انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نرم افزار شبیه ساز اندروید  (دفعات بازدید: 3008 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
نرم افزار شبیه ساز اندروید
« : 05 امرداد 1401، 11:41 ق‌ظ »
سلام دوستان خسته نباشید ۱ نرم افزار شبیه ساز اندروید معرفی کنید میخوام بازی کلش رو توش بازی کنم نصبش هم آسون باشه ممنون
لینوکس مورد استفاده مینیت

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : نرم افزار شبیه ساز اندروید
« پاسخ #1 : 05 امرداد 1401، 12:15 ب‌ظ »
آرچ و گنوم!

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 05 امرداد 1401، 12:19 ب‌ظ »
https://waydro.id/
ممنون دوست عزیز این برنامه رو باید روی شبیه  ساز نصب کنم ؟

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #3 : 05 امرداد 1401، 12:20 ب‌ظ »
جان ؟ این برنامه شبیه ساز اندرویده !
آرچ و گنوم!

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 05 امرداد 1401، 12:24 ب‌ظ »
جان ؟ این برنامه شبیه ساز اندرویده !
داداش من سایتش رفتم سر درنیاوردم چطور نصب کنم میشه بیشتر راهنمایی کنی

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
« پاسخ #5 : 05 امرداد 1401، 12:31 ب‌ظ »
Anbox خوبه.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 05 امرداد 1401، 12:36 ب‌ظ »
من نصب نکردم ولی فک کنم آرمان خان اینو معرفی کرده بود ، منم برا خودم یجا ذخیره کرده بودم که اگه یروزی سیستمی گرفتم که پردازندش پشتیبانی کنه ، نصبش کنم ، ولی گویا اینا وابستگی هاشه :
python3
lxc
curl
و ویلند !

بعد تو دستور زیر بجا DISTRO از بین focal, bullseye, hirsute اسم رمز توزیعت رو انتخاب کن و جایگزین کن و اجراش کن :
export DISTRO="bullseye" && \
sudo curl https://repo.waydro.id/waydroid.gpg --output /usr/share/keyrings/waydroid.gpg && \
echo "deb [signed-by=/usr/share/keyrings/waydroid.gpg] https://repo.waydro.id/ $DISTRO main" > ~/waydroid.list && \
sudo mv ~/waydroid.list /etc/apt/sources.list.d/waydroid.list && \
sudo apt update

بعد با دستور زیر نصب و با زیریش اینیت پروسشو رو استارت کن و بعدش هم با زیریش سرویسشو اجرا :
sudo apt install waydroid
sudo waydroid init
sudo systemctl start waydroid-container

با اینم خودشو باز کن ! waydroid show-full-ui
واضح نوشته بود که !

آرچ و گنوم!

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #7 : 05 امرداد 1401، 12:39 ب‌ظ »
ممنون دوست عزیز

آفلاین Nixon

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
  • دبیان + گنوم
« پاسخ #8 : 05 امرداد 1401، 12:40 ب‌ظ »
شاید خیلی روراست بخوام بگم متاسفانه براساس تحقیقات و جست و جوهای من در حال حاضر هیچ نرم افزار مشابه bluestacks یا memu یا noxplayer در توزیع های گنولینوکس وجود نداره

فقط یه نرم افزار anbox هست که اونم من نصب کردم ولی خوب تجربه خوبی نبود . میزان رم و سی پی یو مصرفی بسیار بالا بود و وقتی مثلا بازار رو روش نصب کردم نمیتونست به اینترنت وصل بشه .

امیدوارم در آینده نزدیک یه نرم افزار شبیه ساز اندروید بسازن  :)
کاربر تازه کار . حدود دوسال هست از گنو/لینوکس استفاده میکنم . شروع با لینوکس مینت + میزکار xfce - بعدش ابونتو و در آخر دبیان پایدار + میزکار گنوم

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 05 امرداد 1401، 12:44 ب‌ظ »
شاید خیلی روراست بخوام بگم متاسفانه براساس تحقیقات و جست و جوهای من در حال حاضر هیچ نرم افزار مشابه bluestacks یا memu یا noxplayer در توزیع های گنولینوکس وجود نداره

فقط یه نرم افزار anbox هست که اونم من نصب کردم ولی خوب تجربه خوبی نبود . میزان رم و سی پی یو مصرفی بسیار بالا بود و وقتی مثلا بازار رو روش نصب کردم نمیتونست به اینترنت وصل بشه .

امیدوارم در آینده نزدیک یه نرم افزار شبیه ساز اندروید بسازن  :)
درسته من هم ایمیج نرم افزار معرفی شده دوستم رو دانلود کردم کاش تو شبیه ساز ارحت اجرا بشه و برنامه هام کار کنن

آفلاین amir28.ns

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
    • لینوکسی ها
« پاسخ #10 : 08 امرداد 1401، 11:26 ب‌ظ »
اجرا کننده‌ی genymotion(ثبت نام میخواد ولی رایگانه کاملا فقط برای مصرف تجاری پولیه) هم هست البته برای بازی خیلی مناسب نیست ولی فکر میکنم گفته بودن کلش رو بالا میاره. اول باید opengapps رو نصب کنی روش(همون کنار اجرا کننده یه دکمه داره روش کلیک کنی نصب میشه). بعد روش arm translation رو نصب کن لینکش https://github.com/m9rco/Genymotion_ARM_Translation. کافیه فایل zip رو دانلود کنی drag and drop کنی توی شبیه‌شاز.
البته گزینه‌های دیگه هم هست مثلا android x86 توی virt-manager هم خوب جواب میده یا شبیه ساز خود گوگل هم واقعا خوب شده. ولی نمیدونم هیچ کدوم رو برای بازی نمیشه پیشنهاد داد در واقع به نظرم قید بازی اونم کلش رو بزن.
و اینکه سمت anbox نرو به نظرم. waydroid حداقل قابل استفاده‌تره ولی نمیدونم بازی رو میتونه اجرا کنه یا نه ولی در هر صورت کلش نیازمند سرویس گوگل هست که waydroid در حالت عادی فکر کنم نداره باید حواست باشه موقع نصب یا هر چیز که ایمیج اندروید رو میخواد دانلود کنه نسخه‌ gapps رو باید بگیری.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #11 : 09 امرداد 1401، 11:27 ق‌ظ »
اجرا کننده‌ی genymotion(ثبت نام میخواد ولی رایگانه کاملا فقط برای مصرف تجاری پولیه) هم هست البته برای بازی خیلی مناسب نیست ولی فکر میکنم گفته بودن کلش رو بالا میاره. اول باید opengapps رو نصب کنی روش(همون کنار اجرا کننده یه دکمه داره روش کلیک کنی نصب میشه). بعد روش arm translation رو نصب کن لینکش https://github.com/m9rco/Genymotion_ARM_Translation. کافیه فایل zip رو دانلود کنی drag and drop کنی توی شبیه‌شاز.
البته گزینه‌های دیگه هم هست مثلا android x86 توی virt-manager هم خوب جواب میده یا شبیه ساز خود گوگل هم واقعا خوب شده. ولی نمیدونم هیچ کدوم رو برای بازی نمیشه پیشنهاد داد در واقع به نظرم قید بازی اونم کلش رو بزن.
و اینکه سمت anbox نرو به نظرم. waydroid حداقل قابل استفاده‌تره ولی نمیدونم بازی رو میتونه اجرا کنه یا نه ولی در هر صورت کلش نیازمند سرویس گوگل هست که waydroid در حالت عادی فکر کنم نداره باید حواست باشه موقع نصب یا هر چیز که ایمیج اندروید رو میخواد دانلود کنه نسخه‌ gapps رو باید بگیری.
ممنون دوستا عزیز از راهنماییت برنامه رو فقط برای کلش میخواستم بهتره بیخیالش بشم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19669
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #12 : 09 امرداد 1401، 11:39 ق‌ظ »
جنی‌موشن مالکیتیه و صحبت ازش، خلاف قوانین انجمن‌هاست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آنلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5123
« پاسخ #13 : 10 امرداد 1401، 01:13 ق‌ظ »
تا جایی که یادمه، genymotion نمی‌تونست برنامه‌هایی رو اجرا کنه که شامل مجموعه دستورالعمل‌های اختصاصی arm هستند. فکر کنم اون بازی هم شامل مجموعه دستورالعمل‌های اختصاصی arm باشه و نتونید روی genymotion اجراش کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 972
« پاسخ #14 : 10 امرداد 1401، 12:27 ب‌ظ »
جنی‌موشن خیلی سنگین و پر از باگ هم هست...