انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تایید ربات نبودن قبل باز کردن یک سایت در استفاده از تور  (دفعات بازدید: 840 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین obontu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
سلام
تقریبا ۵۰ درصد موارد که سایت باز میکنم یا تو گوگل سرچ میکنم قبلش بایید تایید ربات نبودن را بگذرونم چرا اینجوریه؟

[تور نصب دارم]

اینم عکسش :

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
سلام
تقریبا ۵۰ درصد موارد که سایت باز میکنم یا تو گوگل سرچ میکنم قبلش بایید تایید ربات نبودن را بگذرونم چرا اینجوریه؟

[تور نصب دارم]

اینم عکسش :
عمو گوگلمون جاسوسه. وقتی تور نصب می کنی دیگه نمی فهمه کی هستی و از کدوم منطقه داری سرچ می کنی بخاطر همین بهت مشکوک میشه.
اکثر مواقع دسترسی تورو می بنده بعضی مواقع هم تایید ربات نبودن رو میاره.
با تور بهتره از duckduckgo استفاده کنی که مشکلی پیش نیاد.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
چون سایت تشخیص میده که این آیپی مخصوص توره، بخاطر همین ازتون احراز هویت می کنه که ربات نباشید و از اون برای حملات استفاده نکنید. برای مثال وقتی تور رو روشن می کنید و آیپی تونو توی مرورگر می زنید در بیشتر مواقع بهتون میگه که این سرویس مال توره، و در بعضی از سرویس های ایرانی هم ارور ۵۰۳ مشاهده می کنید.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین obontu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
فقط گوگل نیست یوتیوب هم همینطوره بعد یه مدتی هر لینکی که باز کنم  همین داستانو داره چاره ای نیست ؟ البته برای یه مدت خوبه ولی باز گیر میده

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
از پایگاه‌هایی مه این‌جورین استفاده نکن. از داک‌داک‌گو جای گوگل استفاده کن. از نمونه‌های اینویدیوس جای یوتوب استفاده کن و…
بعد از یه مدّت یاد می‌گیری چه‌طور جاخالی بدی از بغل این‌ها.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
از پایگاه‌هایی مه این‌جورین استفاده نکن. از داک‌داک‌گو جای گوگل استفاده کن. از نمونه‌های اینویدیوس جای یوتوب استفاده کن و…
باز داک داک گو رو میشه تحمل کرد ولی یوتیوب واقعا هیچ جایگزین مناسبی براش وجود نداره. یوتیوب بین همه جا افتاده. کلی آموزش کاربردی توی یوتیوب هست که من نمونش رو حتی توی آپارات هم پیدا نکردم. (آپارات بیشتر تبلیغاته تا ویدیو درست حسابی)
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
باز داک داک گو رو میشه تحمل کرد ولی یوتیوب واقعا هیچ جایگزین مناسبی براش وجود نداره. یوتیوب بین همه جا افتاده. کلی آموزش کاربردی توی یوتیوب هست که من نمونش رو حتی توی آپارات هم پیدا نکردم. (آپارات بیشتر تبلیغاته تا ویدیو درست حسابی)
واقعا قبول دارم ، یه دانشگاه انلاینه ، از همه سرویس های گوگل کندم به جز یوتوب ! و البته اندروید ، روی اندروید هم هیچ یک از نرم افزار های گوگل رو ندارم و غیر فعالشون کردم ! که خب وقتی گوشیم از رده خارج شد و دیگه اپدیت دریافت نکرد رام لینوکسی نصب میکنم روش ! همون موقع ها یه تاپیک باز میکنم جهت دریافت راهنمایی !
« آخرین ویرایش: 17 بهمن 1400، 02:15 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
از حق نگذریم گوگل یکم فهمیده تره منظور ادم رو میفهمه بعضی جا ها
مثلا بزنی فارسی سایت اوبونتو تاچ میاره ولی داک داک گو نه
یا شده زبان کیبورد رو عوض نکردم همچین چیزی زدم ,dkn,c  و ویندزد رو میاره دست و پا شکسته
درسته  ::) مثل ادم نمیتونم سرچ کنم  ](*,) چون ادم نیستم (فرشته ام  ;D)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
از حق نگذریم گوگل یکم فهمیده تره منظور ادم رو میفهمه بعضی جا ها
مثلا بزنی فارسی سایت اوبونتو تاچ میاره ولی داک داک گو نه
یا شده زبان کیبورد رو عوض نکردم همچین چیزی زدم ,dkn,c  و ویندزد رو میاره دست و پا شکسته
درسته  ::) مثل ادم نمیتونم سرچ کنم  ](*,) چون ادم نیستم (فرشته ام  ;D)
درسته، داک داک گو نتایج جدید و معروف رو هم نمیاره و من بعضی اوقات مجبور میشم گوگل کنم. انگار با فارسی یکم مشکل داره.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
اینویدیوس ویدئو‌های یوتیوب رو در اختیار شما قرار میده؛ بدون تبلیغات و ردیاب‌های گوگل. piped رو هم بررسی کنید. شبیه اینویدیوس هست.
بعضی اوقات، اینویدیوس درست کار نمیده.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
اینویدیوس ویدئو‌های یوتیوب رو در اختیار شما قرار میده؛ بدون تبلیغات و ردیاب‌های گوگل. piped رو هم بررسی کنید. شبیه اینویدیوس هست.
آدرسش رو لطف میکنین ؟
« آخرین ویرایش: 18 بهمن 1400، 09:01 ق‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
چجوری نوشته میشه به انگلیسی ؟
صفحه گیت هاب
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
یه سوال یعنی تمام ویدئو‌های یوتیوب داره؟ حتی چیزی که جدید بیاد؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
خب معلومه که تو آپارات نیست… گفتم نمونه‌های اینویدیوس!

بله. خودش که چیزی ذخیره نمی‌کنه. ویدیوهای یوتوب رو براتون از پیشکارش رد می‌کنه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
خب معلومه که تو آپارات نیست… گفتم نمونه‌های اینویدیوس!

بله. خودش که چیزی ذخیره نمی‌کنه. ویدیوهای یوتوب رو براتون از پیشکارش رد می‌کنه.
آهان خیلی ممنون، فقط یه سوال دیگه من درست متوجه نشدن الان این یک پروژه متن بازه فقط که هرکسی برای خودش راه‌اندازی کرده؟ چون چندتا نمونه ازش دیدم که لینک داده بود توی گیت‌هابشون، سایت اصلی ندارن؟ یا همون باید از لینک‌هاش استفاده کنیم؟