انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب کاستوم‌رام روی سامسونگ گلکسی ای۱۲  (دفعات بازدید: 44086 بار)

0 کاربر و 14 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 327
  • Technoblade Nerver die💔
الان مرحله بعدی چی هست حالا؟
دکمه بالا رو که نگه داشتم چی می‌شه بعدش؟
باید چی‌کار کنم بعد از اون؟
heimdall flash --RECOVERY <recovery_filename>.img --no-rebootبعد دکمه‌ی زیاد کردن صدا با پاورو بگیرین تا کاستوم ریکاوری بالا بیاد.
پیامبر (ص):هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
جلل خالق ! بابا دو سلعت نبودم چه حرفی زدید !
مال منم سامسونگ اگه از دانلود  مود بعد فلش با همون کلید ها در بیای ریکاوری میشه پیش فرض من باتری  رو در اوردم بعد با پاور صدای زیاد و هوم رفتم توی کاستوم ریکاوری بعدش درست میشه
همون دفعه اول یک طوری باید بیای بیرون که ریست نشه
فهمیدم !!! اگه نتونستی فکر کنم بعد فلش کاستوم ریکاوری هنوز از دانلودینگ خارج نشدی بشه با فست بوت دستور خاموش کردن داد و بعد وارد کاستوم ریکاوری شد
گوشی خاموش
دکمه پاور و صدا زیاد رو بگیر میری کاستون ریکاوری
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 513
فکر کنم بعد فلش کاستوم ریکاوری هنوز از دانلودینگ خارج نشدی بشه با فست بوت دستور خاموش کردن داد و بعد وارد کاستوم ریکاوری شد
سامسونگ که از فست‌بوت پشتیبانی نمی‌کنه. اگه می‌کرد به Heimdall یا Odin نیازی نداشتیم.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
فکر کنم بعد فلش کاستوم ریکاوری هنوز از دانلودینگ خارج نشدی بشه با فست بوت دستور خاموش کردن داد و بعد وارد کاستوم ریکاوری شد
سامسونگ که از فست‌بوت پشتیبانی نمی‌کنه. اگه می‌کرد به Heimdall یا Odin نیازی نداشتیم.
منظورم adb بود
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
منظورم adb بود
adb که تو حالت دانلود کار نمی‌کنه

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
گوشی ایشون ساپورت میکرد خودش رفت تو فست بوت دستوراتش هم کار میکرد. هنوز واسم قفلش باز نشده که‌ چرا.

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
گوشی ایشون ساپورت میکرد خودش رفت تو فست بوت دستوراتش هم کار میکرد. هنوز واسم قفلش باز نشده که‌ چرا.
پس الان چه نیازی به heimdall هست خب؟ :))

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
الان به کجا رسید کاستوم ریکاوری میتونی بری ؟ شاید لازم باشه در لحظه خارج شدن از دانلودینگ ،کلید های کاستوم ریکاوری رو بگیری

آفلاین سودو..

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 343
  • :(){ :|:& };:
پس الان چه نیازی به heimdall هست خب؟ :))
پس چه‌جوری؟
« آخرین ویرایش: 11 دی 1401، 06:04 ب‌ظ توسط سودو »
آرچ و گنوم!

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
تو حالت دانلود ساپورت نمیکنه که، تو حالت فست بوت میکنه، باید با همون heimdall انجام بشه احتمالا

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
الان به کجا رسید کاستوم ریکاوری میتونی بری ؟ شاید لازم باشه در لحظه خارج شدن از دانلودینگ ،کلید های کاستوم ریکاوری رو بگیری
فعلا روی فلش کردنه.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پیچیدگی خاصی نداره. عین این پیش برو، فقط به جای اون تصویرهای مخصوص A5، از تصویرهای مخصوص گوشی خودت استفاده کن:
https://wiki.lineageos.org/devices/a5y17lte/install

فقط بهم بگو داری کدوم رام رو نصب می‌کنی. بعضی از رام‌های غیررسمی یه سری مسائل اضافه‌تری هم دارن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
فقط بهم بگو داری کدوم رام رو نصب می‌کنی. بعضی از رام‌های غیررسمی یه سری مسائل اضافه‌تری هم دارن.
مثلاً!؟🤔

آفلاین سودو..

• Sr. Member
  • *
فعلا به مرحله رام نرسیده.
من اصلا هیچ تجربه و دانشی ندارم و با کمک و راهنمایی بچه‌ها رسیدم تا «دانلودینگ مود» و لب مرز حذف همه اطلاعات برای فلشِ کاستوم ریکاوری. با دستور زیر:
heimdall flash --RECOVERY <recovery_filename>.img --no-reboot
شما برای من چه رامی رو پیشنهاد می‌کنی؟ رام رسمی نداره و مجبورم از غیررسمیش استفاده کنم. خودم چیزی پیدا نکردم هنوز.
نیما می‌گه می‌تونم از gsi استفاده کنم. نظر شما چیه؟
« آخرین ویرایش: 11 دی 1401، 11:30 ب‌ظ توسط سودو »
آرچ و گنوم!

آفلاین سودو..

• Sr. Member
  • *
خب بوت‌لودرو آنلاک کردم! ریبوت و ریست شد و اومد اولین صفحه‌ای که بعد از اولین روشن کردن بعد خرید می‌بینی.
« آخرین ویرایش: 12 دی 1401، 12:04 ق‌ظ توسط سودو »
آرچ و گنوم!