انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب سیستم عامل دیگر در گوشی اندرویدی(هواوی) و بازکردن قفل بوت لودر  (دفعات بازدید: 795 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
سلام علیکم  خدا کنه همیشه خوب باشید‌ددد و سلامت
خب سوال واضحه من میخوام باز کنم بوت لودرش ولی نمیشه چون کد باز کردنش ندارم از قرار معلوم هواوی هم دیگه زده زیرش و همون روند سختی که کد میداد هم دیگه نمیده
چه راهی هست برای باز کردنش حالا هر طور بدون کد یا با پیدا کردن کدش و هرچی!
(خودم یه نرم افزار پیدا کردم ولی هم پولیه هم کرک ندار، البته قبلا گفتم من که از کرک استفاده نمیکنم ::) ::) ::))
اسم گوشی honor 8c
خلاصه ممنون میشم دل یه جوون که هنوز ۱۸ سالش نشده شاد کنید :) :)
ویرایش: چند روز دیگه میشه ۱۸ زودتر کمک کنید تا شاد شم((:

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
چرا جامعه گنو لینوکسی پارسی رو اکثرا نوجوانان تشکیل میدن ؟

واقعا چرا ؟ چرا بقیه سنین اینقدر تنبلن ؟
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1400، 02:50 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
بنظرم چون به فناوری علاقه بیشتری دارند، اکثرا سن های بالا یا نسبتا بالا علاقه زیادی به تکنولوژی ندارن یا همین حد برن یه چیزی بنویسن و... که کسی که انقدر کلا استفاده اش هست احتمال پیدا کردن و یاد گرفتن فلسفه گنو لینوکس براش اهمیتی نداره
پ‌ن: البته سن کم هم اینطور هستن که حوصله یادگیری نداشته باشن ولی خب در سن بالا به علت کمتر بودن تکنولوژی و فرق داشتن زمان اونا و هم دیگه حوصله نداشتن باعث کمتر اومدن به این سمت شده«احتمالا»

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
چون نو جوونا وقت پیدا کردن علاقشونه خوب وقتی چیزی مثل گنو باشه چرا نباید بهش علاقه مند شد ؟
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
خب سوال واضحه من میخوام باز کنم بوت لودرش ولی نمیشه چون کد باز کردنش ندارم از قرار معلوم هواوی هم دیگه زده زیرش و همون روند سختی که کد میداد هم دیگه نمیده
(خودم یه نرم افزار پیدا کردم ولی هم پولیه هم کرک ندار، البته قبلا گفتم من که از کرک استفاده نمیکنم ::) ::) ::))
اسم گوشی honor 8c

من تجربه آنلاک بوتلودر هواوی رو دارم, البته همونطور که گفتید برای نرم افزار های دریافت کد آنلاک کرک وجود نداره, یا باید با دور زدن تحریم ها نرم افزار رو بخرید یا راه بهتر که من خودمم استفاده کردم اینه که از یه سایت مثل فول کده که من خرید کردم سرویس رو بخرید. بعد از خرید اونا با استفاده از USB Network Gate به ip ای که میگن گوشی رو وصل میکنید و در پشتیبانی تلگرام کد رو براتون می فرستن. قیمتش 80 هزار تومنه :)

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
چقدر بدم میاد بعضی ها از نیاز بقیه سو استفاده می کنند  :-X برای یک افزونه یک ترجمه لازم دارم به جای اینکه بیان به جامعه کمک کنند ترجمه رو میفروشن  ](*,) امروز نشستم ترجمه کنم خودم حالا هر کار می کنم فارسی نمیشه  :P
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
    • smartnima Website
چقدر بدم میاد بعضی ها از نیاز بقیه سو استفاده می کنند  :-X برای یک افزونه یک ترجمه لازم دارم به جای اینکه بیان به جامعه کمک کنند ترجمه رو میفروشن  ](*,) امروز نشستم ترجمه کنم خودم حالا هر کار می کنم فارسی نمیشه  :P

👍

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
من تجربه آنلاک بوتلودر هواوی رو دارم, البته همونطور که گفتید برای نرم افزار های دریافت کد آنلاک کرک وجود نداره, یا باید با دور زدن تحریم ها نرم افزار رو بخرید یا راه بهتر که من خودمم استفاده کردم اینه که از یه سایت مثل فول کده که من خرید کردم سرویس رو بخرید. بعد از خرید اونا با استفاده از USB Network Gate به ip ای که میگن گوشی رو وصل میکنید و در پشتیبانی تلگرام کد رو براتون می فرستن. قیمتش 80 هزار تومنه :)
نمیدونم اره شاید کردم، خواستم بگم نرم افزارش بخرم بهتره که دیدم مسخره هست  خریدش مدت زمان استفاده داره و چند برابر قیمتی که گفتیه، اگه خواستم کنم فک کنم همین روش خوب باشه و کم هزینه تر از خرید برنامه..

مدتی دیگر:‌ رفتم پیام دادم گفت بیلد شما نمیشه!
فک کنم گوشیم چار قفلست((: جالبه برام گفتش واسه کاربر عادی نمیکنیم واسه تعمیر کارا فقط انجام میدیم این رو!! (گوشیم واسه کاربر عادی خار داره؟ :))

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
دقیقا کاربر درگیر چیز های مسخره ای میکنند که اصلا وجود خارجی و هیچی نداره، اره داداش ما که میدونیم برا امنیت ما اینهمه کار میکنید((:

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
    • smartnima Website
نمیدونم اره شاید کردم، خواستم بگم نرم افزارش بخرم بهتره که دیدم مسخره هست  خریدش مدت زمان استفاده داره و چند برابر قیمتی که گفتیه، اگه خواستم کنم فک کنم همین روش خوب باشه و کم هزینه تر از خرید برنامه..

مدتی دیگر:‌ رفتم پیام دادم گفت بیلد شما نمیشه!
فک کنم گوشیم چار قفلست((: جالبه برام گفتش واسه کاربر عادی نمیکنیم واسه تعمیر کارا فقط انجام میدیم این رو!! (گوشیم واسه کاربر عادی خار داره؟ :))

آهان, سایت های دیگه روهم تست کنید.

پ.ن: باید بگید که آشنایی دارم با adb و نصبش کردم و میتونم خودم آنلاک رو انجام بدم, فقط کد آنلاک رو میخوام : )

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
ناظرين گرامی دیدید فقط زمانی که من تاپیک زدم کلی پیش اومد و بقیه هم دنبال حل مشکل هستن اونوقت بدون دلیل ارسال من رو قفل میکنید پیام خصوصی هم که جواب نمیدید
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
به خاطر طرز حرف زدنتونه وقتی طوری حرف میرندید که به بقیه بر بخوره و بخث ایجاد بشه باید تاپیک قفل بشه دیگه
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1400، 06:24 ب‌ظ توسط Mehr32 »

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
به خاطر ترض حرف زدنتونه وقتی طوری حرف میرندید که به بقیه بر بخوره و بخث ایجاد بشه باید تاپیک قفل بشه دیگه

* طرز !!!!!
آرچ و گنوم!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
اسم گوشی honor 8c

من هنور بعد سه سال نتونستم نوکیا رو باز کنم شما بلدی؟
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
ناظرين گرامی دیدید فقط زمانی که من تاپیک زدم کلی پیش اومد و بقیه هم دنبال حل مشکل هستن اونوقت بدون دلیل ارسال من رو قفل میکنید پیام خصوصی هم که جواب نمیدید
فقط یه سوال پرسیدم همین دنبال حاشیه هم نیستم، خب ولی از این بگذریم چرا باید با من خوب باشن و باتو بد؟
منم یه کاربر عادی که تو انجمن هستم و مجازی هم طوریه که کسی منو نمیشناسه الان مدیران انجمن اگه با تو بخوان بد باشن  بی دلیل و با من خوب باشن بی دلیل فقط میتونه پس بخاطر اسم من که ali-n  هست باشه که باهام خوبن و تو چون اسمت artin h هست باهات بد باشن بنظرت منطقیه؟(:
اون هم بنظرم بخاطر دشمنی باتو نبستن چونکه دیگه بحث خیلی به بیراهه و توهین کشید(به شخصیت بقیه) احتمالا بسته شد، حالا باز درست یا نادرست نِمد!
آهان, سایت های دیگه روهم تست کنید.
پ.ن: باید بگید که آشنایی دارم با adb و نصبش کردم و میتونم خودم آنلاک رو انجام بدم, فقط کد آنلاک رو میخوام : )
اوهوم احتمالا یه راهی باید باشه، یا شاید واقعا کلیدش انداختن تو چاه نمیدونم والا چی بگم((:
بهشم همین گفتم ولی گفت نمیشه..

من هنور بعد سه سال نتونستم نوکیا رو باز کنم شما بلدی؟
شرمنده وسط حرف میپرم ولی کاری نداره گوشی بر گردون یه ناخن بنداز کنارش درش باز میشه، تا آموزش های بعدی خداحافظ((: