انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

چه حرفه های بلدید ؟

بازار یابی در شبکه های اجتماعی
برنامه نویسی
طراحی گرافیکی
نوشتن
طراحی سایت
هوش مصنوعی
غیره (لطفا پایین ذکر کنید)
کاربر عادی

نویسنده موضوع: چه حرفه ای بلدید و چه حرفه ای دوست دارید یاد بگیرید ؟  (دفعات بازدید: 7075 بار)

0 کاربر و 11 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
بله بازار کار هم داره ولی اگه سن رو در نظر نگیریم .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین Hello

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
asp.net core‌(لعنت الله علیه)
چرا؟
به قول جناب behdev:
کلا سی شارپ و امثالهم مثل اسباب بازی های لگو میمونن و به برنامه نویس میگن بیا اینارو به هم وصلش کن.
تو این مدتی مدتی که با سی شارپ کار کردم کلا نفهمیدم دارم چی کار می کنم کلا یک سری کد آمادست در واقع خود دات نت برات کارهاشو انجام میده بعد وقتی می خواستم یک بخشی رو پیاده سازی کنم نمی تونستم چون نمی دونستم پشت پرده دات نت چجوری کار می کنه.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
دوستانی که طراحی سایت رو زدند
لطفا بفرمایید که الان شغلتون همینه ؟ جایی استخدام هستید یا خودتون کار می کنید و چند پروژه انجام دادید ؟
بنده درگیر راه‌اندازی استارتاپ

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
چه استارتاپی ؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین Hello

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
asp.net core‌(لعنت الله علیه)
چرا؟
به قول جناب behdev:
کلا سی شارپ و امثالهم مثل اسباب بازی های لگو میمونن و به برنامه نویس میگن بیا اینارو به هم وصلش کن.
تو این مدتی مدتی که با سی شارپ کار کردم کلا نفهمیدم دارم چی کار می کنم کلا یک سری کد آمادست در واقع خود دات نت برات کارهاشو انجام میده بعد وقتی می خواستم یک بخشی رو پیاده سازی کنم نمی تونستم چون نمی دونستم پشت پرده دات نت چجوری کار می کنه.
ممنون نمی‌دونستم.

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
چه استارتاپی ؟
هنوز چون پابلیش نشده یکم نمی‌تونم در موردش صبحت کنم دوست عزیز، ولی چیز پیچیده‌ای نیست  ;D سادگی بهترین عنصر هر کسب‌و‌کاری هست.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
با w3school دارم شروع می کنم. بنظرتون به نتیجه می رسم؟
یا منبع دیگه ای هم نیازه؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
نه اتفاقا خوبه البته برای بک‌اند نمی‌دونم ولی برای فرانت منبع خوبی بود، فقط زیادی درگیر توابع نشی که مثلا حالا هر چی تابع توش هست بخوای ببینی چیه

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
سلام
ببین تجربه شخصی من این بوده نمیدونم برای شما هم جواب بده یا نه
ولی من سینتکس هارو خوندم چنتا برنامه کوچیک نوشتم و رفتم کد پروژه های بزرگ رو خوندم (نه خیلی بزرگ ... یکم بزرگ)
تاثیر خوبی داشت
پیشنهاد میکنم بخونید البته با تکیه برخودتون هرجا هم متوجه نشدید از عمو گوگل بپرسید

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
من میتونم براتون ایجاد کنم اما بسته به مقدار فایل هاتون هاست و همچنین دامنه هزینه دارهدامنه حدود ۱۱ هزار تومان و هاست ارزان ترین زیر ۱۰۰ هزار تومان است
در صورت نیاز پیام خصوصی بدید در خدمتم

اگه بشه یه وب سرور node رو روی github actions اجرا کرد خیلی خوب میشه. با فلسک امتحان کردم یه کم مشکل داشت.
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
من میتونم براتون ایجاد کنم اما بسته به مقدار فایل هاتون هاست و همچنین دامنه هزینه دارهدامنه حدود ۱۱ هزار تومان و هاست ارزان ترین زیر ۱۰۰ هزار تومان است
در صورت نیاز پیام خصوصی بدید در خدمتم

اگه بشه یه وب سرور node رو روی github actions اجرا کرد خیلی خوب میشه. با فلسک امتحان کردم یه کم مشکل داشت.
وردپرس با پی اچ پی است روی گیتهاب اجرا میشه ؟ امتحان کنید  چقدر فضا برای حافظه داره ؟

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
اون github actions فقط برای تست نرم‌افزار هست و اجرا نمی کنه اون رو.

به نظرم باید یه وبلاگ نوشت که با دستور مطالب رو کامپایل کنه به صورت html تا در گیت‌هاب اجرا بشه.
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
اون github actions فقط برای تست نرم‌افزار هست و اجرا نمی کنه اون رو.

به نظرم باید یه وبلاگ نوشت که با دستور مطالب رو کامپایل کنه به صورت html تا در گیت‌هاب اجرا بشه.
من هنوز اچ تی ام ال یاد نگرفتم متاسفانه
باید هدر فوتور و هر مطلب پس جدا جدا نوشته و روی سایت کامپایل بشن
شاید سامیت بتونه کمک کنه