انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیغام Ubuntu Pro در اوبونتو ۲۲٫۰۴ (حل شد)  (دفعات بازدید: 4578 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
پاسخ : پیغام Ubuntu Pro در اوبونتو ۲۲٫۰۴ (حل شد)
« پاسخ #90 : 25 بهمن 1400، 03:26 ب‌ظ »
یک کیس برای رزبری پای بخرید و بچسبونید پشت تلوزیون روی رزبری پای هر توزیعی مثل اوبونتو و توزیع های برای همین کار نصب کنید و وصلش کنید به تلوزیون و لذت ببرید
اگه خواستید خود اوبونتو رو نصب کنید یک موس و کیبورد بی سیم هم بگیرید و با کنترل بین dtv و html سوییچ کنید برید روی دی تیوی میشه همون تلوزیون ساده برید رو ورودی تصویر هم اوبونتو تون میاد  ;D
فکر کردم سیستم عامل روی تلویزیون نصب میشه خب اینجوری که بدرد نمی خوره در واقع اینجوری تلویزیون فقط نقش مانیتور رو داره.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #91 : 25 بهمن 1400، 03:28 ب‌ظ »
فکر کردم سیستم عامل روی تلویزیون نصب میشه خب اینجوری که بدرد نمی خوره در واقع اینجوری تلویزیون فقط نقش مانیتور رو داره.
ولی در عوض واقعاً هوشمند می‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #92 : 25 بهمن 1400، 03:32 ب‌ظ »
ولی در عوض واقعاً هوشمند می‌شه.
خب کیس کامپیوتر رو بزارم پشت تلویزیون و وصلش کنم هوشمند تره که. دیگه این کارا چیه؟
راهی نیست همین سیستمی که روی تلویزیون نصب شده رو تغییر داد؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #93 : 25 بهمن 1400، 03:37 ب‌ظ »
خب کیس کامپیوتر رو بزارم پشت تلویزیون و وصلش کنم هوشمند تره که. دیگه این کارا چیه؟
نه. کیس کامپیوتر، نمی‌تونه osmc رو اجرا کنه و البته مصرف برق و صدا داره. فکر می‌کنم از کنترل تلویزیون هم پشتیبانی نمی‌کنه.

راهی نیست همین سیستمی که روی تلویزیون نصب شده رو تغییر داد؟
روی مدل‌های خاصی می‌شه که تو ایران ندیدم من. تلویزیون خودم رو هم ا ژاپن برام آوردن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #94 : 25 بهمن 1400، 03:39 ب‌ظ »
یعنی شما خودتون روی تلویزیون دبیان نصب کردید یا رزبری پای خریدید وصل کردید تلویزیون؟
osmc چی هست؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #95 : 25 بهمن 1400، 03:53 ب‌ظ »
من اول روی تلویزیون دبیان نصب کردم. ولی سرعتش به اون خوبی که می‌خواستم نبود طبیعتاً. تمام تلویزیون‌هایی که تا الآن نولید شدن، حتا گرون‌ترین و قوی‌ترین‌هاشون هم خیلی خیلی ضعیف‌تر از یه رزبری‌پای هستن. برای همین هم هست که رسماً نمی‌تونن هیچ کاری بکنن.
بعدش یه مینی‌پی‌سی آرم خریدم، یه چیزی مشابه رزبری‌پای و روش https://osmc.tv که یه توزیع مبتنی بر دبیان برای تلویزیون‌هاست رو نصب کردم و دارم لذّتش رو می‌برم. برای پدرم هم که تلویزیون مثلاً‌هوشمند اندرویدی داشتن، یه رزبری‌پای گذاشتم تو خونه و تلویزیونشون رو از اون رد کردم که اون‌ها هم الآن راضین.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #96 : 26 بهمن 1400، 10:39 ق‌ظ »
باز کن میکروفونش رو بکن  ;D
فک کنم مدت زیادی میشه چیزی خراب نکردم، برای بازگشت فکر خوبیه ;D
من اول روی تلویزیون دبیان نصب کردم. ولی سرعتش به اون خوبی که می‌خواستم نبود طبیعتاً. تمام تلویزیون‌هایی که تا الآن نولید شدن، حتا گرون‌ترین و قوی‌ترین‌هاشون هم خیلی خیلی ضعیف‌تر از یه رزبری‌پای هستن. برای همین هم هست که رسماً نمی‌تونن هیچ کاری بکنن.
بعدش یه مینی‌پی‌سی آرم خریدم، یه چیزی مشابه رزبری‌پای و روش https://osmc.tv که یه توزیع مبتنی بر دبیان برای تلویزیون‌هاست رو نصب کردم و دارم لذّتش رو می‌برم. برای پدرم هم که تلویزیون مثلاً‌هوشمند اندرویدی داشتن، یه رزبری‌پای گذاشتم تو خونه و تلویزیونشون رو از اون رد کردم که اون‌ها هم الآن راضین.
تجربه باحالیه((:

