انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دفترچه یادداشت حافظ  (دفعات بازدید: 6536 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
دفترچه یادداشت حافظ
« : 22 آبان 1400، 09:09 ق‌ظ »
سلام

در حال برنامه نویسی یک دفترچه یادداشت هستم ولی با قابلیت سینک. هر جا که با اکانتتون لاگین بکنید همه یادداشت هاتون رو در اختیار دارید. سرور برنامه با جنگو و کلاینتش با ری اکت نیتیو.

فعلا که سرور در حال تکمیل شدنه کلاینت هم هنوز شروع نشده.

خوشحال می شوم دوستان کمک کنند.

https://github.com/SHMF1385/SmartNotebook-Server

هنوز اسم براش پیدا نشده مهم تر از همکاری در پروژه پیدا کردن اسم مناسب هست ](*,) ](*,)
« آخرین ویرایش: 07 آذر 1400، 07:08 ق‌ظ توسط سید حسین موسوی فرد »
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : دفرتچه یادداشت خفن:/
« پاسخ #1 : 22 آبان 1400، 10:49 ق‌ظ »
فکر خوبیه
واسه اسم یک اسم خاص انتخاب کن که به یاد هم بمونه مثلا یک عنصر در جدول مندلیف  :o
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
« پاسخ #2 : 22 آبان 1400، 02:37 ب‌ظ »
سلام برادر من جنگو کار کردم تا حدودی ولی متنفرم ازش  :( ](*,) اگه خواستی کلاینتت که با راکت زدی شیر کن شاید بتونیم کمک کنیم

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #3 : 22 آبان 1400، 03:36 ب‌ظ »
سلام یک پیشنهاد هم دارم می تونی با همین قابلیت همگام سازی افزونه برای مثلا گنوم و یا کی دی ای بنویسی و برای فارفاکس تا در دسترس باشه

برای اندروی هم نوشتی ؟ می تونه خیلی موفق باشه فقط باید روی تفاوت و برتری هاش نسبت به رقبا دقت کنی.
راستش من فقط تا حدودی پایتون بلدم زیاد کمک نمیتونم کنم ولی اگه سایت براش و یا پوستر تبلیغاتی یا همچین چیز هایی می تونم انجام بدم  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

• Sr. Member
  • *
  • Debian
پاسخ : دفترچه یادداشت خفن:/
« پاسخ #4 : 22 آبان 1400، 07:15 ب‌ظ »
سلام

ممنون از دوستان عزیز

این ریپوزیتوری (فارسی ش چی میشه؟) کلاینتش https://github.com/SHMF1385/SmartNotebook-Client

در زمینه سرور خیلی مشکلی نیست ولی بیشتر کلاینت رو مشکل دارم (چون خیلی یو آی کار نیستم).

در مورد افزونه و... فعلا می خوام یه چیز جمع و جوری بشه تا به جشنواره خوارزمی برسه و اگه بخوایم اینا رو شروع کنیم وقت زیادی می گیره پس بمونه برا بعدش.

راستش من فقط تا حدودی پایتون بلدم زیاد کمک نمیتونم کنم ولی اگه سایت براش و یا پوستر تبلیغاتی یا همچین چیز هایی می تونم انجام بدم  :D

بله حتما. نیاز بسیار شدید به پوستر و قالب برای سایت داریم (مربوط به خود برنامه فقط صفحه ثبت نام هست ولی می خوام یه سایتی باشه براش که معرفی ش کنیم)

برای template های html در ریپوزیتوری سرور، دایرکتوری templates. اونجا رو ادیت کنید و pull request بزنید. \\:D/ \\:D/
« آخرین ویرایش: 22 آبان 1400، 07:17 ب‌ظ توسط SHMF-1385 »
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
« پاسخ #5 : 23 آبان 1400، 12:03 ق‌ظ »
سلام

ممنون از دوستان عزیز

این ریپوزیتوری (فارسی ش چی میشه؟) کلاینتش https://github.com/SHMF1385/SmartNotebook-Client

در زمینه سرور خیلی مشکلی نیست ولی بیشتر کلاینت رو مشکل دارم (چون خیلی یو آی کار نیستم).

