انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: راهنمای فلش انلاک بوتلودر و نصب کاستوم ریکاوری با لینوکس  (دفعات بازدید: 3005 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پس چی؟ چه چیز هایی لازمه؟ خب خودم میسازمش.
یا خیلی این‌کاره‌ای و حسابی هکری هستی واسه خودت، یا کلاً نمی‌دونی داستان چیه که به این راحتی می‌گی «خودم می‌سازمش»! واقعاً ساختن ریکاوری واسه یه گوشی جدید همینقد ساده‌س؟!
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 513
یا خیلی این‌کاره‌ای و حسابی هکری هستی واسه خودت، یا کلاً نمی‌دونی داستان چیه که به این راحتی می‌گی «خودم می‌سازمش»! واقعاً ساختن ریکاوری واسه یه گوشی جدید همینقد ساده‌س؟!
دقیقا نمیدونم داستان چیه، ولی توی اینترنت و فروم xda دیدم که نرم‌افزاری میسازنش حالا هر چقدر که سخت هم باشه یا آسون. من انتظار با یه دستور حل شدن ندارم. شما بلدی؟  :D راهنمایی کن. بسم الله

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
دقیقا نمیدونم داستان چیه، ولی توی اینترنت و فروم xda دیدم که نرم‌افزاری میسازنش حالا هر چقدر که سخت هم باشه یا آسون. من انتظار با یه دستور حل شدن ندارم. شما بلدی؟  :D راهنمایی کن. بسم الله
نه خب من بلد نیستم و هیچ تجربه‌ای هم در این زمینه ندارم چون همیشه فقط از ثمره‌ی کار توسعه‌دهنده‌ها استفاده کرده‌م و خودم هیچی اضافه نکرده‌م 😁 اما در هر صورت بعید می‌دونم داستان اینطوری باشه که امروز تصمیم بگیری و مثلاً هفته‌ی دیگه ساعت ۶ عصر کار تموم شده باشه! فکر کنم خیلی تجربه نیاز داره و علم عمیقی می‌خواد.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین آرگون

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 263
  • 我是氩
کرنل اون دستگاه، درخت ریشهٔ اون دستگاه و کد مبدأ twrp.
راهنمایی واسش دارید؟ چون من کرنل و درخت ریشه (device tree?) رو دارم
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. انجمن دکمه تشکر نداره

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
راهنماش این‌جاست: https://twrp.me/faq/howtocompiletwrp.html
ولی این که در این حد رو جست‌وجو نمی‌کنید و می‌پرسید، باعث می‌شه آینده روشنی متصور نباشم برای این کار.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرگون

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 263
  • 我是氩
راهنماش این‌جاست: https://twrp.me/faq/howtocompiletwrp.html
ولی این که در این حد رو جست‌وجو نمی‌کنید و می‌پرسید، باعث می‌شه آینده روشنی متصور نباشم برای این کار.
با تشکر...
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. انجمن دکمه تشکر نداره