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #97 : 26 بهمن 1400، 10:51 ق‌ظ »
نقل‌قول
فک کنم مدت زیادی میشه چیزی خراب نکردم، برای بازگشت فکر خوبیه ;D
امان از بی تجربه ای  :( چه گوشی هایی رو خراب کردم برای ویبرشون  ;D  ](*,) کودکی بود دیگه اگه میدونستم قیمتشون این میشه دست بهشون نمیزدم الان موبیان نصب کرده بودم روش  ;D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #98 : 26 بهمن 1400، 11:19 ق‌ظ »
امان از بی تجربه ای  :( چه گوشی هایی رو خراب کردم برای ویبرشون  ;D  ](*,) کودکی بود دیگه اگه میدونستم قیمتشون این میشه دست بهشون نمیزدم الان موبیان نصب کرده بودم روش  ;D
هعی همین بگو! چه چیزایی که خراب شد یا کردیم و خیلی چیزای خوبی داشت ولی بلد نبودیم درست کنیم و... بی دلیل انداختیم دور!
الانا یکم باز آدم شودم بقول اینا که میگن ۱۰ سال اول خرابکاری ۱۰ سال بعد درست کردن و کار :D

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #99 : 26 بهمن 1400، 11:44 ق‌ظ »
مشکل اینه خودت که درست میشی بقیه با تا چند وقت طول میکشه درست حسابت کنند هی میگن دست نزن باز خراب می کنی  :oops: چقدر از این باز و دوباره بدم میاد  ](*,)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #100 : 26 بهمن 1400، 11:48 ق‌ظ »
و خوشحالم که از این مرحله گذر کردم ;D یه چند سال پیش بره درست میشه و این اوضاع دست نزن به بیا درستش کن تبدیل میشه زیاد حرص نخور ;)(قلب)

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
« پاسخ #101 : 26 بهمن 1400، 01:39 ب‌ظ »
مشکل اینه خودت که درست میشی بقیه با تا چند وقت طول میکشه درست حسابت کنند هی میگن دست نزن باز خراب می کنی  :oops: چقدر از این باز و دوباره بدم میاد  ](*,)
خیلی بده از ترس همین خیلی وقته به چیزی دست نزدم ::)
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #102 : 26 بهمن 1400، 03:53 ب‌ظ »
دست بزن یک چند بار خرابکاری نکنی کم کم درست میشه

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #103 : 26 بهمن 1400، 11:26 ب‌ظ »
دست بزن یک چند بار خرابکاری نکنی کم کم درست میشه
موافقم+ حالا اگه سن خوبی داره که سعی کنه خراب نکنه(: ولی درکل دست نمیزنم به این میرسه که پس هیچوقتم یاد نمیگیری پس هیچ وقت مرحله دست نزن تو بلد نیستی به بیا درستش کن هم نمیرسه :)

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #104 : 27 بهمن 1400، 12:39 ق‌ظ »
این حس بلد بودن بدرد موقعی می خوره که کامپیوتر ارزون بود.
الان موقع روشن کردن هم باید وحشت کنی!!
خداحافظ لینوکس!