انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا امکان ساخت لینوکس کاستوم برای اینکه فقط یک برنامه در هنگام بالا آمدن اجرا  (دفعات بازدید: 495 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Abaspoor

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام خسته نباشید
آیا امکان این هست که تغییراتی روی لینوکس بدیم که فقط یک نرم افزاری که ساختیم در هنگام اجرای لینوکس اجرا شود. و قسمت های دیگر لینوکس قفل باشد ؟
اگر بله دنبال چه مبحثی باید باشم ؟

من توسعه دهنده embedded system  هستم و با میکروکنترلر ها کار میکنم برای قسمت gui دستگاه هام میخوام بیام سراغ لینوکس و بجای برد زدن از مینی کامپیوتر ها استفاده کنم.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه با قلم استاندارد می‌نوشتید، قابل خوندن‌تر بود و احتمالاً پاسخ‌های بیش‌تر و بهتری می‌گرفتید.
ولی بله، می‌تونید سامانه رو در حالت singleuser بالا بیارید و برنامه‌تون رو به عنوان یه خدمت هنگام شروع بهش معرّفی کنید.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
منظورتون از لینوکس خود کرنل هست یا دارید درباره سیستم‌عامل حرف می‌زنید؟

به نظرم گزینه بهتر این هست که اصلا چیز‌هایی که لازم ندارید رو قرار ندید تا نیازی به قفل کردن چیزی هم نباشه.
اگه بیشتر توضیح بدید که می‌خواهید دقیقا چیکار کنید، احتمالا بهتر میشه راهنمایی کرد.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
شدن که کار نشد نداره ولی به نظرتون میصرفه ؟ منطقیه ؟
به نظر اگه راحت تر می‌خواین باشید از چیزی مثل اردوینو استفاده کنید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com