انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل اسنپ  (دفعات بازدید: 5924 بار)

0 کاربر و 19 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : مشکل اسنپ
« پاسخ #90 : 19 اسفند 1400، 03:42 ب‌ظ »
نه مشکل اونا نیست وقتی میتونم رو مک یا پرفورمنس بهتر اوبوتو داشته باشم چرا برم اونجا برای باز شدن هر برنامه کلی صبر کنم؟
آها خب اونا خوب نیست هم عملکرد خوبی نداره و کند هست( به اندازه نصبش سرعت نداره) هم اینکه فک کن من بخاطر امنیتش گنو لینوکس برم تو مجازی ساز(((::::::::
نمیخوام قانع کنم ولی احتمالا همه اینها توی گنو لینوکسم بشه مگه اینکه مشکلی باشه در سخت افزار یا درایور و...
وگرنه چیز جادویی در سیستم عامل وجود نداره..
علی جان ! خوندن نوشته هات واقعا سخته ، یکم به علاعم نگارشی پایبند باش ، یه دو سه بار بخونش بعد بفرستش ، ببین کسی جز خودت هم میتونی به راحتی بخونه و دریافت کنه مطلب رو آخه ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #91 : 19 اسفند 1400، 03:45 ب‌ظ »
نه مشکل اونا نیست وقتی میتونم رو مک یا پرفورمنس بهتر اوبوتو داشته باشم چرا برم اونجا برای باز شدن هر برنامه کلی صبر کنم؟
آها خب اونا خوب نیست هم عملکرد خوبی نداره و کند هست( به اندازه نصبش سرعت نداره) هم اینکه فک کن من بخاطر امنیتش گنو لینوکس برم تو مجازی ساز(((::::::::
نمیخوام قانع کنم ولی احتمالا همه اینها توی گنو لینوکسم بشه مگه اینکه مشکلی باشه در سخت افزار یا درایور و...
علی جان ! خوندن نوشته هات واقعا سخته ، یکم به علاعم نگارشی پایبند باش ، یه دو سه بار بخونش بعد بفرستش ، ببین کسی جز خودت هم میتونی به راحتی بخونه و دریافت کنه مطلب رو آخه ؟
هی شرمنده درست میگی(: چندتا چیز پشت سر هم بدون قاعده میگم برا همین بهم میریزه..(قلب)

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
« پاسخ #92 : 19 اسفند 1400، 03:46 ب‌ظ »
با نرم افزار به صورت مجازی اجرا کردم
من مینت رو مستقیم رو لپتاپ نصب کردم ولی صد درصد با رم چهار دی دی آره تری با باس ۱۳۳۳جلوی رم هشت مک با هشت گیگ رم و باس ۴۰۰۰ کم میاره دیگه تازه هارد لپتاپ قدیمی من کلا سرعتش به صد و پنجاه مگ میرسه ولی رو مک سرعت آس آس دی سرعتش به سه و نیم گیگابایت پس اوبونتو رو مک رسماً پرواز می‌کنه هیچ لودینکی توش ندارم ولی تو لپتاپ قدیمی قشنگ پیر میشی تا بلندر باز بشه
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #93 : 19 اسفند 1400، 03:53 ب‌ظ »
نقل‌قول
آها خب اونا خوب نیست هم عملکرد خوبی نداره و کند هست( به اندازه نصبش سرعت نداره) هم اینکه فک کن من بخاطر امنیتش گنو لینوکس نصب کنی ولی توی مجازی ساز(((::::::::

ادیت کردی ولی ببین ، مثلا بعد از کلمه ( فک کن ) ، اون ( من ) اضافس ! خودت بخون میفهمی ! منی که میام بخونم یهو گیج میشم ! اگه گفته من ، پس چرا فعلش چیز دیگس ؟ خب باگ میزنم دیگه ! بعد باید دوباره بخونم و من رو حذف کنم ! تا شاید معنی بده ، اینکه بتونی فعل رو آخر نیاری یا بقیع اعضای جمله رو جاشونو عوض کنی ، مهارت میخواد ، قاعده داره ، وگرنه دریافت معنی و مفهموم سخت میشه ! حتی غیر ممکن میشه در بعضی اوقات !
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #94 : 19 اسفند 1400، 03:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
آها خب اونا خوب نیست هم عملکرد خوبی نداره و کند هست( به اندازه نصبش سرعت نداره) هم اینکه فک کن من بخاطر امنیتش گنو لینوکس نصب کنی ولی توی مجازی ساز(((::::::::

ادیت کردی ولی ببین ، مثلا بعد از کلمه ( فک کن ) ، اون ( من ) اضافس ! خودت بخون میفهمی ! منی که میام بخونم یهو گیج میشم ! اگه گفته من ، پس چرا فعلش چیز دیگس ؟ خب باگ میزنم دیگه ! بعد باید دوباره بخونم و من رو حذف کنم ! تا شاید معنی بده ، اینکه بتونی فعل رو آخر نیاری یا بقیع اعضای جمله رو جاشونو عوض کنی ، مهارت میخواد ، قاعده داره ، وگرنه دریافت معنی و مفهموم سخت میشه ! حتی غیر ممکن میشه در بعضی اوقات !
درست میگی، الان که اینو نوشتی و باز هم رفتم متنی که نوشتم خوندم، احساس میکنم که اون من گیج کننده هست، و اشتباه نوشتم کلیتش رو هم
(من+نصب کنی) هم اشتباهه من نصب کنم*
از حواس پرتی بدم میاد(:

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #95 : 19 اسفند 1400، 04:00 ب‌ظ »
بهترین راه اینه که حداقل دو بار بخونی متنتو قبل ارسال ! ( خودم حتی بعد ارسال هم دو بار میخونم ! )
آرچ و گنوم!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #96 : 19 اسفند 1400، 04:02 ب‌ظ »
چقدر زمانی که متعصب ها نمیان تو ارسال ها همه چیز دوستانه هست😏
_.hartin._

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #97 : 19 اسفند 1400، 04:05 ب‌ظ »
بذر نپاش واسه دعوا ! همینم نگو ، لذت ببر از این فضایی که دوستانه میدونیش بجای اینکه این سیخو بزنی دایی ! دوستان بیشتر پایبندن تا متعصب
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1400، 04:07 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #98 : 19 اسفند 1400، 04:08 ب‌ظ »
بهترین راه اینه که حداقل دو بار بخونی متنتو قبل ارسال ! ( خودم حتی بعد ارسال هم دو بار میخونم ! )
اره اینم خوبه که انجام میدم اکثرا هم قبل فرستادن هم بعدش ولی گاهی کم توجهی میکنم
میدونی چیه انقدر با یه کسایی به یه زبون ناشناخته ای(روانی طور) حرف زدم و باهاشون گشتم اینطور شده نوشتارم(: حتا بزور رسمی مینویسم که شبیه کتابی میشه نوشتارم تو انجمن.. یکم باید دقت بیشتر کنم(::

هی کی گفته متعصب نداریم اینجا
خودم شخصا تعصبتو میکشم بمولا😂😂
جدا از شوخی بگذریم همونطور که از یه چیزایی ناراحت میشی اونام دوست ندارن بهشون هی گفته بشه تعصبی تعصبی
بزار خوش باشیم باهم

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #99 : 19 اسفند 1400، 04:11 ب‌ظ »
اره اینم خوبه که انجام میدم اکثرا هم قبل فرستادن هم بعدش ولی گاهی کم توجهی میکنم
میدونی چیه انقدر با یه کسایی به یه زبون ناشناخته ای(روانی طور) حرف زدم و باهاشون گشتم اینطور شده نوشتارم(: حتا بزور رسمی مینویسم که شبیه کتابی میشه نوشتارم تو انجمن.. یکم باید دقت بیشتر کنم(::

هی کی گفته متعصب نداریم اینجا
خودم شخصا تعصبتو میکشم بمولا😂😂
جدا از شوخی بگذریم همونطور که از یه چیزایی ناراحت میشی اونام دوست ندارن بهشون هی گفته بشه تعصبی تعصبی
بزار خوش باشیم باهم
نه بابا من اصلا نگفتم کی تعصبی هست کی نیست ولی خاک پاتیم داداش بد خواه مخا داری بگو 😎
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #100 : 19 اسفند 1400، 05:40 ب‌ظ »
نه بابا من اصلا نگفتم کی تعصبی هست کی نیست ولی خاک پاتیم داداش بد خواه مخا داری بگو 😎
رییییییییی این یکی خوشم اومد، دیگه ادامه ندیم بهتره هم اعضایی که نبودن یهو با حجم زیادی از پیام رو به رو میشن هم سودو میاد بیرونمون میکنه از انجمن💔😂

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #101 : 19 اسفند 1400، 05:59 ب‌ظ »
می خواهید اسم تاپیک رو تغییر بدم بزارم «تاپیک آزاد»  ;D (شوخی)
ولی با این حال سودو جان حرفایی که زدی منو خیلی تو فکر برد.
حس می کنم داری درست میگی. سازنده باید تا یک جایی بفروشه بعد رایگانش کنه یا دیگه منتشر نکنه. نه اینکه بخاطر یک چیز یک عمر سود کنه.
هنوز به نتیجه قطعی نرسیدم ولی حس می کنم درست میگی.

والا ! نمیدونم چه روشی بهتره ، اما این درست نیس !
( چه عجب پذیرفتی ! دمت گرم ، این شد یچیزی ! مرسی ، خوشحالم ! )
نمیگم پذیرفتم. میگم حس می کنم درست میگی. هنوز اوبونتو رو به عنوان سیستم عامل اصلی دارم  ;D
تا وقتی بررسی نشه و نتیجه گیری درست نشه نمیشه با قاطعیت گفت که استفاده رایگان درسته.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #102 : 19 اسفند 1400، 06:14 ب‌ظ »

بالاخره من با استفاده رایگان دارم جلوی این مسیر غلط وای میستم !
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #103 : 19 اسفند 1400، 06:22 ب‌ظ »

فک میکنم منظورش اینه شاید مسیر غلط نیست یا ممکن نباشه..

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #104 : 19 اسفند 1400، 06:37 ب‌ظ »

فک میکنم منظورش اینه شاید مسیر غلط نیست یا ممکن نباشه..
مسیر که مشخصه غلطه ! خودتون فکر کنید روش !
آرچ و گنوم!