انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا روش خام گیاهخواری کار درستیه؟  (دفعات بازدید: 4405 بار)

0 کاربر و 21 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : آیا روش خام گیاهخواری کار درستیه؟
« پاسخ #45 : 25 بهمن 1400، 09:33 ق‌ظ »
پس هیچ حیوانی هم برای خوردن خلق نشده.
صددرصد
چه جالب! خب، پس شما در طول زندگیتون چیزی نمیخورید؟ راستی، نظرتون در رابطه با واکسن کرونا چیه؟!
کافه اوبونتو باشه. شما در اینجا کاری جز چت و بحث و سوال پرسیدن مثل آرمان اسماعیلی ندارید.
خیلی درگیر من شدی ((: بانمکی در کل عمویی. مایه‌ی خنده‌ای. مدارس و کودکستان‌ها هنوز تعطیلن؟
آخه تو کی باشی که من درگیرت بشم. نه مدارس در بعضی استان ها پریروز باز شدن، خبرارو دنبال نمی کنی؟ از درسا عقب نمونی.

بزرگواران ! ایشون لیاقت خودشو نشون داد و خودشو کوچک کرد ، شما بزرگی کنید و بیخیال بشید …
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #46 : 25 بهمن 1400، 09:45 ق‌ظ »
صددرصد
چه جالب! خب، پس شما در طول زندگیتون چیزی نمیخورید؟ راستی، نظرتون در رابطه با واکسن کرونا چیه؟!
کافه اوبونتو باشه. شما در اینجا کاری جز چت و بحث و سوال پرسیدن مثل آرمان اسماعیلی ندارید.
خیلی درگیر من شدی ((: بانمکی در کل عمویی. مایه‌ی خنده‌ای. مدارس و کودکستان‌ها هنوز تعطیلن؟
آخه تو کی باشی که من درگیرت بشم. نه مدارس در بعضی استان ها پریروز باز شدن، خبرارو دنبال نمی کنی؟ از درسا عقب نمونی.

بزرگواران ! ایشون لیاقت خودشو نشون داد و خودشو کوچک کرد ، شما بزرگی کنید و بیخیال بشید …
بزرگواران اگه خودشون لیاقت داشتن دینشون رو زیر پا نمیزاشتن.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #47 : 25 بهمن 1400، 09:51 ق‌ظ »
آیا خودت چیزی را می‌پذیری که در فهم خودت غلطه یا متوجه نمی‌شی؟
« آخرین ویرایش: 25 بهمن 1400، 10:25 ق‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #48 : 25 بهمن 1400، 09:52 ق‌ظ »
عزیزان لطفا دعوا نکنید. موضوع تاپیک چیز دیگست. اگر هم کسی به شما توهینی کرده گزارش بدید نه اینکه دوباره از اون بدتر توهین کنید.

صددرصد

البته این تاپیک آیا خدا ۲ نیست. دین هم به لیاقت ربط نداره، شاید براشون اثبات نشده. شما هم لطفاً بخاطر این موضوع انقدر تحقیر نکنید.
سری اول توی تاپیک متاورس گفتید این دو تا بی خدا و الان هم اینجا دارید میگید.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #49 : 25 بهمن 1400، 10:10 ق‌ظ »
صددرصد

پس با یک مومن دو اتیشه کاسه داغ تر از اش طرفیم ! باشه اصلا ما بی لیاقت ، شما بیخیال ، مثل من و جناب mt اشتی کنید و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیرید …
آرچ و گنوم!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #50 : 25 بهمن 1400، 10:17 ق‌ظ »
عزیزان لطفا دعوا نکنید. موضوع تاپیک چیز دیگست. اگر هم کسی به شما توهینی کرده گزارش بدید نه اینکه دوباره از اون بدتر توهین کنید.

صددرصد

البته این تاپیک آیا خدا ۲ نیست. دین هم به لیاقت ربط نداره، شاید براشون اثبات نشده. شما هم لطفاً بخاطر این موضوع انقدر تحقیر نکنید.
سری اول توی تاپیک متاورس گفتید این دو تا بی خدا و الان هم اینجا دارید میگید.
یا این لا به لا با لفظ تحقیر منظورتو رسوندی یا قصدت اون نیس و اشتباها از این واژه استفاده کردی mt جان ! 😃 کدوم ؟
تا اونجایی که می دونم تحقیر به معنای کوچک کردنه که ایشون هم دارن همین کار رو انجام میدن.

https://abadis.ir/fatofa/%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D8%B1/
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #51 : 25 بهمن 1400، 10:25 ق‌ظ »

