انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دوگانگی رفتار مدیر انجمن در حمایت سیاسی از مرحوم مهسا امینی  (دفعات بازدید: 2356 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 533
    • ذهن زیبا
دوستانی که به این رفتار معترضن، خیلی ساده‌ست راهش.
یک هاست و دامین بگیرید، یک SMF, PHPBB, MyBB چیزی روش نصب کنید، فروم جدید اوبونتو با قوانین خودتون راه بندازید. اگر فروم مهم نیست؟ بسیار عالی. روی «خروج» اون بالای صفحه بزنید و برید پی کارتون :)
دیگه داستان‌سرایی نداره!

و این هم بگم بعد از ۱۱ سال اولین باره که همزمان با آرمان، دانیال و معین موافقم.

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 513
خب برای حاج قاسم هم می‌گذاشتید دیگه :)
ابراز خوشحالی عمومی از مرگ کسی اخلاقی نیست. هرچه‌قدر هم شیطان‌صفت باشه.
من طرفدار جمهوری اسلامی نیستم، اما این دقیقاً نشانۀ دوگانگی و تبعیض بین انقلاب و ضدانقلاب است.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2595
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
نقل‌قول
خب برای حاج قاسم هم می‌گذاشتید دیگه :)
حاج قاسم نیاز به این جور کارا نداشت چون تو این مملکت بالایی ها رو داشت و خیلی هم خوب انتقامشو گرفتند. دویست نفر ایرانی کاملا بی گناه رو کشتند ، بعد از کلی داستان سرایی ،انکار و دروغ در توییتر و شبکه خبر تازه اونم با مدارک خارجی ها مجبور شدند که اعتراف کنند ، چهل نفرم که در خاکسپاری حاج قاسم . تهشم این همه موشک زدند هیچ آمریکایی نمرد، ولی خون مهسا امینی این جوری نیست .پشتیبانش فقط مردمند
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین helium

• Full Member
  • *
  • ارسال: 168
کرامت انسانی جای خود بسیار با ارزش. اگر فریادی برای برداشته‌شدن تحریم دارویی نمی‌کشید درخواست تحریم مردمتان را نکنید.
به خدا چنان امیدوار باش که اگر گناه جن و انس را بیاوری به تو رحم کند.

لقمان حکیم

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 807
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
زمانی که یک رویداد رو با رویدادهایی دیگه ای که در ضمینه کلی فقط مشترک هستند ولی یکسان نیستند (مثلا وقتی که کشتن انسان رو با کشتن مرغ یکی می‌بینیم چون هردو کشتن هستن) ، ناخوداگاه برداشت هایی از ناعدالتی می‌کنیم که ما رو خشمگین می‌کنه و ممکنه واکنش نشون بدیم ، درحالی که این قضیه حاصل یک سری تغییرات ساده هست (کم شدن حساسیت نورون های مغزی به سرتورین یکی از عوامل میتونه باشه که درجامعه ایران بشدت شایع هست) که دید ما رو به مسائل اونقدر تغییر داده که همه چیز رو صفر و یک یا سیاه و سفید می‌بینیم ، درحالی که در دنیای واقعی و خارج از ذهن ما همه چیز درواقع اون طیف رنگ بین سیاه و سفید و یا اون بینهایت اعداد اعشاری بین صفر تا یک هستش ،
خوب وقتی سیستم عقلی من حساس شده و مسائل رو کلی دسته بندی می‌کنه نه جزئی ، من میام مرگ یک شخص رو با مرگ یک شخص دیگه یکسان می‌بینم چون بنظرم هردو مرگ هستن و از واکنش مدیران انجمن بهشون ناراحت می‌شم ، چون از نظر من این دو مرگ (یا دیگر اتفاقات مشابه) یکسان هستن ، پس چرا باید مدیر انجمن باهاشون یکسان برخورد نکنه و هرطور دلش می‌خواد یا هرطور به نفعشه عمل کنه و .... ،
 درحالی که در واقعیت اینطور نیست و مرگ فلان شخص متفاوت هست با همه کسای دیگه ، در این مورد خاص هم که مربوط به مرگ دلخراش مهسای امینی هستش همونطور که احتمالا همه توی شبکه های اجتماعی دیدید مهسا به یک نماد برای یک جنبش و حرکت تبدیل شده ، برای همین هست که واکنش همه مردم ایران و جهان هم برای مرگ مهسا متفاوت هست از مرگ دیگر اشخاصی که توی این تاپیک نام برده شدند .
« آخرین ویرایش: 29 شهریور 1401، 01:41 ب‌ظ توسط S Y N C R E X »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من طرفدار جمهوری اسلامی نیستم، اما این دقیقاً نشانۀ دوگانگی و تبعیض بین انقلاب و ضدانقلاب است.
وقتی فرق قتل یک بی‌گناه رو با مردن یک نظامی که حتا بعد از مرگش هم چندصد بی‌گناه رو کشت نمی‌فهمید، حرفتون هم ارزشی نداره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
تو تلگرام دیدم باور نشد تا وقتی خودم رفتم چک کردم
سایت های پ.و.رن هم از مهسا حمایت می کنند.
؟؟؟؟؟

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
سایت های **** هم از مهسا حمایت می کنند.
چیز عجیبیه؟

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
نقل‌قول
چیز عجیبیه؟
نقل‌قول
کرامت انسانی مهمه
آخه این کجای معادله هست؟

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
خب حالا توی اون انجمن جنسی پرونده جنایتو برای  بازدیدکنندگانش گذاشته، صورت مسئله پاک میشه؟
وقتی قاسم سلیمانی هم کشته شد خیلی از کانالهای تلگرامی و پیجهای اینستاگرامی که کاری جز هرز نگاری و هرزه انگاری ندارند،در سوگش ماتم گرفتند!
وقتی چیزی برای دفاع ندارید به خود زنی روی میارید!

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
وقتی فرق قتل یک بی‌گناه رو با مردن یک نظامی که حتا بعد از مرگش هم چندصد بی‌گناه رو کشت نمی‌فهمید، حرفتون هم ارزشی نداره.
بله فقط شما درست میگید و حرف شما ارزش داره
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
ببین چه‌قدر واضحه که حتا مخاطبان سایت‌های پورن هم فهمیدن، ولی شماها هنوز نفهمیدین!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
ببین چه‌قدر واضحه که حتا مخاطبان سایت‌های پورن هم فهمیدن، ولی شماها هنوز نفهمیدین!
استدلال درستی نیست. مثل اینه که بگیم: مخاطبان سایت‌های پورن هم فهمیدن پورن خوبه ولی شما هنوز نفهمیدید!
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
امیدوارم قبل از اون ماجرای هواپیمای اوکراینی، اون بی‌گناه ها گروه های تروریستی یا... نباشن.
کسانی که پورن نگاه می‌کنن اکثرا ضد انقلابن. چرا واکنش نشون ندن؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
امیدوارم قبل از اون ماجرای هواپیمای اوکراینی، اون بی‌گناه ها گروه های تروریستی یا... نباشن.
نگران نباش. اون جناب، هم‌پیاله‌هاش رو نمی‌کشت؛ زورش فقط به مردم بی‌گناه می‌رسید.

کسانی که پورن نگاه می‌کنن اکثرا ضد انقلابن. چرا واکنش نشون ندن؟
البته می‌دونی که ۹۵٪ مردم جهان پورن می‌بینن. اگه واقعاً این‌همه آدم ضدانقلابن، نشون می‌ده که مشکل از انقلابه!