انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا روش خام گیاهخواری کار درستیه؟  (دفعات بازدید: 4387 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : آیا روش خام گیاهخواری کار درستیه؟
« پاسخ #60 : 25 بهمن 1400، 11:10 ق‌ظ »
چه جالب! خب، پس شما در طول زندگیتون چیزی نمیخورید؟ راستی، نظرتون در رابطه با واکسن کرونا چیه؟!
این که ما کار A رو با شی B می‌کنیم یا نه،‌ مسئله‌ای جدا از اینه که شی B به هدف انجام کار A ایجاد شده یا نه!
مثلاً ویندوز به هدف این که ویروس‌ها آلوده‌اش کنن ایجاد نشده، ولی خب یه سری آدم ویروس می‌نویسن براش!
یعنی قشنگ باید سطح استدلال، کلام و فلسفه رو در حد مهد کودک پایین بیارم!
خب این هدف رو شما مشخص می کنید؟
همه که استدلال و فلسفهٔ بی منطق شمارو ندارن جناب فیلسوف.
نمیفهمم چی میگید !
الان منظورتون اینه که هدف خوردنی بودن یا نبودن کرفس رو اقای بهزادی تعین کرده با نه ؟
یک سوال
شما کار و زندگی ندارید ؟ اینترنت رایگان گرفتید ؟ ول کنید دیگه دعوا دعوا سر کرفس هم دعوا ؟

کرفس یک گیاهه مثل گیاه های دیگه برگ داره ساقه داره ریشه داره برگ ها برای فتوسنتز و بقیه برای .... معده موجود زنده ای به نام انسان گاو گوسفند و... قابلیت استفاده و جذب اون رو داره
به همون دلیل کرفس می خوریم که نعنا می خوریم و تنه کاج نمیخوریم
خیلی ساده است
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #61 : 25 بهمن 1400، 11:10 ق‌ظ »
من کشیدم ؟ بیخیال ! من تذکر دادم ادب رو رعایت کنید ، ایشون گفتند خداناباوران بی لیاقتن که دین رو گذاشتن زیر پا !
ما که ایشون را بارها نقد کردیم. اجازه بده دوستانه شما را هم نقدی کنیم.
بحثی بر سر گفتن «خلق» شکل نگرفت و خودتون این را گفتید که:
نقل‌قول
میتونه نکته این حرفشون این باشه : اصلا خدایی وجود نداره که واژه خلق معنی بده ! شایدم این نباشه و چرت گفته باشم ! ولی میشه اینم برداشت کرد ! که خب اگه این باشه دلایلی منطقی آوردن در تاپیک ایا خدا ! 😁

البته خودم از گفتهٔ شما به‌عنوان شوخی گذشتم.
وگرنه من هم ده خط می‌گفتم که:
نقل‌قول
تقریباً پاسخی به حرفام دربارهٔ خدا ندیدم. بحث تصادف را که منطقی گرفتید، خودش مورد سؤاله که چرا هست! مغالطهٔ بحث «میمون و تصادف و…» را هم توضیح دادم. و گفتم…

و شما هم پاسخ من را می‌دادید و دنباله‌دار…
گاهی بهترین راه، محل‌ندادنه و نه اینکه بگیم محلش ندید! الآن خیلی‌ها به من محل نمی‌دن! :) دعوایی هم شکل نمی‌گیره.
:) :)

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #62 : 25 بهمن 1400، 11:11 ق‌ظ »
صحبت با ادم نادان مثل سیلی زدن به صورت خودمونه ، بابا بیخیال بشید دیگه … جوابشو ندید !
لطفا توهین نکنید
اسمی از کسی برده نشده
اگه اینطوری میخواین یکی از نظرش باید جواب شما رو هم نده
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #63 : 25 بهمن 1400، 11:13 ق‌ظ »
خب اگه اینطوریه من هم یک مقاله می نویسم و میگم بیاید اینو مطالعه کنید تا این هدف رو مشخص کنم!
لطفاً بنویسید. لااقل این‌جوری مجبور می‌شید یه سری چیزها رو منطقی کنار هم بچینید.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 510
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #64 : 25 بهمن 1400، 11:17 ق‌ظ »
خب اگه اینطوریه من هم یک مقاله می نویسم و میگم بیاید اینو مطالعه کنید تا این هدف رو مشخص کنم!
لطفاً بنویسید. لااقل این‌جوری مجبور می‌شید یه سری چیزها رو منطقی کنار هم بچینید.
اگه دانشش رو داشتم، حتما می نوشتم.
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #65 : 25 بهمن 1400، 11:30 ق‌ظ »
صحبت با ادم نادان مثل سیلی زدن به صورت خودمونه ، بابا بیخیال بشید دیگه … جوابشو ندید !
لطفا توهین نکنید
اسمی از کسی برده نشده

حق دارید ، واقعا عذر میخوام ، عصبی میشه خب انسان ! شما نشدین تا حالا ؟

چطور پس وقتی دانشش رو ندارید بحث علمی میکنید ؟ 😐
آرچ و گنوم!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #66 : 25 بهمن 1400، 11:37 ق‌ظ »
لطفا توهین نکنید
اسمی از کسی برده نشده

حق دارید ، واقعا عذر میخوام ، عصبی میشه خب انسان ! شما نشدین تا حالا ؟

چطور پس وقتی دانشش رو ندارید بحث علمی میکنید ؟ 😐
ما داریم درباره منطق حرف می زنیم و هر انسانی حق داره تا درباره این چیز ها مطلع باشه، ضمنا مگه آقای بهزادی دانشش رو دارن که میان بی خودی درباره هر چیزی حرفای فلسفی و فیلسوفی میزنن و چون اعضای این انجمن اون دانش رو ندارن باید بپذیرنش و بحث به اینجا ختم بشه؟ شما مگه دانشش رو دارید که بی خودی میاید اینجا با بقیه بحث می کنید؟ مگه دانشش رو دارید که حرف بقیه رو تایید می کنید؟
دیگه زیاد اینجا نیستم و بیشتر تو گروه‌های گنو/لینوکسی تلگرام کمک می‌کنم، دور از هیچ اذیت و حواشی. تلگرام: behdev@

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #67 : 25 بهمن 1400، 11:39 ق‌ظ »
ضمنا مگه آقای بهزادی دانشش رو دارن
با اجازه‌تون بله. من دو سال، زیست‌شناسی محاسباتی خوندم تو دانشگاه تهران.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #68 : 25 بهمن 1400، 11:45 ق‌ظ »
ضمنا مگه آقای بهزادی دانشش رو دارن
با اجازه‌تون بله. من دو سال، زیست‌شناسی محاسباتی خوندم تو دانشگاه تهران.
مگه هرکس زیست شناسه باید بیاد برای من تعیین تکلیف کنه؟ شما که زیست شناسی خوندید چرا اینجایید؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #69 : 25 بهمن 1400، 11:51 ق‌ظ »
مگه هرکس زیست شناسه باید بیاد برای من تعیین تکلیف کنه؟
کسی براتون تکلیفی تعیین کرده؟ خودتون این‌جا خودتون رو پرت کردید وسط بحث! امیدوارم خدا شفاتون بده!

شما که زیست شناسی خوندید چرا اینجایید؟
به شما چه ربطی داره؟

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #70 : 25 بهمن 1400، 11:57 ق‌ظ »
کسی براتون تکلیفی تعیین کرده؟ خودتون این‌جا خودتون رو پرت کردید وسط بحث! امیدوارم خدا شفاتون بده!
بله. شما دارید برای بقیه تکلیف تعیین می کنید و فلسفه میبافید.

شما که زیست شناسی خوندید چرا اینجایید؟
به شما چه ربطی داره؟
خیلی ربط داره. با توجه به فلسفه های قبلی شما من این آزادی رو دارم که از زندگی بقیه سر در بیارم، آزادی تجاوز به شما و کشتنتون رو هم دارم. تو زیست شناسی اینو بهتون یاد نداده بودن؟ نکنه الان میخواید حسابم رو مسدود کنید؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #71 : 25 بهمن 1400، 12:02 ب‌ظ »
نه. اون صحبت‌ها برای افرادیه که ضریب هوشی حداقلی رو دارن. حساب شما جداست.

خیلی ربط داره. با توجه به فلسفه های قبلی شما من این آزادی رو دارم که از زندگی بقیه سر در بیارم، آزادی تجاوز به شما و کشتنتون رو هم دارم. تو زیست شناسی اینو بهتون یاد نداده بودن؟ نکنه الان میخواید حسابم رو مسدود کنید؟
خب، مثل این که کارتون از شفا گذشته. خوش باشید!

آفلاین behzad121

• High Sr. Member
  • *
  • آرچ + گنوم
« پاسخ #72 : 25 بهمن 1400، 12:05 ب‌ظ »
خب بالاخره دارید تکلیف تعیین می کنید.
کارم از شفا گذشته؟ رفتید زدید اعصاب و روان اعضای انجمن رو خورد کردید با این فلسفه و بحث های مزخرفتون و تفکرشونو عوض کردید بعد میگید کار از شفا گذشته؟ فکر نکردید که این کار ها براتون عواقب داره؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #73 : 25 بهمن 1400، 12:09 ب‌ظ »
beh جان الان سر کلاس نشستی و داری پیام میدی؟ یا زنگ تفریحه؟ می‌دونی که سر کلاس نباید گوشی دست بگیری که عمویی؟ آره؟
زنگ نماز شده؟ رفتی سالن جماعت نمازتو بخونی؟ ماسک بزنی‌ها. این کرونای امیکرون بچه‌ها رو زیاد درگیر کرده.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #74 : 25 بهمن 1400، 12:10 ب‌ظ »
خب بالاخره دارید تکلیف تعیین می کنید.
کارم از شفا گذشته؟ رفتید زدید اعصاب و روان اعضای انجمن رو خورد کردید با این فلسفه و بحث های مزخرفتون و تفکرشونو عوض کردید بعد میگید کار از شفا گذشته؟ فکر نکردید که این کار ها براتون عواقب داره؟
مگه به غیر از من کس دیگه ای هم تفکرش تغییر کرد ؟ اگه فقط منم که خب من مشکلی ندارم و راضیم ، اگه کس دیگه ای هم هست که بازم خودش عقل داره و اگر اشتباه کرده باشه بر میگرده به عقیده قبلیش !
شما چرا داغ کردید ؟
آرچ و گنوم!