انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: شخص دیگری هم این مشکل رابا لینوکس مینت برپایه ی معماری دبیان را داشته؟  (دفعات بازدید: 446 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین لعنت خدابربریتانیای اکبیر

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
سلام علیکم
من زورین دارم و راضی هستم البته عالی نیست ولی حداقل مدام خرابی نداره ولی این توزیع مینت دبیان را برای یکی از اقوام نصب کردم مدام خود بخود تغییراتی میکنه مثلا اولش پنجره انتخاب نرمافزارهاش تم سیاه داشت ولی خودش سفید و ترکیب دیگری کرده. این توزیع LMDE5 برای دیگران هم همینطوره یا ایراد از جای دیگه است؟
« آخرین ویرایش: 22 دی 1401، 01:10 ب‌ظ توسط لعنت خدابربریتانیای اکبیر »
در عجبم از مردمانی که نان جوین در سفره ندارند وبا شمشیر آخته نمیتازند.(از سخنان ابوذرغفاری از نزدیکان پیامبر اسلام)

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
پاسخ : شخص دیگری هم این مشکل را داشته؟
« پاسخ #1 : 21 دی 1401، 12:21 ب‌ظ »
هم دبیان و هم مینت رو برای آشنایان  نصب کردی؟
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
« پاسخ #2 : 21 دی 1401، 12:40 ب‌ظ »
نه منظورشون مینت بر پایه دبیانه

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
« پاسخ #3 : 21 دی 1401، 03:09 ب‌ظ »
سلام
نه من همچین مشکلی رو نداشتم.
تنها چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که تنظیم شده باشه که به طور خودکار پوسته‌ش عوض بشه. البته اون زمانی که من مینت دبیان‌پایه داشتم همچین چیزی وجود نداشت.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 22 دی 1401، 05:11 ق‌ظ »
لطفاً عنوان مطلب رو درست بنویسید
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

• Jr. Member
  • *
سلام علیکم

نقل‌قول
نه منظورشون مینت بر پایه دبیانه

خدارحمت کنه اموات شما را که به بهترین وجه اصلاح کردین.

نقل‌قول
نه من همچین مشکلی رو نداشتم.

از اینکه بذل توجه فرمودید متشکرم و عرض کنم خدمتتان: چندبار این توزیع را نصب کردم و آخرین بار هیچ کاری نکردم حتی زبان را هم انتخاب نکردم و فقط رفتم آپدیت هاش را که خیلی هم زیاد بود و با این اینترنت کلی طول کشید دریافت کردم و وقتی ریستارت کردم باز دیدم خراب شده آن آپدیتها نیمی امنیتی بود و بقیه ارتقا .
یکبار فقط امنیتی ها را گرفتم کمی بهم ریخت یعنی مثلا نوار پنل خودبخود کوچک شد و درمحل ساعت هم تغییراتی کرد مثلا روزهفته و تاریخ میلادی را هم نشان میداد و نمیشد تغییرش داد که فقط ساعت باشه.
بار دیگه که نصب کردم باز بدون کوچکترین کاری رفتم و اینبار کل آپدیت ها را گرفتم و بعد از ریاستارت همه چیز بهم خورده بود یعنی مثلا نشانگر بشکل ضربدر سیاه شده بود و نوار پنل هم اصلا نبود تا بتوانم برم به پنجره ی منو که دکمه خاموش کردن در آنجا است برای همین تنها با دکمه میشد رایانه را خاموش کرد.

نقل‌قول
لطفاً عنوان مطلب رو درست بنویسید

بچشم یک تغییراتی دادم امیدوارم مقبول افتد.
در عجبم از مردمانی که نان جوین در سفره ندارند وبا شمشیر آخته نمیتازند.(از سخنان ابوذرغفاری از نزدیکان پیامبر اسلام)

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
موضوع سوال باید بیانگر خود سوال باشه.
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
تا وقتی مینت بر پایه اوبونتو بدون اسنپ هست چرا میمت بر پایه دبیان؟
:My Instagram
_.hartin._

• Jr. Member
  • *
سلام دوست عزیز.

والله من شناختی نداشتم و این معرفی دوستان همینجا بود چون من درخواست کرده بودم توزیعی معرفی بکنند که پایدار و بی دردسر با پشتیبانی طولانی باشد.
فعلا که دارم لینوکس مینت ۲۱.۱ را نصب میکنم ولی به مشکل برخوردم که در عکسهای زیر میبینید.
وقتی پارتیشن را درست کرده و دکمه نصب را میزنم پیام EFI را میده و وقتی میرم و فرمت پارتیشن نصب را از xt4 میگذارم روی efi  و ادامه را میزنم پیام میده که روت را انتخاب نکردی و  خودتان که بهتر پیامها را میخوانید بفرمایید چکار باید بکنم قبلا این مورد را ندیده بودم.متشکرم   

آفلاین Enderman

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 327
  • Technoblade Nerver die💔
شما باید ۵۰۰ مگ از اون پارتیشن جدا کنید و به عنوان فرمت efi بزنیدش الان که کانتینیو رو زدین پارتیشن روتو تبدیل به efi کرده. اونو به ext4 و / تبدیل کنید و ۵۰۰ مگم ازش جدا کنید.
پیامبر (ص):هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.