انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب سیستم عامل دیگر در گوشی اندرویدی(هواوی) و بازکردن قفل بوت لودر  (دفعات بازدید: 790 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
من موندم جناب سودو وقتی نقل قول می کنید چرا اشتباه میگیرید ؟ حد اقل توی نقل قول خودتون ویرایشش کنید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
من موندم جناب سودو وقتی نقل قول می کنید چرا اشتباه میگیرید ؟ حد اقل توی نقل قول خودتون ویرایشش کنید

چرا دروغ ؟ راستش کینه گرفتم ازت ! اینقد اینجوری کردی با من ! : )))))
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
ناظرين گرامی دیدید فقط زمانی که من تاپیک زدم کلی پیش اومد و بقیه هم دنبال حل مشکل هستن اونوقت بدون دلیل ارسال من رو قفل میکنید پیام خصوصی هم که جواب نمیدید
فقط یه سوال پرسیدم همین دنبال حاشیه هم نیستم، خب ولی از این بگذریم چرا باید با من خوب باشن و باتو بد؟
منم یه کاربر عادی که تو انجمن هستم و مجازی هم طوریه که کسی منو نمیشناسه الان مدیران انجمن اگه با تو بخوان بد باشن  بی دلیل و با من خوب باشن بی دلیل فقط میتونه پس بخاطر اسم من که ali-n  هست باشه که باهام خوبن و تو چون اسمت artin h هست باهات بد باشن بنظرت منطقیه؟(:
اون هم بنظرم بخاطر دشمنی باتو نبستن چونکه دیگه بحث خیلی به بیراهه و توهین کشید(به شخصیت بقیه) احتمالا بسته شد، حالا باز درست یا نادرست نِمد!
آهان, سایت های دیگه روهم تست کنید.
پ.ن: باید بگید که آشنایی دارم با adb و نصبش کردم و میتونم خودم آنلاک رو انجام بدم, فقط کد آنلاک رو میخوام : )
اوهوم احتمالا یه راهی باید باشه، یا شاید واقعا کلیدش انداختن تو چاه نمیدونم والا چی بگم((:
بهشم همین گفتم ولی گفت نمیشه..

من هنور بعد سه سال نتونستم نوکیا رو باز کنم شما بلدی؟
شرمنده وسط حرف میپرم ولی کاری نداره گوشی بر گردون یه ناخن بنداز کنارش درش باز میشه، تا آموزش های بعدی خداحافظ((:
بوت لودر رومیگم
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
;D خیلی بدی
میدونم !

نقل‌قول
بوت لودر رومیگم