در مورد افزونه و... فعلا می خوام یه چیز جمع و جوری بشه تا به جشنواره خوارزمی برسه و اگه بخوایم اینا رو شروع کنیم وقت زیادی می گیره پس بمونه برا بعدش.

بله حتما. نیاز بسیار شدید به پوستر و قالب برای سایت داریم (مربوط به خود برنامه فقط صفحه ثبت نام هست ولی می خوام یه سایتی باشه براش که معرفی ش کنیم)

برای template های html در ریپوزیتوری سرور، دایرکتوری templates. اونجا رو ادیت کنید و pull request بزنید. \\:D/ \\:D/

عزیزم شما که فقط پروژه راکت ساختی  :( مگه شروعش نکردی؟

• Sr. Member
  • *
  • Debian
« پاسخ #6 : 23 آبان 1400، 08:20 ق‌ظ »
عزیزم شما که فقط پروژه راکت ساختی  :( مگه شروعش نکردی؟

چون هنوز به کلاینتش نرسیده بودم اینطوره \\:D/ امروز اسکلت اصلی ش رو می نویسم
امتحانات هم شروع شده سرعت پیشرفت پروژه میاد پایین ](*,)
« آخرین ویرایش: 23 آبان 1400، 08:27 ق‌ظ توسط SHMF-1385 »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #7 : 23 آبان 1400، 08:56 ق‌ظ »
کاش از همین ابتدا با نکست‌کلود سازگارش کنید. یعنی بتونه به حساب‌های برخط تنظیمات سامانه وصل شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

• Sr. Member
  • *
  • Debian
« پاسخ #8 : 23 آبان 1400، 09:33 ق‌ظ »
کاش از همین ابتدا با نکست‌کلود سازگارش کنید. یعنی بتونه به حساب‌های برخط تنظیمات سامانه وصل شه.

تا جایی که من فهمیدم نکست‌کلود یه سیستم اشتراک فایله که بر خلاف وان‌درایو و دراپ‌باکس، برنامه نویس ها می تونن کنترل ش کنن.

اگه این طور باشه فکر نکنم گزینه خوبی بشه. چون تمام یادداشت های کاربران در پایگاه‌داده MariaDb ذخیره میشه ولی اگه دوستان روش بهتری برای ذخیره یادداشت های کاربر دارند حتما مطرح کنند.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #9 : 23 آبان 1400، 10:16 ق‌ظ »
منظورم پسانهٔ یادداشت‌های نکست‌کلوده که تقریباً استاندارد یادداشت‌نویسیه: https://apps.nextcloud.com/apps/notes
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

• Sr. Member
  • *
  • Debian
« پاسخ #10 : 23 آبان 1400، 10:25 ق‌ظ »
منظورم پسانهٔ یادداشت‌های نکست‌کلوده که تقریباً استاندارد یادداشت‌نویسیه: https://apps.nextcloud.com/apps/notes

پسانه چیست؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #11 : 23 آبان 1400، 10:59 ق‌ظ »
پسانه، بخشی از یک نرم‌افزار معمولاً مبتنی بر معماری «کارخواه و کارساز» است که به دست کاربر دیده نمی‌شه و در پس برنامه، کارش رو انچام می‌ده.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #12 : 23 آبان 1400، 10:59 ق‌ظ »
سلام

ممنون از دوستان عزیز

سایت و پوستر و... با من لازم بود بهم پیام خصوصی بدید

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #13 : 23 آبان 1400، 12:34 ب‌ظ »
پیشنهاد دیگه هم واسه بعدا دارم اینه که تا جای ممکن نرم افزار رو در دسترس کاربر قرار بدید مثلا یک ابزارک برای کر کره اندروید که توی نسخه های جدید نرم افزار های غیر پیش فرض هم می تونن اضافه بشن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
اینجا رو هم ببینید. شاید بدرتون بخوره.
میدونید که زکات علم نشر آن است