راستی در مورد موضوع اصلی این بحث ؛

میگم چیزی که ما شنیدیم اینه که اتش باعث تکامل شده ! غذای پخته مسبب پیشرفت انسان شده ! شاید عمر ادما در گذشته طولانی تر بوده اما به هوش میشه فروختش ؟
« آخرین ویرایش: 25 بهمن 1400، 10:33 ق‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
« پاسخ #52 : 25 بهمن 1400، 10:26 ق‌ظ »
ببخشید میشه تمومش کنید؟ الکی چرا بحث می‌کشونید به خدا، آقای sudo ببخشید ولی اول شما شروع کردی چرا یه دفعه‌ای میزنی جاده خاکی شما توی هر تاپیکی یه ربطی پیدا میکنی که صحبت کشیده بشه به آیا خدا، یکسری از دوستان هم که ببخشید ولی کلا انگار ادب ندارن و یکسیری دیگه هم به شدت متعصب، من از سمت دوستانی که تند برخورد کردن معذرت می‌خواهم، لطفا تمومش کنید این بحث بچه‌گانه را، فقط مونده برای هم زبون و شکلک در بیاریم  ](*,)

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #53 : 25 بهمن 1400، 10:31 ق‌ظ »
ببخشید میشه تمومش کنید؟ الکی چرا بحث می‌کشونید به خدا، آقای sudo ببخشید ولی اول شما شروع کردی چرا یه دفعه‌ای میزنی جاده خاکی شما توی هر تاپیکی یه ربطی پیدا میکنی که صحبت کشیده بشه به آیا خدا، یکسری از دوستان هم که ببخشید ولی کلا انگار ادب ندارن و یکسیری دیگه هم به شدت متعصب، من از سمت دوستانی که تند برخورد کردن معذرت می‌خواهم، لطفا تمومش کنید این بحث بچه‌گانه را، فقط مونده برای هم زبون و شکلک در بیاریم  ](*,)
من کشیدم ؟ بیخیال ! من تذکر دادم ادب رو رعایت کنید ، ایشون گفتند خداناباوران بی لیاقتن که دین رو گذاشتن زیر پا !
آرچ و گنوم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #54 : 25 بهمن 1400، 10:51 ق‌ظ »
این که ما کار A رو با شی B می‌کنیم یا نه،‌ مسئله‌ای جدا از اینه که شی B به هدف انجام کار A ایجاد شده یا نه!
مثلاً ویندوز به هدف این که ویروس‌ها آلوده‌اش کنن ایجاد نشده، ولی خب یه سری آدم ویروس می‌نویسن براش!
یعنی قشنگ باید سطح استدلال، کلام و فلسفه رو در حد مهد کودک پایین بیارم!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 802
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #55 : 25 بهمن 1400، 10:56 ق‌ظ »
یادمه یه تحلیلگر غربی ، قبلا یه حرفی زد که من اصلا خوشم نیومد و تو فکر رفتم که چرا این حرف و زده و منظورش چی بوده ، این حرف خلاف آزادی هست و .... ، جمله این بود :

"من از شبکه های اجتماعی بدم میاد چون به احمق و دانا به یک اندازه اجازه صحبت کردن میدن" .

الان دلیلش رو متوجه شدم .

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #56 : 25 بهمن 1400، 11:00 ق‌ظ »
این که ما کار A رو با شی B می‌کنیم یا نه،‌ مسئله‌ای جدا از اینه که شی B به هدف انجام کار A ایجاد شده یا نه!
مثلاً ویندوز به هدف این که ویروس‌ها آلوده‌اش کنن ایجاد نشده، ولی خب یه سری آدم ویروس می‌نویسن براش!
یعنی قشنگ باید سطح استدلال، کلام و فلسفه رو در حد مهد کودک پایین بیارم!
خب این هدف رو شما مشخص می کنید؟
همه که استدلال و فلسفهٔ بی منطق شمارو ندارن جناب فیلسوف.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #57 : 25 بهمن 1400، 11:04 ق‌ظ »
خیر. مطالعه و تفکر مشخص می‌‌کنه که با توجه به صحبت‌ّا و برخوردهاتون،‌برای شما امر بیگانه‌ایه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #58 : 25 بهمن 1400، 11:05 ق‌ظ »
صحبت با ادم نادان مثل سیلی زدن به صورت خودمونه ، بابا بیخیال بشید دیگه … جوابشو ندید !
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #59 : 25 بهمن 1400، 11:08 ق‌ظ »
خیر. مطالعه و تفکر مشخص می‌‌کنه که با توجه به صحبت‌ّا و برخوردهاتون،‌برای شما امر بیگانه‌ایه.
خب اگه اینطوریه من هم یک مقاله می نویسم و میگم بیاید اینو مطالعه کنید تا این هدف رو مشخص کنم!