انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اجرای ماینکرافت اورجینال در اوبونتو(حل شد)  (دفعات بازدید: 751 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین متی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
سلام دوباره :) میخواستم بازی ماینکرافت رو روی اوبونتو بریزم,چون فقط توی مخزن snap موجود بود رفتم با فایل Deb. نصبش کردم,وقتی اجراش میکنم توی صفحه دانلود آپدیت میمونه و تغییری نمیکنه,وقتی هم که اینترنت رو قطع میکنم و اجرا میکنم کلن باز نمیشه
لطفا راهنمایی کنید ](*,)
« آخرین ویرایش: 01 اسفند 1401، 02:19 ب‌ظ توسط Mmd54 »

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2615
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
ماینکرافت یک نرم‌افزار  انحصاری هست و بحث در رابطه با اون در این انجمن غیر قانونی هست. در انجمن های دیگه بهتون پاسخ داده میشه.
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 975
  • Fedora Linux
نسخه ی آزادش تو مخازن آرچ موجوده! در واقع اون ماینکرفت جاواست.تی لانچره ولی من نسخه ی غیر آزادشو دارم.
تو اینترنت بزنید تی لانچر میاره براتون. نصبشم راحته(ولی سرعت دانلودش کمه)

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
ماینکرفت یه نرم‌افزارِ انحصاریِ متن‌موجوده. یعنی فقط کدش در دسترسه. کسی حق نداره بهش چپ نگاه کنه!

آفلاین متی

• Full Member
  • *
نسخه ی آزادش تو مخازن آرچ موجوده! در واقع اون ماینکرفت جاواست.تی لانچره ولی من نسخه ی غیر آزادشو دارم.
خیلی ممنون مشکل حل شد :)

آفلاین متی

• Full Member
  • *
ماینکرافت یک نرم‌افزار  انحصاری هست و بحث در رابطه با اون در این انجمن غیر قانونی هست. در انجمن های دیگه بهتون پاسخ داده میشه.
خودم هم اینو میدونم ولی چون تازه کارم نمیدونم توی چه انجمن هایی سوالم رو مطرح کنم. :D

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
خیلی ممنون مشکل حل شد :)
خب خیلی هم عالیه. بالای تاپیک یه گزینه ی ویرایش هست. روی اون کلیک کنید و داخل موضوع یه (حل شد) اضافه کنید.

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
ماینکرفت یه نرم‌افزارِ انحصاریِ متن‌موجوده. یعنی فقط کدش در دسترسه. کسی حق نداره بهش چپ نگاه کنه!
بفرمایید این هم بسته اش در مخازن های کاربری آرچ.
https://aur.archlinux.org/packages/tlauncher

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
تا موضوع قفل نشده یه چیزی رو اضافه کنم، TLauncher بدافزاره و نباید ازش استفاده کنید، من خودم ازش استفاده میکردم ولی الان از جایگزینش یعنی TL legacy استفاده میکنم که امنه.
داستان عجیبی داره، یه نوجوون این کلاینت رو ساخت، بعد یه شرکت خیلی مشکوک روسی که خیلی کارای بد تو گذشته انجام داده بوده اون رو دزدید و یه کمپانی براش یه جایی ثبت کرد که هرکی ازش بد بگه یا حتی اسم TLauncher رو استفاده کنه رو اذیت کنه و اون محتوا رو پاک کنه از اینترنت! بعد اون سازنده اصلی تی لانچر، تی ال لگاسی رو درست کرد، (بخاطر همون داستان کپی رایته که نتونسته بنویسه تی لانچر و نوشته تی ال)

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
تا موضوع قفل نشده یه چیزی رو اضافه کنم، TLauncher بدافزاره و نباید ازش استفاده کنید، من خودم ازش استفاده میکردم ولی الان از جایگزینش یعنی TL legacy استفاده میکنم که امنه.
داستان عجیبی داره، یه نوجوون این کلاینت رو ساخت، بعد یه شرکت خیلی مشکوک روسی که خیلی کارای بد تو گذشته انجام داده بوده اون رو دزدید و یه کمپانی براش یه جایی ثبت کرد که هرکی ازش بد بگه یا حتی اسم TLauncher رو استفاده کنه رو اذیت کنه و اون محتوا رو پاک کنه از اینترنت! بعد اون سازنده اصلی تی لانچر، تی ال لگاسی رو درست کرد، (بخاطر همون داستان کپی رایته که نتونسته بنویسه تی لانچر و نوشته تی ال)
چه جالب. نمیدونستم . پس برای همینه که دو ساعت برای دانلود یه ورژن طول میده. من حقیقتا کارم با تی لانچر بوده . میرم ببینم این چیه.

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
عه چه جالب اینی که شما میگید همونیه که تو مخازن آرچه. من هم تجربه اش رو داشتم ولی بسته ام داشت تموم میشد برای همین نتونستم باهاش کار کنم.

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
جناب آقا
لطفا راهنمای لینک زیر رو ببینید. این نسخه ی امن تی لانچره.
https://github.com/RuahWonders/TL-Legacy-Installer-Beta

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
ممنون آقا نیما

آفلاین thmkhtry

• Hero Member
  • *
  • Fedora Linux
ولی واقعا باید قدر AUR رو دونست که همه چی توش هست.

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
جناب آقا
لطفا راهنمای لینک زیر رو ببینید. این نسخه ی امن تی لانچره.
https://github.com/RuahWonders/TL-Legacy-Installer-Beta

ممنونم، اما یه نگاهی به این اسکریپت انداختم، داره تی لانچر رو از یه لینک مدیافایر میگیره که زیاد امن نیست، بهتره با راهنمای خود سایت برای دبیان پیش برید. اگه نیاز بود شاید اسکریپت رو خودم تغییر هم دادم بعدا.