انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: معرفی نرم افزار برای مدیریت wine  (دفعات بازدید: 4577 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
پاسخ : معرفی نرم افزار برای مدیریت wine
« پاسخ #15 : 12 تیر 1401، 09:28 ق‌ظ »
دمت گرم کارت خیلی درسته، اسکریپت‌هات هم برای نسخه اول خیلی عالیه. حیف من از واین استفاده نمی‌‌کنم ولی قطعا اگر وقت بشه هم در توسعش مشارکت خواهم کرد هم برای نصب بعضی بازی‌ها و پیکربندی واین ازش استفاده می‌کنم. در کل به کار خوبی که می‌کنی ادامه بده و همین‌جوری پیش‌برو و به حرف منفی توجه نکن چون بعد چند سال همین‌ها برات تجربه و سرمایه می‌شه. ;) من اگر برمی‌گشتم عقب که وقت بیشتری داشتم قطعا بیشتر از این کارها می‌کردم.  ;D
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
« پاسخ #16 : 12 تیر 1401، 06:22 ب‌ظ »
میگم آقا احسان صرفا جهت اطلاع می‌پرسم، امضات اذیتت نمی‌کنه؟  ;D

آفلاین قاسم طلایی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 116
« پاسخ #17 : 13 تیر 1401، 08:01 ق‌ظ »
دمت گرم کارت خیلی درسته، اسکریپت‌هات هم برای نسخه اول خیلی عالیه. حیف من از واین استفاده نمی‌‌کنم ولی قطعا اگر وقت بشه هم در توسعش مشارکت خواهم کرد هم برای نصب بعضی بازی‌ها و پیکربندی واین ازش استفاده می‌کنم. در کل به کار خوبی که می‌کنی ادامه بده و همین‌جوری پیش‌برو و به حرف منفی توجه نکن چون بعد چند سال همین‌ها برات تجربه و سرمایه می‌شه. ;) من اگر برمی‌گشتم عقب که وقت بیشتری داشتم قطعا بیشتر از این کارها می‌کردم.  ;D
از نظر شما دوست عزیز بسیار انرژی گرفتم و خوشحالم که مفید واقع شدم.شما لطف دارید.حتما توصیه های شما رو مد نظر می گیرم.بازم متشکرم

آفلاین s_m_mousavi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
« پاسخ #18 : 14 تیر 1401، 02:56 ب‌ظ »
برطرف شد مشکلم
ممنونم