انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نسخه میزکار مرورگر داک داک گو در حال ساخت است  (دفعات بازدید: 628 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
نسخه میزکار مرورگر داک داک گو در حال ساخت است
https://www.zoomit.ir/software-application/377668-duckduckgo-desktop-web-browser/
نقل‌قول
همان‌طور که داک‌داک‌گو را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کردیم، نسخه‌ی دسکتاپ ما انتظارات کاربر را از حریم‌خصوصی در فضای آنلاین، دوباره تعریف خواهد کرد. با استفاده از داک‌داک‌گو بدون اعمال تنظیم‌های پیچیده و هشدارهای گمراه‌کننده و همچنین بدون نیاز به تعریف سطوح دسترسی مختلف، می‌توان از قابلیت حفظ حریم‌خصوصی قدرتمند بهره گرفت؛ قابلیتی که در بخش جستجو، مرور وب‌سایت‌ها، ایمیل و موارد دیگر به‌طور پیش‌فرض در دسترس قرار دارد. داک‌داک‌گو یک مرورگر حریم‌خصوصی نیست؛ این سرویس درواقع برنامه‌ای برای مرور روزمره وب است که به حریم‌خصوصی شما احترام می‌گذارد، زیرا جلوی جاسوسی شرکت‌ها از تاریخچه‌ی جستجو و مرور وب شما را خواهد گرفت.
اینجا گفته برپایه کرومیوم نیست
اینطوری که گفته توی گنو بر پایه چیه ؟
نقل‌قول
مرورگر دسکتاپ DuckDuckGo مثل بیشتر مرورگرهای وب محبوب ازجمله ویوالدی، مایکروسافت اج و Brave، برپایه‌ی کرومیوم (نسخه‌ی منبع باز گوگل کروم) توسعه داده نشده است. داک‌داک‌گو درعوض از موتور رندر ارائه‌شده توسط سیستم‌عامل میزبان استفاده می‌کند؛ بدین‌ترتیب مرورگر DuckDuckGO در ویندوز از WebView2 و در مک اواس از WebKit بهره خواهد برد.
نقل‌قول
داک‌داک‌گو اعلام کرده که نتایج تست‌های اولیه‌ی نسخه‌ی تحت وب این مرورگر نشان می‌دهد سرعت آن نسبت به کروم به‌میزان درخورتوجهی بیشتر است. به‌موجب استفاده از موتور رندر سیستم‌عامل، داک‌داک‌گو مسئول ارائه‌ی وصله‌های امنیتی نخواهد بود. علاوه‌بر این داک‌داک‌گو مثل کروم امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار نخواهد داد.

چطوریاست ؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
سلام

خیلی عالی.

یه سوال

شیوه کار داک داک گو این طوریه که به گوگل درخواست می زنه دیگه؟
اگه اینطوره چرا یه سری سایت ها رو نمیاره(می دونم نحوه کارش چجوریه و اطلاعات کاربر ذخیره نمی شه ولی بازم یه سری سایت رو کلا در نتایج نشون نمی ده)
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
startpage نتایج رو از گوگل می‌گیره (توی ایران مسدوده، نمی‌دونم چرا). duckduckgo خودش جست‌و‌جو می‌کنه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
حیف داک داک گو که قسمت تصاویرش فیلتره
بعضی وقت ها مجبورم از گوگل استفاده کنم چون مثلا دنبال یک نرم افزار هستم از روی تصاویر راحت تر پیداش می کنم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اینجا گفته برپایه کرومیوم نیست
اینطوری که گفته توی گنو بر پایه چیه ؟
نقل‌قول
مرورگر دسکتاپ DuckDuckGo مثل بیشتر مرورگرهای وب محبوب ازجمله ویوالدی، مایکروسافت اج و Brave، برپایه‌ی کرومیوم (نسخه‌ی منبع باز گوگل کروم) توسعه داده نشده است. داک‌داک‌گو درعوض از موتور رندر ارائه‌شده توسط سیستم‌عامل میزبان استفاده می‌کند؛ بدین‌ترتیب مرورگر DuckDuckGO در ویندوز از WebView2 و در مک اواس از WebKit بهره خواهد برد.
احتمالاً برپایهٔ Webkit
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن