انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: توزیع پیشنهادیتون چیه ؟(حل شد)  (دفعات بازدید: 2281 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
پاسخ : توزیع پیشنهادیتون چیه ؟(حل شد)
« پاسخ #45 : 20 بهمن 1400، 01:39 ق‌ظ »
تو این مدت کدورت هایی هر چند کوچک بینمون پیش اومده جناب mt
خوشحال میشم کنارشون بزاریم و زین بعد با دید تازه ای بدون کینه و در چارچوب ادب و احترام صحبت کنیم ، موافقین ؟
لطف دارید. ارادت دارم. عذر خواهی می کنم اگر حرفام باعث سوء تفاهم شده.
گاهی برای تاکید یک حرفم علامت تعجب میزارم دوستان فکر می کنند دارم به کسی حمله می کنم ولی در واقع اینطور نیست.
اتفاقا من خودم از نقطه خوشم نمیاد و اگه دقت کرده باشید ، نود درصد جملاتم با علامت تعجب تموم‌ میشه در حالی که اصلا با هویت و معنای علامت تعجب کاری ندارم و اکثر مواقع قصدم ن هشداره ن تعجب و ن تاکید !

ممنون میشم با چنین صراحتی مانند این ارسالتون https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=154421.msg1205994#msg1205994 درباره چیزایی که دیگران دوسش دارن نظرتونو بیان نکنید …
منظورم این نیست که دبیان بده. اتفاقا من داشتمش و خیلی هم عالیه. در مورد گنوم دبیان بود ازونجایی که گنوم دبیان خالصه و هیچ شخصی سازی نداره زشت بنظر میاد. مخصوصا فونت هاش که توی حالت فارسی اصلا نمیشه خوندشون.
من تم اوبونتو رو مناسب دیدم گفتم اگر خواستید بگید براتون پیوست کنم. اگرم نه که هیچی. سلیقه ایه.
موفق باشید.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #46 : 20 بهمن 1400، 01:40 ق‌ظ »
تو این مدت کدورت هایی هر چند کوچک بینمون پیش اومده جناب mt
خوشحال میشم کنارشون بزاریم و زین بعد با دید تازه ای بدون کینه و در چارچوب ادب و احترام صحبت کنیم ، موافقین ؟
لطف دارید. ارادت دارم. عذر خواهی می کنم اگر حرفام باعث سوء تفاهم شده.
گاهی برای تاکید یک حرفم علامت تعجب میزارم دوستان فکر می کنند دارم به کسی حمله می کنم ولی در واقع اینطور نیست.
اتفاقا من خودم از نقطه خوشم نمیاد و اگه دقت کرده باشید ، نود درصد جملاتم با علامت تعجب تموم‌ میشه در حالی که اصلا با هویت و معنای علامت تعجب کاری ندارم و اکثر مواقع قصدم ن هشداره ن تعجب و ن تاکید !

ممنون میشم با چنین صراحتی مانند این ارسالتون https://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=154421.msg1205994#msg1205994 درباره چیزایی که دیگران دوسش دارن نظرتونو بیان نکنید …
منظورم این نیست که دبیان بده. اتفاقا من داشتمش و خیلی هم عالیه. در مورد گنوم دبیان بود ازونجایی که گنوم دبیان خالصه و هیچ شخصی سازی نداره زشت بنظر میاد. مخصوصا فونت هاش که توی حالت فارسی اصلا نمیشه خوندشون.
من تم اوبونتو رو مناسب دیدم گفتم اگر خواستید بگید براتون پیوست کنم. اگرم نه که هیچی. سلیقه ایه.
موفق باشید.

دقیقا ! زیبایی سلیقه ای هست ، منم منظورم اظهار نظر در مورد گنوم بود ، به شکل صریح و استفاده از واژه زشت واقعا جالب نیست ، برقرار باشید !
« آخرین ویرایش: 20 بهمن 1400، 01:43 ق‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #47 : 20 بهمن 1400، 09:10 ق‌ظ »
بهتر نیس از یک متخصص این حوزه منظور از وابستگی اوبونتو به دسکتاپ رو بپرسیم جای اینکه خودمون همینجوری نتیجه گیری کنیم ؟
حتما منظورتون جناب دراگونه. امیدوارم که این لینک رو خونده باشید.
https://dontasktoask.ir
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #48 : 20 بهمن 1400، 09:47 ق‌ظ »
بهتر نیس از یک متخصص این حوزه منظور از وابستگی اوبونتو به دسکتاپ رو بپرسیم جای اینکه خودمون همینجوری نتیجه گیری کنیم ؟
حتما منظورتون جناب دراگونه. امیدوارم که این لینک رو خونده باشید.
https://dontasktoask.ir
به هیچ‌وجه هیچ کس مد نظرم نبود ، یه بار این اشتباه کردم در گذشته که درخواست کمک از اشخاص خاصی کردم که متذکر شدن کار نادرستیه خطاب قرار دادن و پذیرفتم ، در ضمن این مقاله چه ارتباطی داشت !
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #49 : 20 بهمن 1400، 10:47 ق‌ظ »
از بحث دور شدید  :D
تو ی اوبونتو هر میزکار طعم (میشه گفت توزیعی از اوبونتو که با میزکار های مختلف هماهنگ شده) خودش رو داره و با اون هملهنگ شده و مشکلی از این بابت نداره
اما دبیان دو حالت داره نت اینستالر که توزیع خام است و میزکار انتخوابی شما رو دانلود و سر جاش نصب می کنه و به راحتی بعدا بدون مشکل میشه تغییر داد (میزکار فقط یک میزکار است مثل یک نرم افزار که میتونه حذف بشه ) و نوع لایو که مثل اوبونتو چند نسخه و هرکدوم با میزکار متفاوت منتشر میشه و نیازی به اینترنت برای نصب نداره به همین خاطر همجم ایزوش بیشتره

تفاوت این دو توزیع اینه که در  اوبونتو  میزکار جزئی از توزیع است و تغییرش مشکل ساز میشه و به قولی بهش وابسته است اما دبیان نه میزکار و توزیع از هم جدا هستند و تغییر یا حذف اون مشکلی ایجاد نمیکنه مثل حذف کرومیوم و نصب فایرفاکس

قضیه متخصص چیه ؟  :o
بابا متخصص چیه هرکی بلده میتونه جواب بده  من نه تخصصی دارم در این زمینه نه مدرکی فقط از مطالعه و تجربه خودم اطلاعات دارم (البته همچین تجربه ای ندارم کلا ۱۵ سالمه سهسال و خورده ای است که گنو/لینوکسی هستم)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com