انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تجدید خاطره با پروژه جبیر  (دفعات بازدید: 2205 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 533
    • ذهن زیبا
پاسخ : تجدید خاطره با پروژه جبیر
« پاسخ #15 : 08 دی 1400، 01:50 ب‌ظ »
دقیقا. خاطرات شرارت‌های نوجوانی بود به معنای واقعی.
نوجوان یه دنده ای بودی؛ با اون حد از پروموتی هم که داشتی باید وارد پروداکت مارکتینگ می شدی :D
ما هم که نق زدیم، بعدا کاری نکردیم، تو حداقل یه خاطره ساختی. خلاصه حلال کن؛ موفق باشی محمدرضا، هر جا که الآن هستی و آینده.

شما که استاد مایی 😁
والا خاطره ساختیم، شما هم حضور پررنگ در خاطراتمون دارید. شما هم هرجا هستید موفق باشید ❤️

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
« پاسخ #16 : 17 بهمن 1400، 04:53 ب‌ظ »
و این هم مطلب جدید در این باره که در مورد رفتار جامعه نرم‌افزار آزاد ایران نوشته شده: لینک

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #17 : 17 بهمن 1400، 05:05 ب‌ظ »
و این هم مطلب جدید در این باره که در مورد رفتار جامعه نرم‌افزار آزاد ایران نوشته شده: لینک
از لینک های کوتاه استفاده نکنید.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
« پاسخ #18 : 17 بهمن 1400، 06:17 ب‌ظ »
از لینک های کوتاه استفاده نکنید.

این کوتاه‌کننده رو خودم نوشتم و سورسش هم در دسترسه: https://github.com/prp-e/kthkn

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #19 : 18 بهمن 1400، 12:56 ق‌ظ »

خیلی کم یادم مونده بود از اون ماجراها. تجدید خاطره شد. البته خاطراتش زیاد جالب و مطبوع نیست :)
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #20 : 22 بهمن 1400، 02:03 ق‌ظ »
شما زمانی که پروژه رو شروع کردید چند سالتون بود؟
دارید من رو تحریک می کنید برم سیستم عامل بنویسم  ;D (الکی).
ولی اراده خیلی خوبی داشتید که با جدیت کارتون رو انجام میدادید.
چون من میرم پای سیستم به سرم می زنه مثلا پنل بالای گنوم رو شفاف کنم رو مخه بعد دوباره می بینم به دلم نمیشینه میرفتم یک میزکار دیگه بعد میگم اینم چقدر کنده دوباره بر میگردم گنوم بعد با خودم فکر می کنم i3 تعریفشو زیاد شنیدم برم ببینم چیه بعد می بینم دردسر داره و هدف من چیز دیگست بر می گردم بعد به سرم می زنه برم کانکی یاد بگیرم یا یک دفعه به این نتیجه میرسم اوبونتو چیه برم آرچ نصب کنم باحاله و کلا از هدفم دور میشم و ۱ روز من به این شکل میگذره بدون کار مفیدی! (البته توی ویندوز هم بودم یک دفعه به سرم میزد ویندوز ۷ چقدر خوشگل بود می رفتم کلی نرم افزار نصب میکردم تا نوار وظیفه رو شبیه ویندوز ۷ کنم بعد میدیدم نمیشه میرفتم کلا ۷ نصب می کردم دوباره دلم برای ۱۰ تنگ میشد و ...)
شب که میشه میگم ای بابا امروز هم که کاری نکردم ایشالا فردا فردا هم دوباره پس فردا و چند ماهی میشه که من به این بیماری مبتلا شدم. (البته از اول داشتم منتها اون موقع هدفی نداشتم)

یک سوال الان شما شغلتون برنامه نویسیه؟ یا فقط برای سرگرمی اون کارارو می کردید؟ تو چه حوزه ای کار می کنید؟
راستی چرا با اکانت قبلی توی انجمن فعالیت نمی کنید؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
    • ذهن زیبا
« پاسخ #21 : 24 بهمن 1400، 01:34 ب‌ظ »
شما زمانی که پروژه رو شروع کردید چند سالتون بود؟
دارید من رو تحریک می کنید برم سیستم عامل بنویسم  ;D (الکی).
ولی اراده خیلی خوبی داشتید که با جدیت کارتون رو انجام میدادید.
چون من میرم پای سیستم به سرم می زنه مثلا پنل بالای گنوم رو شفاف کنم رو مخه بعد دوباره می بینم به دلم نمیشینه میرفتم یک میزکار دیگه بعد میگم اینم چقدر کنده دوباره بر میگردم گنوم بعد با خودم فکر می کنم i3 تعریفشو زیاد شنیدم برم ببینم چیه بعد می بینم دردسر داره و هدف من چیز دیگست بر می گردم بعد به سرم می زنه برم کانکی یاد بگیرم یا یک دفعه به این نتیجه میرسم اوبونتو چیه برم آرچ نصب کنم باحاله و کلا از هدفم دور میشم و ۱ روز من به این شکل میگذره بدون کار مفیدی! (البته توی ویندوز هم بودم یک دفعه به سرم میزد ویندوز ۷ چقدر خوشگل بود می رفتم کلی نرم افزار نصب میکردم تا نوار وظیفه رو شبیه ویندوز ۷ کنم بعد میدیدم نمیشه میرفتم کلا ۷ نصب می کردم دوباره دلم برای ۱۰ تنگ میشد و ...)
شب که میشه میگم ای بابا امروز هم که کاری نکردم ایشالا فردا فردا هم دوباره پس فردا و چند ماهی میشه که من به این بیماری مبتلا شدم. (البته از اول داشتم منتها اون موقع هدفی نداشتم)

یک سوال الان شما شغلتون برنامه نویسیه؟ یا فقط برای سرگرمی اون کارارو می کردید؟ تو چه حوزه ای کار می کنید؟
راستی چرا با اکانت قبلی توی انجمن فعالیت نمی کنید؟

سال ۸۹ بود حدودا و خب اون موقع ۱۴-۱۵ ساله بودم.
در مورد اکانت اصلی هم چون که بسته شده 😁