انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا میشه سیستم عامل اندروید رو بطور کلی حذف کرد؟  (دفعات بازدید: 672 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saeed89

• Full Member
  • *
  • ارسال: 103
  • ؟؟؟؟؟؟
یه سوال داشتم. شاید این درست نیاشه ولی برام پیش اومده  :)
آیا میشه سیستم عامل اندروید رو بطور کلی حذف کرد؟ وبه جاش یه سیستم عامل دیگ مثل لینوکس نصب کرد
« آخرین ویرایش: 14 بهمن 1400، 10:33 ب‌ظ توسط _ls_ »

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
نمیدونم بشه یا نه، ولی اگر بشه هم ممکنه کار خطرناکی باشه. اگه اندروید روش باشه و با رایانه یه سیستم عامل دیگه مثل موبیان یا اوبونتو تاچ روش نصب کنید کار بهتری هست.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
بستگی به گوشی داره. توی اکثر گوشی‌ها، کار سختیه چون تولید کننده خیلی چیز‌ها رو قفل کرده.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین saeed89

• Full Member
  • *
  • ؟؟؟؟؟؟
بستگی به گوشی داره. توی اکثر گوشی‌ها، کار سختیه چون تولید کننده خیلی چیز‌ها رو قفل کرده.
یعنی نمیشه بعضی تبلت یا گوشی رو انلاک کرد ؟
« آخرین ویرایش: 15 بهمن 1400، 07:52 ق‌ظ توسط _ls_ »

آفلاین saeed89

• Full Member
  • *
  • ؟؟؟؟؟؟
نمیدونم بشه یا نه، ولی اگر بشه هم ممکنه کار خطرناکی باشه. اگه اندروید روش باشه و با رایانه یه سیستم عامل دیگه مثل موبیان یا اوبونتو تاچ روش نصب کنید کار بهتری هست.
موبیان برای کنونیکال هست ؟
« آخرین ویرایش: 15 بهمن 1400، 07:58 ق‌ظ توسط _ls_ »

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
موبیان برای کنونیکال هست ؟
نه، دست هیچ شرکتی نیست. بهترین پشتیبانی از توزیع های گنو/لینوکس روی گوشی PinePhone pro بوده که خودش یه توزیع گنو/لینوکسی روش هست ولی تو بازار های خارجی هم سخت پیدا میشه و از سایت اصلیش میشه خرید که ۳۹۹ دلاره (تقریبا ۱۱ م).
« آخرین ویرایش: 15 بهمن 1400، 11:51 ق‌ظ توسط behDev »
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
شدن که میشه
مثلا میتونید برید سایت اوبونتو تاچ ببینید گوشیتون توی پشتیبانی شده ها هست یا نه اگه باشه همه چی رو گفته یک نصاب داره روی کامپیوترتون نصب می کنید گوشی رو وصل میکنید و خودش همه کار ها رو میکنه و توضیح میده
اگه نباشه هم باید بشینید پورت کنید که کار هر کسی هم نیست یا اینکه گوشی پشتیبانی شده بخرید یا اینکه این گوشی که گفتند رو بخرید روشن که کنید می پرسه که چه توزیعی با چه میزکاری میخواین و نصب میشه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین saeed89

• Full Member
  • *
  • ؟؟؟؟؟؟
شدن که میشه
مثلا میتونید برید سایت اوبونتو تاچ ببینید گوشیتون توی پشتیبانی شده ها هست یا نه اگه باشه همه چی رو گفته یک نصاب داره روی کامپیوترتون نصب می کنید گوشی رو وصل میکنید و خودش همه کار ها رو میکنه و توضیح میده
اگه نباشه هم باید بشینید پورت کنید که کار هر کسی هم نیست یا اینکه گوشی پشتیبانی شده بخرید یا اینکه این گوشی که گفتند رو بخرید روشن که کنید می پرسه که چه توزیعی با چه میزکاری میخواین و نصب میشه
خیلی گشتم فقط میشه Stock Android رو بجای تغییرات مورد نظر شخص سوم انجام داده مثل سامسونگ One UI کرد .
--------
https://github.com/ubports
 این پروژه هم فکنم دیگه پشتیبانی نمیشه ؟ درسته ؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
می‌شه. من کردم.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
یعنی نمیشه بعضی تبلت یا گوشی رو انلاک کرد ؟
چرا میشه. ولی با توجه به گوشی ممکنه سخت باشه یا آسون. گوشی‌های شیائومی زیاد اذیت نمی‌کنند. اگه برید سراغ اپل، فکر کاستوم رام و اینجور چیز‌ها رو کلا ول کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است