انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل قطع و وصلی وای فای با خطای authorization supplicant ‌[ حل شد ]  (دفعات بازدید: 767 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
سلام من روی توزیع کوبونتو ورژن 21.10 هستم.
مطلب اینه که وقتی به هات اسپات موبایل وصل میشم تقریبا همه چی درسته. اما به وای فای خونه که وصل میشم. قطعی داره... یعنی اینکه بعد از مثلا ده دقیقه یا بیست دقیقه (معلوم نمیکنه) وای فای قطع میشه و دوباره وصل میشه با خطای زیر و بعد نت کار نمیکنه (با اینکه هنوز وصله به وایفای) .
Wireless interface (wlo1)
Authorization supplicant timed out
تصویر خطا هم هست...

نکته ای که برای حل شاید بدرد بخوره اینکه( توی عکس هم هست کنار ساعت مشخصه). سیگنال وای فای خیلی از مواقع در پایین ترین سطح خودش هست. (از وای فای دور هم نیستم قاعدتا تو خونه)
همین.
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1401، 11:24 ق‌ظ توسط Mojienjoyment »

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : مشکل قطع و وصلی وای فای با خطای authorization supplicant
« پاسخ #1 : 12 اردیبهشت 1401، 03:11 ب‌ظ »
۲۲.۰۴ دیگه ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #2 : 12 اردیبهشت 1401، 05:12 ب‌ظ »
شاید واقعا دوره! اگه میبینی با گوشی آنتنش خوبه و با لپ تاپ(یا کامپیوتر) خوب نیست و آنتنش ضعیفه،‌بنظر من اگه جا داره نزدیک ترش کن من مشکل قطع شدن نه ولی مشکل پایین اومدن سرعت و نوسانی شدن پینگ داشتم که تو بازیا کاملا مشخص بود، اونم با فاصله فقط ۱۰ متر که داخل یه اتاق میشد

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 12 اردیبهشت 1401، 08:37 ب‌ظ »
شاید واقعا دوره! اگه میبینی با گوشی آنتنش خوبه و با لپ تاپ(یا کامپیوتر) خوب نیست و آنتنش ضعیفه،‌بنظر من اگه جا داره نزدیک ترش کن من مشکل قطع شدن نه ولی مشکل پایین اومدن سرعت و نوسانی شدن پینگ داشتم که تو بازیا کاملا مشخص بود، اونم با فاصله فقط ۱۰ متر که داخل یه اتاق میشد

جواب نداد. ضمنا من ویندوز هم دارم کنار همین.. ولی اونجا مشکلی نیست. میتونه از درایور و اینا باشه؟

آفلاین Mojienjoyment

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 13 اردیبهشت 1401، 11:24 ق‌ظ »

خب ظاهرا نزدیک کردن به مودم جواب داد

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
نقل‌قول
میتونه از درایور و اینا باشه؟
شاید ولی فکر نکنم واسه یه کارت شبکه کلی درایور مختلف بدن احتمالا اونی که نصبه خوب باشه
نقل‌قول
خب ظاهرا نزدیک کردن به مودم جواب داد
خوبه شاید در گنو لینوکس آنتنش خیلی کم میشه کلا قطع میشه ولی تو ویندوز فقط ضعیف میشه و شاید بعد قطع شدنم خودکار وصل بشه راستش نمیدونم چطوره، شاید مثلا بجای network-manager از چیز دیگه ای استفاده کنی نتیجه مطلوب تری بگیری، ولی بهترین کار اینه نزدیکش کنی و واضح هست که مشکل از دور بودنه بالاخره هر وای فای بردی داره و بستگی به مانع و... هم هست

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
منطقی‌ترین کار اینه که به ۲۲٫۰۴ ارتقا بدی و امیدوار باشی درست بشه خودش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن