروید بی‌نظیره. یه قابلیتی تو تنظیماتش هست که می‌شه از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌اش، تو برنامه‌های دیگهٔ اندروید هم استفاده کرد.
مخصوصا افزونه ها  \\:D/
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین seyedmm

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
« پاسخ #16 : 19 آبان 1400، 06:27 ب‌ظ »
بنظرم اگر میتونید اطلاعات رو سینک کنید روی کرومیومتون بعد که فایرفاکسو باز کردید یه اکانت بسازید و اطلاعات رو ایمپورت کنید و از فایرفاکس استفاده کنید. زیبا، هماهنگ، مطمئن

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #17 : 19 آبان 1400، 08:03 ب‌ظ »
فایرفاکس روی اندروید بی‌نظیره. یه قابلیتی تو تنظیماتش هست که می‌شه از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌اش، تو برنامه‌های دیگهٔ اندروید هم استفاده کرد.

ولی رابط کاربری کروم اندروید بنظرم خیلی بهتره شکل و شمایل تب ها تو فایرفاکس زیاد جالب نیست اگر تب ها زیاد باشن پیدا کردنشون تو فایرفاکس سخت میشه قابلیت گروه بندی تب ها هم توی کروم اندروید وجود داره هم کامپیوتر
خداحافظ لینوکس!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #18 : 19 آبان 1400، 10:43 ب‌ظ »
خب چرا رمز هارو بجای دونه دونه نوشتن وارد فایرفاکس نمیکنی؟ الان دقیق یادم نیست ولی خودم مستقیم فکر کنم رمز هام از کروم آوردم به فایرفاکس،‌البته دقیق یادم نیست توی گنو لینوکس بود یا ویندوز و نیاز بود کروم هم موقع انجام نصب باشه یا نه ولی هرچی هست کردم و شدش،
و اینکه منم نمیدونم چرا فایرفاکس اندروید اینطوری مثلا اکثر موقع یک چیزی جست و جو میکنم کلی لفت میده و نمیاره و فکر میکنم اینترنتم خرابه ولی همون موقع میرم گوگل کرومی که اجازه حذفشم ندارم :'( جست‌و‌جو میکنم خیلی خیلی سریع میاره برام جالبه چرا باید انقدر سریع باشه گوگل کروم ولی فایرفاکس انقدر کند که حتی حس کنم اینترنتم مشکل داره.. 

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 19 آبان 1400، 11:58 ب‌ظ »
خب چرا رمز هارو بجای دونه دونه نوشتن وارد فایرفاکس نمیکنی؟ الان دقیق یادم نیست ولی خودم مستقیم فکر کنم رمز هام از کروم آوردم به فایرفاکس،‌البته دقیق یادم نیست توی گنو لینوکس بود یا ویندوز و نیاز بود کروم هم موقع انجام نصب باشه یا نه ولی هرچی هست کردم و شدش،
و اینکه منم نمیدونم چرا فایرفاکس اندروید اینطوری مثلا اکثر موقع یک چیزی جست و جو میکنم کلی لفت میده و نمیاره و فکر میکنم اینترنتم خرابه ولی همون موقع میرم گوگل کرومی که اجازه حذفشم ندارم :'( جست‌و‌جو میکنم خیلی خیلی سریع میاره برام جالبه چرا باید انقدر سریع باشه گوگل کروم ولی فایرفاکس انقدر کند که حتی حس کنم اینترنتم مشکل داره..

دقیقا مال منم همینطوریه من مرورگر اپرا دارم ولی سایت هارو باز می کنم میگه نت نداری
خداحافظ لینوکس!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #20 : 20 آبان 1400، 12:13 ق‌ظ »

دقیقا مال منم همینطوریه من مرورگر اپرا دارم ولی سایت هارو باز می کنم میگه نت نداری
البته منظورم نیست کلا هیچوقت کار نمیکنه ولی به شکل قابل توجه ای سرعتش پایینه.. اپرا ممکن بخاطر داشتن فیلتر شکن درون خودش مشکلاتی داشته باشه؟!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 20 آبان 1400، 01:51 ب‌ظ »

البته منظورم نیست کلا هیچوقت کار نمیکنه ولی به شکل قابل توجه ای سرعتش پایینه.. اپرا ممکن بخاطر داشتن فیلتر شکن درون خودش مشکلاتی داشته باشه؟!

نه دوست عزیز منظور شمارو می‌دونم چیه مال من فیلترشکن داخلی خودش غیرفعاله. من فایرفاکس اندروید هم نصب کردم بعد یک مدت هم همینجوری شد پاکش کردم. سرعت من به حدی پایینه که اکثر مواقع یا ارور میده یا مجبور میشم از کروم استفاده کنم
خداحافظ لینوکس!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #22 : 21 آبان 1400، 04:03 ق‌ظ »
خب باید ببینی مشکل از کچاست. طبیعتاً فایرفاکس یا اصلاً هر مرورگر دیگه‌ای نیابد این‌قدر کند باشه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #23 : 21 آبان 1400، 04:20 ق‌ظ »

ولی رابط کاربری کروم اندروید بنظرم خیلی بهتره شکل و شمایل تب ها تو فایرفاکس زیاد جالب نیست اگر تب ها زیاد باشن پیدا کردنشون تو فایرفاکس سخت میشه قابلیت گروه بندی تب ها هم توی کروم اندروید وجود داره هم کامپیوتر
حتی تو رابط کاربری هم فایرفاکس خیلی بهتر عمل کرده، نمونهٔ واضحش پایین بودن Address bar هست که باعث می‌شه خیلی راحت‌تر مخصوصا تو حالت تک‌دستی بهش دسترسی داشته باشی، در حالی که توی مرورگرهای دیگه (به جز سافاری که تازه به این نتیجه رسیده) باید به زحمت انگشتت رو برسونی به بالای صفحه، این موضوع مخصوصا اگه گوشی بزرگ و سنگین داشته باشی خیلی ملموس‌تره.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #24 : 21 آبان 1400، 10:25 ق‌ظ »

نسخه جدیدش رو امتحان کردی ؟ همگام سازی تب ها با رایانه ؟ افزونه ها ؟ ارسال تب به رایانه ؟ شخصی سازی ؟و...
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #25 : 26 آبان 1400، 12:44 ب‌ظ »
نمی دونم چرا فایرفاکس توی گوشی من پر از باگه قبلا هم روی همین گوشی داشتمش مشکلی نداشت تازه سرعت بارگذاری صفحات وب نه توی فایرفاکس توی کل مرورگر ها کنده بجز کروم. فکر کنم گوگل کاری کرده که جز کروم از چیز دیگه ای استفاده نکنیم.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #26 : 27 آبان 1400، 06:21 ق‌ظ »
نمی دونم چرا فایرفاکس توی گوشی من پر از باگه قبلا هم روی همین گوشی داشتمش مشکلی نداشت تازه سرعت بارگذاری صفحات وب نه توی فایرفاکس توی کل مرورگر ها کنده بجز کروم. فکر کنم گوگل کاری کرده که جز کروم از چیز دیگه ای استفاده نکنیم.
خیلی فکر مسخره ای ولی منم چرا همین فکر میکنم؟(: چون عجیبه فایر فاکس انگار عادی نیست...

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #27 : 27 آبان 1400، 10:50 ق‌ظ »
برای من هم پیش اومده بعضی وقت ها کروم کار می کنه با گوگل اما فایرفاکس نه البته الان رو داک داک گو هستم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #28 : 28 آبان 1400، 04:04 ب‌ظ »
قطعاً مشکل از فایرفاکس نیست. میلیون‌ها نفر دارن ازش استفاده می‌کنن و چنین مشکلی ندارن. سعی کنید مشکل رو پیدا و رفع کنید.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن